Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin В Ладижинській міській раді новий скандал з фінансами

В Ладижинській міській раді новий скандал з фінансами

7275_1382000587.jpg (23.67 Kb)Державна фінансова інспекція у Вінницькій області 18 жовтня 2013 року звернулась до виконавчого комітету Ладижинської міської ради виконати вимоги, пов’язані з фінансовими порушеннями, а саме з фірмою ТОВ «СЯЙВО-МАРКЕТ» .

Про це нам стало відомо з ухвали Вінницького окружного адміністративного суду від 18 грудня 2013 року, якою було відкрито провадження за позовом фінансової інспекції до міської ради про зобов’язання вчинити дії.

Але вже 25 грудня 2013 року провадження у даній справі було зупинено, за клопотанням Ладижинської міської ради до вирішення інших судових справ.

Суд вирішив:

« зупинити провадження у даній адміністративній справі до набрання законної сили рішень суду в адміністративній справі № 802/4595/13-а за позовом виконавчого комітету Ладижинської міської ради Вінницької області до державної фінансової інспекції у Вінницькій області про часткове скасування вимоги та в адміністративній справі № 802/4737/13-а за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Сяйво-Маркет" до державної фінансової інспекції у Вінницькій області, третя особа Ладижинська міська рада Вінницької області про визнання дій протиправними та часткове скасування вимоги».

Як нам стало відомо ТОВ «СЯЙВО-МАРКЕТ» в 2011 році виграла тендер в Ладижинській міській раді на відновлення існуючих та улаштування нових тротуарів та пішоходних доріжок II мікрорайону в м. Ладижин (зі скороченим обсягом проектних робіт за дефектними актами)

Фірма запропонувала найнижчу ціну в сумі 762255,00 грн. за виконану роботу та виставила гарантійний термін в 5 років з дня повної здачі робіт за виконану роботу.

Про деталі фінансового скандалу ми вам повідомимо найближчим часом.
8 січень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2664 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль