Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Топ-5 Скандал навколо ГО "Мирослава". Ще одна відкрита заява про вихід з організації

Скандал навколо ГО "Мирослава". Ще одна відкрита заява про вихід з організації

Сьогодні отримали заяву від члена правління громадської організації «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава» Ольги Кучанської.

В заяві пані Ольга веде мову про вихід з організації, висловлює критику на адресу голови організації Олени Пясецької та повідомляє про свою позицію відносно Василя Смажелюка, яка чомусь за кілька днів змінилась. Також в заяві повідомляється про те, що Василь Смажелюк не є членом ГО «Мирослава».

Ми не будемо спростовувати наш попередній матеріал в якому міститься критична інформація про діяльність волонтера Василя Смажелюка, позаяк стаття написана повністю зі слів учасників ГО «Мирослава», тому даємо лист Ольги Кучанської без змін і коментувати не будемо її відкриту заяву.

Я, Кучанська Ольга, не можу повністю погодитись із написаною статтею, так, як я не маю ніяких нарікань на роботу Василя Смажелюка, а точніше, коли почались конфлікти в організації ГО «Мирослава» голова цієї організації не вважала за потрібне повідомляти нас, членів правління, а особисто мене про вилучення продукції, так як я відповідаю за збір гуманітарної допомоги та харчів в ЗОШ № 3. При останній погруз ці допомоги 0.04.15 р. голова ГО «Мирослава» не повідомила мене, тому при видачі продукції я не була присутня.
Зі слів Василя Смажелюка, йому допомагали працівники школи № 3. А також було сказано, якщо організація ГО «Мирослава» ліквідується, то В. Смажелюк не буде мати змоги їздити в зону АТО, так як в місті немає коштів на поїздки.
Пане Василь! Публікацією цієї статті ми ніяким чином не хотіли Вас образити чи облити брудом. Тому, що Ви один з небагатьох небайдужих людей, які на свій страх і ризик, доставляють передачі нашим бійцям в зону АТО, за що хлопці та ми, жінки, вдячні.
До речі, Смажелюк Василь не є членом організації ГО «Мирослава». А на останок хочу відкрито заявити про вихід з організації «Жіночий комітет мобілізованих ГО «Мирослава» 4.05.2015 року, так як не хочу бути причетною до сумнівних оборудок та не погоджуюсь із політикою голови ГО «Мирослава» та є нарікання про мою бездіяльність в організації.
Кучанська О.М.


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8426_miroslava.jpg

Читайте також:

По факту підробки документів ГО “Мирослава» відкрито кримінальне провадження

Керівництву жіночого комітету мобілізованих «Мирослава» висловили недовіру
5 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1138 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль