Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 В Ладижині вирішують проблему безпритульних тварин отрутою (фото)

В Ладижині вирішують проблему безпритульних тварин отрутою (фото)

Після показової циркової вистави, яку влаштував міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев на останній сесії міської ради навколо вирішення проблеми безпритульних тварин під час якої депутат міської ради Віталій Сутик піддався жорсткому тролінгу, а безпритульні тварини стали канвою всієї сесії, в місті почали вирішувати проблему звичним для себе способом, - знищувати отрутою.

Риторика мера з приводу безпритульних тварин в місті нагадує якусь збочену гру, бо виглядає досить дивно, що мер робить винним у бездіяльності в цьому напрямку всіх кого завгодно, тільки не себе. Винна в Валерія Коломєйцева і держава, бо проблему можна вирішити тільки на національному рівні, і громадські екологи і депутати. Спочатку «винним» було призначено депутата Едуарда Косяка, якому було доручено підготувати пропозиції по вирішенню собачої проблеми. Але жодного рішення міська рада не прийняла з цього приводу. Останньою жертвою було обрано депутата Віталія Сутика, але так вийшло, що останній вперто та наполегливо не здає своїх позицій і створює чимало проблем меру та його команді, внаслідок чого навіть мер визнав, що проблему з собаками вирішити не може.

Але доки Валерій Коломєйцев чекає поки на національному рівні напевно сам Петро Порошенко має сам взятись за всіх безпритульних собак в Ладижині, поголів’я проблеми збільшується, а невдоволеність в місті серед людей зростає. Розуміє це і Валерій Коломєйцев, бо мати статус самого чистого міста і разом з цим собаче весілля, яке робить непристойні речі на золотій клумбі, ніяк не можна.

Так співпало, що якраз після сесії міської ради в місті почали масово труїтись собаки. Перебачаємо, що мер знову ж таки буде виправдовуватись, що ні він ні комунальники не труїли собак, як це він робив на одній із сесії. Хто забув, може переглянути відео:


Як нам повідомили жителі декількох будинків, що знаходяться в першому мікрорайоні, біля їх будинків, на дитячих майданчиках, в кущах вони знаходили трупи собак, дехто бачив, як собаки вмирали в корчах і скавчали. Декілька фото нам навіть було передано. Собака пролежала на новому майданчику пів дня, явно демонструючи «європейськість» Ладижина.

Ми не можемо стверджувати, що знищення собак було організовано в мерії, але про закономірність можемо говорити. В структурі ладижинського комунгоспу існувала до останнього часу посада відловлювача тварин і в місті періодично кілька раз на рік чомусь собачі безхатченки за компанію з домашніми піддаються "собачому геноциду" та потрапляють на собаче кладовище, тому Ладижину дуже далеко до того штучного образу європейського міста, який було створено мером та його командою, бо за гарною вивіскою ми маємо зовсім інший образ…

До речі, судячи з фото, отруєний пес був домашнім, бо мав ошийник...

0386_p1080410.jpg (117.1 Kb)3206_p1080411.jpg (105.19 Kb)9024_p1080412.jpg (1.7 Kb)8871_p1080415.jpg (154.38 Kb)
11 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 722 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль