Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Вінницька птахофабрика потрапила в чорний список воєнкомату

Вінницька птахофабрика потрапила в чорний список воєнкомату

6678_d83d6c2b94d7fa281a40fb12f6f91ef0.jpg (167.87 Kb)За інформацією військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату полковника Геннадія Долгашова, оприлюднений перелік підприємств області, які власними силами ремонтують техніку ЗСУ та підприємств, керівники яких перешкоджають мобілізації.

До білого списку підприємств, які відмітив обласний воєнкомат за допомогу в ремонті техніки ЗС України, увійшло комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств", керівником якого є Олександр Коломієць.

На Вінниччині триває активна фаза виконання заходів 6 черзі часткової мобілізації. В цілому керівники підприємств, установ, організацій сприяють проведенню заходів часткової мобілізації. Військовий комісар висловив подяку керівникам підприємств, які добровільно, власними силами погодилися відремонтувати автомобільну техніку з військових частин Збройних Сил України.

Але поряд з тими керівниками, які сумлінно ставляться до виконання обов'язків з проведення оповіщення та забезпечення прибуття військовозобов'язаних військового комісаріату, на жаль, є поодинокі випадки перешкоджання якісного проведення заходів часткової мобілізації. А саме: перешкоджають проведенню оповіщення, відмовляються надавати списки працюючих на підприємстві, не допускають на територію підприємства посадових осіб військового комісаріату для проведення оповіщення.

До чорного списку потрапило ТОВ "Вінницька птахофабрика", керівником якого є Ігор Лещєнко.
30 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 840 Коментарів: 2
aleksandr
Написав: aleksandr 9.08.2015 - 21:38
СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ КОСЮКУ !!!
Написав: nina 10.08.2015 - 08:23
Дії нашої Ряби цілком логічні. Майже весь керівний склад підприємства, та всі керівні посади до начальників цехів, та ІТР приїзджи зі сходу України. Вони будуть саботувати допомогу Нац. гвардії і активно допомагати ополченцам, бо ополченці, їхні брати, куми, родичи і просто друзі. Мені це не дивно. Це така правда життя.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль