Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Топ-5 В мерії Ладижина зник договір про співпрацю з російською військовою корпорацією

В мерії Ладижина зник договір про співпрацю з російською військовою корпорацією

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1372088163_dscn5047.jpg


В минулому році депутати Ладижинської міської ради підтримали пропозицію міського голови Валерія Коломєйцева та «ратифікували» укладену угоду про дружбу та співпрацю з корпорацією «Рособщемаш», яка займається ракетно-космічними технологіями і знаходиться в підпорядкуванні Роскосмосу.


Під час підписання угоди генеральний директор корпорації Рособщемаш Артур Усенков зазначав обґрунтовуючи укладену угоду:

«У нас багато сьогодні є договорів з Україною, бо те, що ми разом створювали в Радянському Союзі – наш стратегічний захист і оборону, ми продовжуємо сьогодні разом її підтримувати. У нас є договори і з іншими республіками, і з іноземними компаніями, зокрема із Пентагоном (США). Масштаб у наших дій такий значний. І головне, що це високоінтелектуальна продукція, тому я думаю, нам це цікаво, і вам, я гадаю, буде корисно, коли ми з вами укладемо таку угоду десь підтримувати взаємні інтереси один одного».

Варто зазначити, що результати угоди про співпрацю з російським «Рособщемашем», яка була підписана влітку минулого року, досі невідомі і як виявилось договір про співпрацю та співробітництво з російською військовою корпорацією «Рособщемаш» не укладався і в міські раді відсутній. Більше того, на сьогоднішній день відсутні будь-які договори з підприємствами та організаціями з Російською Федерацією.

Інформація про це міститься у відповіді за підписом першого заступника міського голови Павла Анущенко.
Але як тоді чиновники та мер можуть пояснити відео підписання цієї угоди, яке розмістило в мережі Інтернет комунальне радіо? Чи це був фейк? Як тоді чиновники та мер пояснять сесію міської ради на якій затверджувався цей договір? Чи це був сон?

Слід нагадати, що в вересні цього року депутат міськради Віталій Сутик звернувся до мера з пропозицією написати звернення до корпорації «Рособщемаш», які могли б, зі своєї сторони, звернутися до свого президента Путіна з проханням щодо припинення військових дій в Україні. Дане питання було внесено до порядку денного чергової 35 сесії Ладижинської міської ради що відбулася 30 вересня цього року.

Але, після голосування виявилося, що пропозицію підтримали лише 11 з 30 присутніх на сесії депутатів. Міський голова Валерій Коломєйцев при голосуванні вирішив утриматися.

Користуючись тим, що наш ресурс особисто читає міський голова ми звертаємось до міського голови з проханням повідомити власне де зник договір з Рособщемашем і з якою метою підписувався цей договір?

Як відомо, головою ради директорів корпорації «Рособщемаш» є Олег Бакланов, колишній заступник міністра оборони СРСР та член ГКЧП.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2595_scan_3.jpg
27 грудня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 729 Коментарів: 2
Написав: nina 27.12.2014 - 21:00
На 90 % всі стосунки нашого мера з громадою міста є суцільний ФЄЙК, звідси всі наші невирішіні проблеми
Написав: kovpak 29.12.2014 - 12:47
Простите нас, родные россияне,

Пока еще вращается Земля,

Мы братьями Вам быть не перестали,

Вас предала не Родина моя,

Не люди, что на площадь выходили,

Пытаясь наболевшее сказать,

А те, кто нашу Родину купили,

Купили, чтобы выгодно продать.

Правители приходят и уходят,

Кого-то помнят долго и добром,

Но комом каждый президент выходит,

Как первый блин, в моем краю родном,

Нас ссорили с экранов и смеялись,

Что разругались братья в пух и прах,

Но верим, мы в душе людьми остались,
вЂЁИ понесем друг друга на руках;

Когда из нас кого-то ранят в спину,

Не будем о гражданстве вспоминать,

Я верю, что не может Украина

На братские народы наплевать.

Простите нас, что Вас не пропускаем

На собственных границах как врагов,

Простите, что каналам доверяем,

Где нас считают всех за дураков,

Показывают войны, истерию,
вЂЁИ получают в долларах паек,

Но нету Украины без России,

Как без ключа, не нужен и замок.

Мы все - одна семья, пусть разругались,

Но ссоры ведь случаются в семье
;вЂЁИ главное, чтоб мы людьми остались,

А не зверьми, готовыми к войне

За Землю, за туманные идеи,
забыв о том,
Что детям нужен мир!

Я думать по-другому не умею,

А мы для власти нашей просто тир,

Хотят - на нас же армию направят,

Хотят- на воздух нам введут налог;

Но разлюбить Россию не заставят,

Пока мы вместе, с нами Бог!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль