Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 В Ладижині вирішують проблему безпритульних тварин отрутою (фото)

В Ладижині вирішують проблему безпритульних тварин отрутою (фото)

Після показової циркової вистави, яку влаштував міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев на останній сесії міської ради навколо вирішення проблеми безпритульних тварин під час якої депутат міської ради Віталій Сутик піддався жорсткому тролінгу, а безпритульні тварини стали канвою всієї сесії, в місті почали вирішувати проблему звичним для себе способом, - знищувати отрутою.

Риторика мера з приводу безпритульних тварин в місті нагадує якусь збочену гру, бо виглядає досить дивно, що мер робить винним у бездіяльності в цьому напрямку всіх кого завгодно, тільки не себе. Винна в Валерія Коломєйцева і держава, бо проблему можна вирішити тільки на національному рівні, і громадські екологи і депутати. Спочатку «винним» було призначено депутата Едуарда Косяка, якому було доручено підготувати пропозиції по вирішенню собачої проблеми. Але жодного рішення міська рада не прийняла з цього приводу. Останньою жертвою було обрано депутата Віталія Сутика, але так вийшло, що останній вперто та наполегливо не здає своїх позицій і створює чимало проблем меру та його команді, внаслідок чого навіть мер визнав, що проблему з собаками вирішити не може.

Але доки Валерій Коломєйцев чекає поки на національному рівні напевно сам Петро Порошенко має сам взятись за всіх безпритульних собак в Ладижині, поголів’я проблеми збільшується, а невдоволеність в місті серед людей зростає. Розуміє це і Валерій Коломєйцев, бо мати статус самого чистого міста і разом з цим собаче весілля, яке робить непристойні речі на золотій клумбі, ніяк не можна.

Так співпало, що якраз після сесії міської ради в місті почали масово труїтись собаки. Перебачаємо, що мер знову ж таки буде виправдовуватись, що ні він ні комунальники не труїли собак, як це він робив на одній із сесії. Хто забув, може переглянути відео:


Як нам повідомили жителі декількох будинків, що знаходяться в першому мікрорайоні, біля їх будинків, на дитячих майданчиках, в кущах вони знаходили трупи собак, дехто бачив, як собаки вмирали в корчах і скавчали. Декілька фото нам навіть було передано. Собака пролежала на новому майданчику пів дня, явно демонструючи «європейськість» Ладижина.

Ми не можемо стверджувати, що знищення собак було організовано в мерії, але про закономірність можемо говорити. В структурі ладижинського комунгоспу існувала до останнього часу посада відловлювача тварин і в місті періодично кілька раз на рік чомусь собачі безхатченки за компанію з домашніми піддаються "собачому геноциду" та потрапляють на собаче кладовище, тому Ладижину дуже далеко до того штучного образу європейського міста, який було створено мером та його командою, бо за гарною вивіскою ми маємо зовсім інший образ…

До речі, судячи з фото, отруєний пес був домашнім, бо мав ошийник...

0386_p1080410.jpg (117.1 Kb)3206_p1080411.jpg (105.19 Kb)9024_p1080412.jpg (1.7 Kb)8871_p1080415.jpg (154.38 Kb)
11 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 733 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль