Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Вінницька птахофабрика потрапила в чорний список воєнкомату

Вінницька птахофабрика потрапила в чорний список воєнкомату

6678_d83d6c2b94d7fa281a40fb12f6f91ef0.jpg (167.87 Kb)За інформацією військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату полковника Геннадія Долгашова, оприлюднений перелік підприємств області, які власними силами ремонтують техніку ЗСУ та підприємств, керівники яких перешкоджають мобілізації.

До білого списку підприємств, які відмітив обласний воєнкомат за допомогу в ремонті техніки ЗС України, увійшло комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств", керівником якого є Олександр Коломієць.

На Вінниччині триває активна фаза виконання заходів 6 черзі часткової мобілізації. В цілому керівники підприємств, установ, організацій сприяють проведенню заходів часткової мобілізації. Військовий комісар висловив подяку керівникам підприємств, які добровільно, власними силами погодилися відремонтувати автомобільну техніку з військових частин Збройних Сил України.

Але поряд з тими керівниками, які сумлінно ставляться до виконання обов'язків з проведення оповіщення та забезпечення прибуття військовозобов'язаних військового комісаріату, на жаль, є поодинокі випадки перешкоджання якісного проведення заходів часткової мобілізації. А саме: перешкоджають проведенню оповіщення, відмовляються надавати списки працюючих на підприємстві, не допускають на територію підприємства посадових осіб військового комісаріату для проведення оповіщення.

До чорного списку потрапило ТОВ "Вінницька птахофабрика", керівником якого є Ігор Лещєнко.
30 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 851 Коментарів: 2
aleksandr
Написав: aleksandr 9.08.2015 - 21:38
СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ КОСЮКУ !!!
Написав: nina 10.08.2015 - 08:23
Дії нашої Ряби цілком логічні. Майже весь керівний склад підприємства, та всі керівні посади до начальників цехів, та ІТР приїзджи зі сходу України. Вони будуть саботувати допомогу Нац. гвардії і активно допомагати ополченцам, бо ополченці, їхні брати, куми, родичи і просто друзі. Мені це не дивно. Це така правда життя.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль