Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Топ-5 Скандал навколо ГО "Мирослава". Ще одна відкрита заява про вихід з організації

Скандал навколо ГО "Мирослава". Ще одна відкрита заява про вихід з організації

Сьогодні отримали заяву від члена правління громадської організації «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава» Ольги Кучанської.

В заяві пані Ольга веде мову про вихід з організації, висловлює критику на адресу голови організації Олени Пясецької та повідомляє про свою позицію відносно Василя Смажелюка, яка чомусь за кілька днів змінилась. Також в заяві повідомляється про те, що Василь Смажелюк не є членом ГО «Мирослава».

Ми не будемо спростовувати наш попередній матеріал в якому міститься критична інформація про діяльність волонтера Василя Смажелюка, позаяк стаття написана повністю зі слів учасників ГО «Мирослава», тому даємо лист Ольги Кучанської без змін і коментувати не будемо її відкриту заяву.

Я, Кучанська Ольга, не можу повністю погодитись із написаною статтею, так, як я не маю ніяких нарікань на роботу Василя Смажелюка, а точніше, коли почались конфлікти в організації ГО «Мирослава» голова цієї організації не вважала за потрібне повідомляти нас, членів правління, а особисто мене про вилучення продукції, так як я відповідаю за збір гуманітарної допомоги та харчів в ЗОШ № 3. При останній погруз ці допомоги 0.04.15 р. голова ГО «Мирослава» не повідомила мене, тому при видачі продукції я не була присутня.
Зі слів Василя Смажелюка, йому допомагали працівники школи № 3. А також було сказано, якщо організація ГО «Мирослава» ліквідується, то В. Смажелюк не буде мати змоги їздити в зону АТО, так як в місті немає коштів на поїздки.
Пане Василь! Публікацією цієї статті ми ніяким чином не хотіли Вас образити чи облити брудом. Тому, що Ви один з небагатьох небайдужих людей, які на свій страх і ризик, доставляють передачі нашим бійцям в зону АТО, за що хлопці та ми, жінки, вдячні.
До речі, Смажелюк Василь не є членом організації ГО «Мирослава». А на останок хочу відкрито заявити про вихід з організації «Жіночий комітет мобілізованих ГО «Мирослава» 4.05.2015 року, так як не хочу бути причетною до сумнівних оборудок та не погоджуюсь із політикою голови ГО «Мирослава» та є нарікання про мою бездіяльність в організації.
Кучанська О.М.


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8426_miroslava.jpg

Читайте також:

По факту підробки документів ГО “Мирослава» відкрито кримінальне провадження

Керівництву жіночого комітету мобілізованих «Мирослава» висловили недовіру
5 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1120 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль