Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin В Ладижинській міській раді новий скандал з фінансами

В Ладижинській міській раді новий скандал з фінансами

7275_1382000587.jpg (23.67 Kb)Державна фінансова інспекція у Вінницькій області 18 жовтня 2013 року звернулась до виконавчого комітету Ладижинської міської ради виконати вимоги, пов’язані з фінансовими порушеннями, а саме з фірмою ТОВ «СЯЙВО-МАРКЕТ» .

Про це нам стало відомо з ухвали Вінницького окружного адміністративного суду від 18 грудня 2013 року, якою було відкрито провадження за позовом фінансової інспекції до міської ради про зобов’язання вчинити дії.

Але вже 25 грудня 2013 року провадження у даній справі було зупинено, за клопотанням Ладижинської міської ради до вирішення інших судових справ.

Суд вирішив:

« зупинити провадження у даній адміністративній справі до набрання законної сили рішень суду в адміністративній справі № 802/4595/13-а за позовом виконавчого комітету Ладижинської міської ради Вінницької області до державної фінансової інспекції у Вінницькій області про часткове скасування вимоги та в адміністративній справі № 802/4737/13-а за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Сяйво-Маркет" до державної фінансової інспекції у Вінницькій області, третя особа Ладижинська міська рада Вінницької області про визнання дій протиправними та часткове скасування вимоги».

Як нам стало відомо ТОВ «СЯЙВО-МАРКЕТ» в 2011 році виграла тендер в Ладижинській міській раді на відновлення існуючих та улаштування нових тротуарів та пішоходних доріжок II мікрорайону в м. Ладижин (зі скороченим обсягом проектних робіт за дефектними актами)

Фірма запропонувала найнижчу ціну в сумі 762255,00 грн. за виконану роботу та виставила гарантійний термін в 5 років з дня повної здачі робіт за виконану роботу.

Про деталі фінансового скандалу ми вам повідомимо найближчим часом.
8 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3086 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль