Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Відео, Топ-5 Відеорепортаж від VLASNO.INFO: "Як в Ладижині дерибанять квартири!"

Відеорепортаж від VLASNO.INFO: "Як в Ладижині дерибанять квартири!"


Обласний інтернет-ресурс VLASNO.INFO зробив власний відеорепортаж про дерибан квартир в Ладижині. Нагадаємо, що наш ресурс проводив власне розслідування "дерибану" квартир в Ладижині в ході якого з*ясувалось, що квартири в обхід закону отримували керівники ладижинської міліції та прокуратури.

Півтора тижні тому журналісти обласного сайту VLASNO.INFO відвідали Ладижин та зняли відеорепортаж про те, як в Ладижині роздаються квартири,а прості ладижинці на прикладі інваліда Микола Гвоздієвського по 30 років стоять на черзі на отримання житла без жодних перспектив на його отримання. До речі, міський голова втік з кабінету, коли до нього завітали журналісти та ладижинські активісти. 0310_image001.jpg (30.15 Kb)

"В однокімнатній малосімейці проживає четверо людей, один із них – інвалід 2 групи. Аби покращити житлові умови, вже майже 30 років чоловік стоїть у черзі за житлом, проте надії не втрачає. Квартирним деребаном називає пан Микола роздачу житла Ладижинською міськрадою. Адже, малозабезпеченим громадянам квартири не світять, а дістаються лише начальникам правоохоронних органів або прокурорам. Чому в Ладижині отримують квартири лише окремі "привілейовані" особи, а інваліди десятками років стоять у черзі – дивіться у сюжеті", - написали автори відео.

Нагадаємо, що по факту незаконного отримання житла обласне слідче управління проводить досудове розслідування.


Відеограф: Дмитро Тищенко
Автор: Віта Омельчук
28 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1241 Коментарів: 9
Написав: pash 31.01.2016 - 11:28
На данний матеріал чомусь мало читачів сайту звернули уваги. А цей матеріал має пряме відношення як до проблем місцевого самоврядування так і проблем у сфері ЖКГ. а також створення ОСББ.Хто має бажання уважно прослухайте аргументацію міського голови про надання житла...Я був присутнім на данній зустрічі і можу своіми словами прокоментувати.Мер висловився приблизно так -Радянські часи закінчилися житла ті,що стоять у чергах не отримають, а працівники правоохоронних органів, які отримали житло це спеціалісти необхідні для міста, І головне те,що за надання цим спеціалістам житла повинен відповідати виконавчий комітет. На конкретні запитання мер практично не відовідав і не витримавши ганеьно втік із власного кабінету.Ось тут мені прийдеться доповнити про те, що уникаючи відповіді на конкретні запитання наш міський керманич підтверджує те,що він не знає а тому не виконує законів. Я уже неодноразово посилався на ст 42 закону про місцеве самоврядування..Де чітко написано,що саме міський голова і не хто інший повинен забезпечити дотримання Конституції і законів України на теренах міста, Але як може міський голова забезпечити законність, коли він не читав повноважень органів місцевого самоврядування у сферах житлово-комунального господарства і будівництва (я лише зішлюсь на дві статі Закону про місцеве самоврядування-ст.ст.30 і 31) ....Коли міський голова не читав Закону про державну програму розвитку ЖКГ на 2008-2014 роки, яка до речі продовжена до 2018 р. Суть така-ніхто не знімав відповідальності і не забороняв органам місцевого самоврядування будувати житло, як самостійно, так і у дольовій участі..Просто у так званої влади не має бажання будувати житло. І наостанок За 15 років при владі наш міський голова при зарплаті у 2006 році приблизно 650 грн а нині більше 11тис.грн зумів побудувати 2 ковчеги і будує готель (невідомо на кого оформлений) А при бюджеті міста який був у тих же роках приблизно 20 млн., а нині 211млн. зумів побудувати одного туалета. Зараз наш мер, чомусь зациклений на туалетах, зробить ще один ТУАЛЕТ. Питання а куди ж діваються величезні кошти...мабудь у когось карман дирявий, або ж до рук прилипає... А може міському голові зараз повторити подвиг 2014 року і покинути посаду знову....
Написав: helen 31.01.2016 - 13:18
pash. А що тут скажеш. Скажіть, хтось у місті не знає про ковчеги, хтось не здогадується звідки вони? Але ж мера вибрали, виходить, що довіряють. Ось така коалізія. Поки люди не усвідомлять, що розкрадаються не якісь міфічні державні чи міські гроші, а саме їхні, їх сплачені податки, нічого не зміниться. Тоді б було цікаво їм, скільки пішло на ілюмінацію. Крадуть, бо люди, дають себе ошукати. Жодна опозиція (депутат, громадський діяч)не здатні нічого змінити, якщо за ними не будуть стояти люди, яким це потрібно. З тою самою ілюмінацією, можна замовити незалежний аудит, але ініціатором мають бути люди у вигляді звернень до громадської ради, депутатів. Щоб влада бачила, що це не забаганка однієї чи двох осіб, цього хоче громада чи частина громади.
Те, що в будинках захоплюються господарські, не жилі приміщення і потім дивним чином приватизуються. Знову ж таки тут ОСББ у цьому випадку, як вихід, тому що це власність мешканців, і до речі здача таких приміщень в оренду додатковий заробіток ОСББ на потреби будівлі.
Написав: Vetal 31.01.2016 - 13:25
pash, в 2014 г. это был не подвиг, а предательство.
Об этом я писал в моем блоге здесь
tiny.cc/zradakolomeyceva
Повторю одну из цитат:
"...Потом спектакль состоялся, и капитан Ладыжина, один из первых кто бросил свой корабль, и бежал под видам что "его бежали".
Написав: pash 31.01.2016 - 16:05
Vetal. У даному випадку я із тобою не можу погодитись. Ніякого подвигу не було, як не було капітана це був трюк,якого не розпізнав на той час ніхто. А головний трюкач чітко все розрахував. Згадайте,як мер,перед тим,як написати заяву-побігав по бюджетних установах-"поплакався у жилетку".Потім багато із бюджетників і комунальщиків прийшли на його захист до міської ради.....Згадай інший трюк= заяву (до речі без дати)Я зроблю маленький відступ-злочинний світ уже давно використовує такий спосіб-носять зброю і на всяк випадок заяву про добровільну видачі зброї.Було і жалісливе звернення до громадян у газеті НМ.Але цих трюків, чи спектаклю, як ти говориш, не хотіли побачити ні так звана опозиція, ні прості громадяни.Результат отримали відповідний, як вірно підмітила Helen- люди дали себе ошукати. ну і нехай носяться зі свої мером, як дурень із писаною торбою. І на завершення. Коли я писав данний коментар- звоннять знайомі і запитують: чому знову нестерпні запахи у нашому місті і чому члени Народного центру нічого по цьому питанні не роблять. Як член даної ГО я висловлю лише свою точку зору, Запитання це не до нас.Запитайте впершу чергу у того ж самого мера,який ініціював данне будівництво, який незаконно провів громадські слухання у 2010 році. Запитайте газетярів Нового міста, які писали ,що амбре,тобто запахів не буде... Запитайте у тих,майже 500 чоловік, яких примусово зігнали до "Прометею" ,щоб вони підтримали дурну забаганку будувати другий Чорнобиль біля нашого міста. Вибачте шановні читачі, що об*єднав дві прблеми...Дістало...
Написав: helen 31.01.2016 - 17:56
pash, це як варіант, відправляти до мера. А то у нас вже традиція, як голосувати, то довіру висловлюють одному, а якщо щось в місті не так, то питають із інших. Мабуть, логічно спитати у того, кому довірив розпоряджатися, як нам жити і куди йти.
Написав: pash 31.01.2016 - 18:33
Я вмсловив свою точку зору тому, що маю підставу для цього.Просто я запам*ятав одне висловлювання міського голови у комунальній газеті, яке звучить приблизно так" люди приходять на вибори і обирають собі владу", Це на мій погляд абсолютна нісенітниця, але я його за слово не тягнув..Якщо він вважає,що він влада і ті громадяни ,які обрали його так вважають, нехай і питають із нього.Це хоч трошки буде маленькою ознакою відповідальності "влади". Але я не тільки вказав мера, а і інших. А чому міського голову я вказав першим знову придумав не я.Це вимоги ст.42 Закону про місцеве самоврядування.Де чітко вказано,що міський голова несе персональну відповідальність за дотримання Конституції і законів України. Саме це я хотів пояснити Віталію, Приблизно теж саме я особисто намагався пояснити тим депутатам,які приймали участь у подіях, коли у лютому 2014 мер написав заяву. Повторю і зараз не пізно висловити недовіру міському голові за порушення Конституції і законів України. Підстав для цього хоч греблю гати.... Бажання у депутатів не має....
Написав: nina 31.01.2016 - 18:44
pash, а для чого висловювати мерові недовіру? Для того щоб населення мало змогу знов і знов голосувати за нього, та доводити всім, що він є незамінним. Якщо, немає політичної волі для того щоб вже, нарешті притягнути його до відповідальності за всі його викрутаси, то хай вже він, як МАО ЦЗЕ ДУН сидить біля своєї годівниці до своєї, або до нашої смерті, все одно більше ніж в нього влізе не сожре. А виборці його 25% лохторату тішиться своєю могутністю!!!!! Прийдеться нам перечекати, коли минеться і це. Бо все в житті минається.
Написав: helen 31.01.2016 - 19:20
Так я теж не згодна із висловлюванням, що люди обирають владу, оскільки в Конституції чітко написано, що єдиним джерелом влади- є народ. Шляхом виборів люди наймають чиновників на роботу. Але я хочу сказати, що виборці повинні зрозуміти, що вибори, це не просто галочка у бюлетні, це відповідальність за те, як має жити місто. То ж виборець теж має розділити персональну відповідальність за свій вибір. Скажіть, нам наших кермачів десь з Києва поставили? хтось же голосує. То може варто спитати і в тої бабки під підїздом чому запахи? І в тих хто не ходив голосувати?
Написав: pash 31.01.2016 - 20:21
Ось тут і відкривається найголовніше-байдужість наших людей. На кухнях на лавочках обурюються-влада краде, влада-дурить. в країні -корупція, в країні -беззаконня.А як до діла.... Мені це дуже знайоме за багато років роботи у правоохоронній системі. Але навіть злочинці краще розуміють,що злочин (правопорушення) краще попередити... А наші депутати і прихильники мера на жаль цього не розуміють. Не розуміє,мабудь,цього і він. А жаль-влада розбещує людей...А за узурпацію влади-Основний закон передбачає відповідальність....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль