Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А В Ладижинському інтернаті назріває конфлікт між колективом та адміністрацією закладу

В Ладижинському інтернаті назріває конфлікт між колективом та адміністрацією закладу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7693_0115.jpgКонфлікт між трудовий колективом Ладижинського будинку-інтернату для розумово відсталих дітей та його адміністрацією вийшов в публічну сферу, а до його вирішення була долучена районна влада сусіднього району.

Про це «Новинам Ладижина» повідомив заступник голови ради управління ГО «Ладижинська громадська рада» Юрій Васільєв, який отримав колективне звернення від працівників інтернату, причому мова іде не про кілька скаржників, а про майже 60 працівників цього закладу, які адресували свої звернення в різні інстанції.

«Як колишній працівник Ладижинського інтернату та вже останніх чотири роки, як представник Ладижинської громадської ради, аналізуючи інформацію про ситуацію в цьому закладі можу сказати, що на сьогоднішній день конфлікт було спровоковано саме адміністрацією. Після затвердження нового директора на посаді директора пана Мельника та звільнення пана Зубка, новопризначений керівник не тільки не виправив помилки старого керівництва, але і збільшив їх в геометричні прогресії. Тут і повна професійна непридатність, і відсутність особистих якостей керівника, і навіть системне відмивання грошей через різні злочинні схеми і навіть аморальна поведінка. Про це неодноразово нам повідомляли працівники інтернату і про це було відомо обласному керівництву, яке ігнорувало звернення та закривало очі на проблеми, які існували в інтернаті. Про це ми ще скажемо окремо. Каталізатором конфлікту став наказ директора закладу, яким перетасовувались зміни в інтернаті, які були сформовані та працювали багато років підряд. Це стало стресом для колективу та відповідно послужило поштовхом до активних дій. . До слова додам, що адміністрація інтернату активно займається звільненням та переслідуванням працівників, які не бажали брати участь в злочинній діяльності та висловлювали свою думку на адресу директора. За кілька років керівництва пана Мельника на вулицю було викинуто багато професіоналів своєї справи», - повідомив Юрій Васільєв.

Сьогодні в селі Заозерне відбулася зустріч трудового колективу та тульчинської влади, яку представляли особисто голова Тульчинської РДА та Тульчинської районної ради, на яку було запрошено також Юрія Васільєва. Представники районної влади уважно вислухавши працівників закладу пообіцяли доповісти в область про ситуацію в закладі та своє всіляке сприяння у захисті прав та інтересів працівників.
21 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1684 Коментарів: 8
Написав: deva 22.01.2016 - 11:06
Примирительная комиссия создается по инициативе одной из сторон для разработки решения, которое удовлетворило бы стороны коллективного трудового спора. Количество представителей в ней одинаково от каждой стороны. Примирительная комиссия рассматривает коллективные споры по вопросам установления новых или изменений существующих социально-экономических условий труда и производственного быта, а также по вопросам заключения или изменения коллективного договора. Ее решение принимается по согласию сторон, имеет для них обязательную силу и исполняется в определенном ими порядке и сроки.Стороны коллективного трудового спора после соблюдения примирительной процедуры имеют право обратиться за помощью в разрешении этого спора в Национальную службу посредничества и примирения, которая создана в целях содействия улучшению трудовых отношений и предотвращения возникновению коллективных трудовых споров, их прогнозирования и своевременного разрешения, осуществления посредничества для разрешения таких споров. Ее решения носят рекомендательный характер и должны рассматриваться сторонами коллективного трудового спора (конфликта) и соответствующими центральными или местными органами исполнительной власти, органами местного самоуправления.

Если примирительные органы не смогли урегулировать разногласия между сторонами, то профсоюз имеет право в целях выполнения требований применить все разрешенные законодательством средства. Одним из таких средств является забастовка. Для работников во время забастовки законодательством предусмотрены определенные гарантии. Так, участие в ней работников (за исключением забастовок, признанных судом незаконными) не рассматривается как нарушение трудовой дисциплины и не может быть основанием для привлечения к дисциплинарной ответственности.
Написав: La-la-La-la 22.01.2016 - 12:28
Правильно! Бастовать! Перестать кормить детей!
Вот это выход! Пусть дети скорее примут свое решение для урегулирования ситуации создавшейся в коллективе.
Что еще им (детям) не нравится? В Губнике на зоне зекам все нравилось! А тут у новых подопечных несогласие.
Может проблема все же в детях? Может они не такие как клиенты бывшего мента Зубка и надсмотрщика из зоны Мельник?
Написав: helen 22.01.2016 - 14:06
А можна детальніше про суть конфлікту? Як відзначився пан Мельник?
Написав: deva 22.01.2016 - 15:36
дети тут не при чем!!!!!они никакого отношения к этому конфликту не имеют.им до этого дела нет.они живут в другом мире.и ждут от людей которые возле них внимания а не агрессии....
Написав: Arhip 22.01.2016 - 16:06
Про деталі конфлікту нам відомо, претензій кілька десятків до адміністрації закладу. Про це в наступних матеріалах.
Написав: helen 22.01.2016 - 16:19
Дуже цікаво. Будемо чекати наступного матеріалу.
Написав: deva 23.01.2016 - 10:28
В соответствии со ст.45 КЗоТ выборный орган первичной профсоюзной организации (профсоюзный представитель) имеет право требовать расторжения трудового договора (контракта) с руководителем предприятия, если он нарушает законодательство о труде, о коллективных договорах и соглашениях, Закон о профсоюзах.

При несогласии с требованием профсоюзного комитета (профсоюзного представителя) руководитель, относительно которого заявлено такое требование, или собственник либо уполномоченный им орган имеет право обжаловать решение профсоюзного комитета (профсоюзного представителя) в суде в двухнедельный срок.

Если решение профсоюзного комитета (профсоюзного представителя) не выполнено и не обжаловано в указанный срок, профсоюзный комитет (профсоюзный представитель) в этот же срок может обжаловать в суде деятельность или бездеятельность должностных лиц, органов, к компетенции которых относится расторжение трудового договора с руководителем предприятия, учреждения, организации.
Написав: nana 24.01.2016 - 17:44
Конфлікт в закладі розпочався з самого початку як директором став пан Мельник. Він не тільки не зміг об’єднати колектив, але ще більше погіршав стосунки між працівниками та адміністрацією. Він уникає прямого діалогу. Директор разом з адміністрацією закладу не вважають за потрібне нормалізувати відносини в колективі а ще більш погіршують їх,думаючи ,що ми бидло і будемо мовчати. Але не ті часи. Мовчати не будемо,і будемо відстоювати свої права. Нехай пан Мельник разам з головним бухгалтером Нагачевською дасть відповідь,як так сталося, що нам обіцяли після підсумків року по словам директора <ощутимую помощь>,а получили тільки вони. Директор поїхав відпочивати на курорт,а головний бухгалтер в Буковель кататись на лижах. До речі-компетентним органам треба було б поцікавитись, як за час роботи в будинку інтернаті при такій зарплаті головний бухгалтер зуміла придбати новий автомобіль за 30тис доларів,одіти на кожен палець по каблучці і міняти наряди кожен день.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль