Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Валерій Коломєйцев відмовився брати участь в ході містом за станом здоров’я

Валерій Коломєйцев відмовився брати участь в ході містом за станом здоров’я

6721_img_0294.jpg (135.56 Kb) Як ми вже повідомляли сьогодні в Ладижині були проведені урочистості з нагоди Дня Державного Прапору. О 9.00 на міській площі відбувся невеликий мітинг після чого урочисто було піднято Державний прапор України. По завершенні відбулась урочиста хода містом. Активісти ГФ «Народна Самооборона» міста Ладижина пройшли ходою на честь Дня Незалежності України та Дня Державного Прапору.

Згадаємо, що минулого року в Ладижині також була хода з прапором в якій активну участь приймали працівники Ладижинської міської ради та Ладижинського міського відділу міліції. До речі, ініціативу провести таку ходу тоді працівники міської ради. А що ж цього року?

Як з’ясувалось, в ході цього року не брали участь працівники міської ради та міліції. Про причину ми дізнались від активіста-волонтера Народної самооборони міста Ладижин Миколи Мариняка.

«Після урочистостей до Дня прапора України і підійшов до міського голови Валерія Коломєйцева та запросив взяти участь в ході містом, але він відмовився зіславшись на те, що за станом здоров’я не може подолати таку відстань. Щодо працівників міської ради міський голова пояснив, що він не вирішує за них чи брати їм участь в ході. Але жоден працівник міської ради не взяв участь в ході», - пояснив Микола Мариняк після завершення ходи.

То ж виявляється, що приступ патріотизму зійшов на ладижинських чиновників лише раз в минулому році. Цього року така потреба відпала і ходити з прапором містом вже не модно або не на часі. У мера та його команди своя логіка, яка і так зрозуміла. Єдине залишається незрозумілим. Якщо Валерій Коломєйцев має такий поганий стан здоров’я, що не може подолати відстань в один кілометр, то чи зможе він ефективно керувати містом і надалі?


5085_img_0293.jpg (158.47 Kb)
23 серпня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 717 Коментарів: 4
Написав: Wanch 23.08.2015 - 13:49
У вас, пани-пересмішники, жовчі більше, ніж справедливості. Хіба у нас прописано в Законі, що мер міста та працівники міської Ради повинні марширувати колоною? Були часи, коли ми всі марширували! Показуха все це! Якщо у мера болять ноги, то це не значить, що - болить голова! Я так дивлюсь, що це у вас всіх дуже голови розболілись. Я тоже не був на урочистостях, то й що? Хіба я меньше люблю свою Країну, ніж підлабузники?
Не подобається вам мер; назвіть, хто у нас є підходящий хозяїн на цю посаду? Але ж ви такого не знаєте. Усядеться в крісло син-Кучер, чи похожий до нього і буде з усіх нас драти шкуру.
Якщо по правді, то надоїло читати оці безглузді звинувачення про мера. Ну де докази???
Отже, працівники міської Ради разом з мером не взяли участь в ході!!! А чому з опозиції ніхто не пішов (ті, що в міскраді?) Значить не було з ким йти, тому й не захотіли позоритись.
А міліція тут при чому? Міліцію скоро розженуть і їм по барабану "ШЕСТВИЯ".
Он уже Україну збираються перейменувати в УКРАЇНУ-РУСЬ! Та вже б зразу перейменували в УКРАЇНУ-РОСІЮ! Чи що?
Краще б ви не балаболили про мера. Якщо взяти тих господарів, що були раніше до нього, то я не бачу результатів їхньої роботи, а тепер хоч що-небуть, та робиться. Навіть, за побудований дендропарк треба дякувати, а не шукати де зарита собака (скелет в шкафу)
Прийде час, за Коломейцевим ще будемо жаліти, коли місто застогне від амбіціозного правителя.
В дендропарку уже ставлять майданчики для дітей, проложують дорожки, мабуть, і фонтани будуть.
Хтось із вас дивився що там і як?
Як на мою думку, буде дуже красиво. І мені приємно, що місто буде мати таку красоту.
Ви б про це писали, а то від жовчі може печінка почорніти.
Написав: nina 23.08.2015 - 13:54
Чечетов-по ладыжински?
Написав: Wanch 23.08.2015 - 21:21
nina, Ти підмітила правильно! Підняв руку і..
так далі!
Ми привикли ходити під барабанний дроб. І наші опозиціонери, наші владці не відвикли від цього і по старій привичці хочуть і далі руководити і владарювати.
Ти скажи, чим опозиційні хлопці кращі за тих, хто при владі? А давай вернемось до початку; ті, хто були в опозиції, тепер при владі! Хіба не так? А що вони кращого зробили? Авжеж, ні хрена!
А тепер ці, хто в опозиції, щось зроблять краще? Авжеж!
НІ ХРЕНА!
Коло замикається! Але ж не всі падають з вікон і розбиваються. Нашу систему треба миром позбуватися.
На всіх чечетових вікон достатньо.
Написав: Sidir-Gnatovich 3.09.2015 - 15:38
А хто вам сказав, що він любить Україну. Він народився в Росії і тут очолює 5 колону, а в подальшому має намір жити в Ізраілі. Документи на оформлення уже подав. Як виявилося його бабуся була Єврейкою, а він буцім цього не знав.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль