Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал В Ладижинській мерії поставили на потік підробку державних актів

В Ладижинській мерії поставили на потік підробку державних актів

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6971_1344093525_zemelnyj-deriban.jpg

В лютому місяці цього року Ладижинський міський суд Вінницької області почав повертати в державну власність земельні ділянки, що було роздерибанено ладижинськими чиновниками в прибережній смузі річки Південний Буг в районі санаторію "Дубрава".

Скандал навколо земельного дерибану берегів Підвенного Бугу ми писали багато, а тому слідкуємо за перебігом подій навколо судових справ, які веде прокуратура вже два роки.

Нагадаємо, що в районі санаторію «Дубрава» в прибережній смузі ладижинська мерія видала 37 державних актів на землю для ведення садівництва. Після публікацій на нашому ресурсі та звернення голови Народного центру екологічного контролю Володимира Катеринича, було відкрито кримінальне провадження, а головному земельщику міста Сергію Баламуту (ОПГ «Рибаки») пред’явлено обвинувачення за ч. 2 ст. 364. Ч. 2 ст. 366, ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу України.

Паралельно заступник прокурора Вінницької області звернувся в Ладижинський міський суд з позовами та просив скасувати державні акти на земельні ділянки та повернути 37 земельних ділянок Ладижинській міській раді.

Після довгої перерви Ладижинський міський суд відновив провадження у справах, які було зупинено, та почав виносити рішення, причому позитивні, на користь Ладижинської міської ради. Починаючи з лютого місяця цього року незаконно видані державні акти суд скасовує, скасовує також запис в Кризі запису державних актів та повертає земельні ділянки Ладижинській міській раді.

Напевно слід відмітити головну обставину, яку було встановлено судом, і яка стала підставою для задоволенні позовів.
Кожний розуміє, що для того, щоб отримати державний акт на земельну ділянку, потрібно, щоб депутати на сесії міської ради прийняли рішення, яке і буде підставою для отримання державного акту.

Так вийшло, що Ладижинська мерія видавала державній акти, таких тільки в районі «Дубрави» було видано 37, не маючи рішення сесії, себто депутати не приймали рішень про розподіл земельних ділянок.

Досить цинічним фактом є те, що представники Ладижинської міської ради в якості аргумента називали рішення № 892 від 04.07.2008 року, яким було затверджено технічну документацію на землю працівникам соціальної сфери. Але додатку до рішення з переліком таких осіб не було, що підтвердили і депутати на суді, і навіть секретар ради Людмила Бучко. Та і соціальні працівники жили чомусь за межами Ладижина, - в Києві та інших містах України.

Разом з рішенням суд виніс дві окремі ухвали, одна з яких стосувалась Ладижинської міської ради, а друга прокуратури. Однією із причин неправомірних дій посадових осіб міськради та відділу Дерземагенства суд назвав відсутність будь-якого контролю за діями цих осіб з боку депутатів Ладижинської міської ради. Тому суд зобов’язав оприлюднити цю ухвалу на сесію з метою прийняття дієвих заходів, спрямованих на недопущення аналогічних правопорушень.

На останній черговій сесії міської ради ухвалу було оголошено, але жоднитх рішень депутати не прийняли і фактично не відреагували на неї.

З цього приводу слід згадати ініціативу депутата міської ради Віталія Сутика, який в березні 2013 року просив внести на розгляд сесії питання про створення комісії, яка б перевірила факти земельного дерибану біля берегів Південного Бугу, але міським головою Валерієм Коломєйцевим не було підтримано пропозицію депутата.

Ми чекали позитивних ухвал суду апеляційної інстанції і дочекались. Апеляційний суд залишає в силі рішення Ладижинського міського суду та відповідно відмовляє в задоволенні апеляцій. Принагідно слід відмітити, що апеляції на рішення суду було подано самою ж Ладижинською міською радою, а депутат Ладижинської міської ради Михайло Багнюк оскаржує окремі ухвали суду не погоджуючись з тим, що депутати винні в протипранвих діях чиновників.

Пояснити логіку Ладижинської міської ради, якій прокуратура повернула прибережну смугу Південного Бугу, можна тільки одним, - особи, які займались земельним дерибаном, якраз і працюють в міськраді, і скасування державних актів якраз невигідно їм в першу чергу.

На сьогоднішній день перед судом постав поки що тільки Сергій Баламут, кримінальна справа розглядається Бершадським районним судом. Але мають нести відповідальність також ті, хто підписав без рішення міської ради 37 державних актів. За Законом державні акти підписує міський голова або його заступник у відсутність мера, тому постає багато запитань до прокурора міста, який має відкрити провадження та пред’явити обвинувачення топ-чиновникам міста. Чи вистачить у нього волі на такі дії і чи постануть перед судом топ-чиновники, які займались дерибаном, покаже час.

Нагадаємо, що проти ладижинських чиновників періодично відкривають кримінальні провадження по земельним аферам. Останній раз управління СБУ у Вінницькій області було відкрито кримінальне провадження проти міського голови Валерія Коломєйцева за передачу землі ферментному заводу.

Читайте також:

В Ладижині нова афера із землею
Проти чиновників Ладижинської міської ради відкрили кримінальне провадження


Скандал!!! В Ладижині депутати тричі продавали одну і ту ж саму земельну ділянку

Екологи змусили земельну мафію повернути земельні ділянки місту
7 червня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 879 Коментарів: 4
Написав: Wanch 7.06.2015 - 20:49
Может я что не так скажу; пусть меня извинят молодые люди,
но в моих годах свойствен маразм, поэтому я, пока не потерял мысль, вот что скажу: - Во всех статьях, заметках, комментариях весь час фигурирует В.Сутик.
Я вот анализировал все и скандальные истории, и - против,
и - за! Я критиковал Сутика, он - обо мне что-то говорил,
но я так вот смотрю, что лучшего, чем ОН на сегодняшний день нет депутата в Ладыжинской мерии.
Слушай, Веталь! Я не отдаю свой голос МОЕГО РОДА за чужой род;
но если ты более толково расскажешь о себе и пойдёшь кандидатом в Меры города, Я,честно, за тебя проголосую!
Ведь сколько можно хамелеону быть "губернатором" города
и плевать на наши проблемы?
А что? Может стоит попробовать? Или Скакодуб не позволит?
Так я его тоже попрошу, чтобы и ОН попробовал!
Сколько же можно дерибанить и землю, и набережную, и совесть,и предавать людей.
Вливайте свою энергию, сколько же можно говорить и критиковать? Возьмитесь за дело!
Может тогда не только набережные реки просветлеют, но и улицы наши обретут надлежащий им асфальт. А то мы оплачиваем услуги, как в городе, а улицы - хуже сельских, и, наверное,
в плане архитектора заасфальтированы!
Написав: bodya 7.06.2015 - 22:23
Arhip як завжди пише нісенітницю! Чергове вкидання .... ..
Написав: Arhip 7.06.2015 - 22:39
Ну да, десятки судових рішень, які набули законної сили і кримінальна справа в Бершаді.
Написав: Sidir-Gnatovich 9.06.2015 - 15:54
Таке свавілля є грабежем власного народу. Злодії повинні сидіти в тюрмі.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль