Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А В Ладижині під час святкувань 9 травня місцева влада використовувала радянську символіку

В Ладижині під час святкувань 9 травня місцева влада використовувала радянську символіку

Як ми вже повідомляли, в Ладижині на 70-ту річницю Дня Перемоги відбулась урочиста хода від площі Фонтанів до Меморіалу Слави, де відбувся урочистий мітинг.

Під час масових заходів 9 травня в Ладижині, як завжди місцева влада не уникнула використання провокативної символіки, як це відбувалось завжди. Мова іде про червоний прапор ради ветеранів міста Ладижин з радянською символікою, який кожного року використовується під час урочистої ходи та мітингу.

Червоний прапор урочисто везли в кабріолеті учасники ради ветеранів міста Ладижин, а державний прапор та прапор міста Ладижин несли позаду учні, що виглядало досить принизливо, позаяк червоному прапору з радянською символікою, який не є бойовим, а належить громадські організації міста, місцева влада вирішила віддати більше почестей. Міський голова про всяк-випадок їхав посередині на власному ретро-автомобілі на рівній відстані від червоного прапора і державного прапора України, щоб не дай Боже чого не сталось, якщо влада зміниться...

Міліція та місцева влада чомусь очікувала від активних людей міста з націонал-патріотичного середовища певної реакції до червоного прапора, усвідомлюючи, що використання радянської символіки в сьогоднішніх умовах є явною провокацією, адже автомобіль з прапором охороняло вісім кремезних міліціянтів та учасників мерського громадського формування з охорони громадського порядку «Дружина».6869_image001.jpg (74.45 Kb)
9813_dsc02905.jpg (112.03 Kb)7028_img_0085.jpg (186.35 Kb)0762_img_0036.jpg (137.03 Kb)7179_img_0114.jpg (156.82 Kb)6969_img_0086.jpg (214.5 Kb)4330_img_0038.jpg (201.23 Kb)5374_img_0037.jpg (111.16 Kb)
Слід нагадати, що Верховна Рада України прийняла Закон, яким обмежила використання радянської символіки, але закон поки що не підписаний Президентом України та не оприлюднений, тому законодавчої підстави щось вимагати від місцевої влади у громадськості не було. Але це не звільняє місцеву владу на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим від відповідальності за використання червоного прапору 9 травня оскільки відповідальність несе організатор.

Слід відмітити, що в Ладижині є частина жителів, яка тяжіє до радянського минулого. Згадаємо, наприклад, події минулого року, коли оскандалився колишній перший заступник міського голови Володимир Філін, який під час виступів на концерті надів георгіївську стрічку.

Також в нашому архіві є фото 9 травня минулих років, які ми представляємо до вашої уваги. на фото можна побачити написи здійснені невідомими особами до 9 травня на кількох житлових будинках або червоний прапор на мерії або червоні прапори в руках дітей. Як бачимо, Закон -це добре, але зміни ще мають статись в головах в першу чергу, чого поки що не відбулось, позаяк в Ладижині, і це не є секретом, є частина містян, які тяжіють до Росії та совка, а деякі з них перебувають при цьому на керівних посадах.

1687_izobrazhenie_466.jpg (50.66 Kb)

Читайте також:

Російський прапор в кабінеті мера Ладижина випадковість?3382_izobrazhenie_475.jpg (24.45 Kb)9317_izobrazhenie_477.jpg (100.92 Kb)6189_izobrazhenie_5.jpg (66.32 Kb)4244_izobrazhenie_501.jpg (83.1 Kb)86_izobrazhenie_502.jpg (40.43 Kb)7173_1670_-mg-45.jpg (134.44 Kb)4309_2935_-mg-5007.jpg (187.45 Kb)7518_7309_-mg-5018.jpg (165.42 Kb)
10 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1198 Коментарів: 17
Написав: OstapBender 11.05.2015 - 02:06
В нас в місті є велика кількість проросійсько налаштованих і скоріш за все є і підгодовані ФСБ. Куди дивиться міліція, не зрозуміло. Одна надія на патріотів міста та держави. Особисто від себе можу сказати, шановні вєлікароси, попереджувального пострілу не буде, набої дорогі.
Написав: nina 11.05.2015 - 07:52
Ладижинська влада-це звичайна повія з Московської об їзної дороги. Вона попереду несе червоний прапор та їде на совковій автівці, в одній кішені тримає фак, в другій дулю для народу України, на грудях червоний мак для тої влади,від якої вони залежать та для тих, хто ще готовий цю владу любити, а вже позаду все патриотичне, те що дороге для українського народу. І іншою сьогодняшня Ладижинська влада вже ніколи не стане!!!!!!!!! Шануйте те що маєте, бо без них пропадете!!!!!
Написав: Wanch 11.05.2015 - 08:22
ЦИТАТА: "
Під час масових заходів 9 травня в Ладижині, як завжди місцева влада не уникнула використання провокативної символіки, як це відбувалось завжди. Мова іде про червоний прапор ради ветеранів міста Ладижин з радянською символікою, який кожного року використовується під час урочистої ходи та мітингу. "

А може це ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ПРОВОКАТОРИ?????
Може це їх треба на вишку? Невже ми настільки стали дебільними, що самі в своїй одежі шукаємо воші?
В тридцятих роках "большевики" знищили середній клас
селян і відправили на погибель на Соловки.
Тепер такі ж самі, (це ви)хочете переписати історію
про наших дідів і батьків, які разом з російським народом захистили нас від фашистської нечисті.
Невже не соромно перед своїми дітьми? Яку славну історію країнського народу ви їм готуєте?
Переписуються книги, в школах брешуть, по теле-радіо
брехня, людей гноблять цінами і поборами, а Архіп
знайшов компромат на мера Ладижина!
Накиньте дідам-фронтовикам вузлик на шию разом з мером
нехай ті хлопчики на велосипедах побачать вашу інтернаціональну любов до своєї Батьківщини.
Ніна! Ти стара жінка, якій Влада дала квартиру, пенсію,
майже безоплатний садочок для дітей, тебе лікували в лікарні, як хворіла та ще й виписували лікарняний,і тобі не покрутило тоді руки одержувати гроші за те, що ти не заробила???
Якщо чесно, мені соромно за вас, за вашу неповагу до ще живих фронтовиків. Та нехай вони обмотуються червоними прапорами, а ви радійте, що вони ще є,це наша пам*ять про мільйони загиблих у тій кровожерливій війні!
Це їхня буремна і смертельна молодість, а ви і цього
хочете у них відібрати.
Мені гидко читати цей допис з виставленими фото,
у вас не залишилось нічого людського, раз ви вважаєте що це є провокація від тих немощних фронтовиків, яким потурає нібито мер міста!
ТО Є ЇХНЯ ГОРДІСТЬ І ВІДВАГА В ПРОТИВАГУ ВАМ!
Написав: Vetal 11.05.2015 - 08:58
Василий, наши украинские ветераны помудрее чем Вы себе представляете.
Вот что мы с Андреем услышали от одного из них стоя возле памятника погибших воинов:
Нашо воно мені це треба, прийіхали на таксі забрали, ніодного украйінського слова не сказали мені, поводили мене і покинули. Як я тепер додому дойіду?
Коли буде автобус?
О прапоре с серпом тоже делал замечание но дословно напомню.
Так что Василий заткнитесь и не решайте за ветеранов что им теплее
. Я понял что такие сопляки как Вы и Прохоров не вправе принимать за них решения.
Такси конечно ему мы с Андреем вызвали и оплатили.
Написав: nina 11.05.2015 - 09:23
Ванш, за вашою логикою, лише дебіли виводять воші зі свого одягу. Розумний їх там получається розводить. Про мене ви зовсім нічого не знаєте. Я ніколи в житті не була на лікарняному і не отримувала за це гроші, тому мені не повикрутювало руки. Квартири мені теж радянська влада не давала. Тут зовсім інша історія. А ось про те що мер не винний що використовують червоні прапори, тут можу вам заперечити. Ветеранов на знімку залишилось менше 10, вони всі хворі, але їм трохи більше платять ніж нам сучасним пенсионерам. І мені не шкода що так відбувається. Повинні справжні патриоти бути в державі обігріті, та вшановані. А ось як ви дивитися на те, що діда Мурованого так гарно шанують і червоними прапорами обгортають, а квартиру, яку він просить вже не один десяток років, так і не дають. І ніколи він її від держави не отримував, я знаю про це точно. То наш мер думає, що діду червоний прапор замінить квартиру? Ну якщо це так , то ви дійсно прави, ні в чому ваш коханий мер не винний.Але чутки, що дід отримав квартиру вже давно пролунали в Ладижині. Вже 10 років дід міг би жити в нормальних умовах. Але йому лише червоний прапор ппропонують!
Написав: Wanch 11.05.2015 - 17:02
Цитата: "В нас в місті є велика кількість проросійсько налаштованих і скоріш за все є і підгодовані ФСБ."
****************************************************
У ВАС параноя, милейший!Ну почему, если кто-то имеет своё мнение противоположное бандеровскому, то это уже поработало ФСБ!!!!?????

Цитата: "...як завжди місцева влада не уникнула використання провокативної символіки,..."

Почему вы считаете, что если на ДЕНЬ ПОБЕДЫ ветеранов вывели под красный флаг, то это - ПРОВОКАЦИЯ?
А с каким флагом их выводить? З ЖОВТО-БЛАКИТНИМ?
Тогда в войну ЕГО ещё не было!
С флагом ОУН-УПА?
Но Ветераны под этим флагом не воевали!
Ну разбила власть горшки УКРАИНЫ и РОССИИ!
А ветераны здесь при чем??? Что вы кругом врагов выискиваете??? Поищите врага в своей постели, может он там тоже есть в вашей квартире?

Цитата: "Так что Василий заткнитесь и не решайте за ветеранов что им теплее. Я понял что такие сопляки как Вы и Прохоров не вправе принимать за них решения."
*********************************************
ВЕТАЛЬ! Разве позволено депутату(то-есть тебе) обзывать граждан которых ты,ДЕЙСТВИТЕЛЬНО СОПЛЯК И ПОДЛЕЦ, не стоишь и ногтя.
Ты бы лучше извинился, потому что таких как ты нужно гнать засраной метлой туда, где бы тебе немного вставили ума.
И для твоего дебильного ума! МНЕ 67лет!
И я наверное старше твоего отца,который вырастил такого негодяя, как ты!
****************************
НИНА! Отвечаю вам; МЕРУ до лампады ВЕТЕРАНЫ ВОЙНЫ, как и вам тоже!
Квартиру им никто не даст, ни мер, ни криминальное государство, ни другой спонсор, потому что МЫ - ЕВРОПА!
У нас европейские цены и голые задницы на которых сидят дебильные головы.
Но ведь Европе то мы не нужны и они хрен всех вас-нас туда пустят! Так что осталось размахивать черно-желто-голубыми флагами и обвинять ФСБ в своей тупоголовости.

Достатка ВАМ и благоразумия.

P.S.Ніна! А які блага дідові може дати держава?
Держава відказалася навіть від героїв війни, бо ветерани ходять не в тих стрічках, і Батьківщині-матері
поцепили стрічку із макових квіток.
Було з чого посміятися; ЩИТ РОДИНЫ С ГЕРБОМ СССР и
венок на голове. ЭТО называется - СЫКСОТСТВО!
Теперь, если дед поцепит(не дай бог ленту колорадо)
ЕГО ко всему ещё и в тюрагу отправят!
Живём, ребята! На ВЕТАЛЯХ ПОСТРОИТЕ ОДИН ГЕМОРРОЙ!
Написав: OstapBender 11.05.2015 - 17:53
Wanch, я попередив, в тому числі і тебе. При найменшій спробі встановити "сруській мір", ображайтесь на себе.
Написав: nina 11.05.2015 - 19:50
Ванч, вы не дочитали мой комментарий. Местная власть уже распустила слухи, что деду дала квартиру. Вот в чём вопрос. Значит денежки уже отмыли. И этот дед любит и местную пророссийскую власть и наверное Путина. Точно не могу сказать. Но так как я знаю. Дед ихний. Он не бандеровский. У них же как, кто не лижет им ....опу, тот бандеровец. Хотя , я лично горжусь, когда всякие засранцы относят меня к бандеровцам. Потому что это значит патриот и не сраколиз!
Написав: Wanch 11.05.2015 - 20:49
nina,
Просто у нас Украина разделилась на три лагеря;
1. Те, кто понимает, что Страну ведут наши правители в пропасть;
2. Те, у кого засранные мозги пропагандой США и которые ненавидят украинский народ;
3.Те, кто продался Америке и в её интересах добивают нацию до полного истребления.
К бандеровцам лично я тебя не отношу, по той причине, что их давно нет, есть идиоты которые безграмотно и тупо косят под Остапов и угрожают честным людям.
Слушай БАНДЕРА, о чем ты меня, прожившего жизнь, предупреждаешь? Ты ведь негодяй и трус, потому что знаешь моё имя, а своё скрываешь под маской.
Ты просто гиена в людской подобе и, если мне доведётся с тобой всё таки встретится на узкой тропе, то мне наплевать, где я проведу пару последних лет моей жизни,
но ты, подумай, где можешь со своими угрозами "отдыхать".
Конечно, ни ты мне, ни я тебе, ничего не должен!
Но ты, я вижу, есть подонок, которому нужно давно обломать трухлявые клыки. Я бы тебе советовал поостеречься. Даже если ты амбал в 120гнилых кило,-
это не факт, что выживешь.
ВО ВТОРОЙ РАЗ ОБРАЩАЮСЬ К АНДРЕЮ СКАКОДУБУ; - ТВОЙ САЙТ КРИМИНАЛЬНЫЙ И ТЫ ЭТО ЗНАЕШЬ, ПОТОМУ ЧТО ПО ВСЕМ ПУНКТАМ ТЫ ИЛИ ТВОИ СЛУЖКИ НЕ ДОЛЖНЫ ПРОПУСКАТЬ ТАКИХ УГРОЗ. ИЛИ МНЕ К ТЕБЕ ЛИЧНО ПРИЙТИ И ВРЕЗАТЬ ПО МОРДЕ
ЗА УВАЖАЕМОГО ОСТАПА БЕНДЕРА!
ЕМУ БУДЕТ ТОГДА ОЧЕНЬ ВЕСЕЛО!ВЕДЬ, если честно, то О.Бендер может и хороший человек, и я, после того, что о нем сказал, допускаю, что, может мы с ним и по стакану водки выпили бы за здоровье наших семей,
Агов, Бендер, дай свой телефон, угощу в счет своей пенсии!)))
Но ты, Андрей, гнусно себя ведёшь, потому что как адвокат, как человек стихоплётства, по идее, образованный человек, позволяешь своим "ВЕТАЛЯМ" оскорблять людей.
ДА! Бендер! Ты знаешь, то что я писал впереди хрен с ним, позвони мне в свободное время и мы вместе за бутылкой чего-то крепкого пошлем всех Андреев на ХРЕН!
Я больше не вхожу на этот дурацкий сайт.
Живите, грызитесь,трахайтесь и юродствуйте!
Мне надоело! Я удаляю свой пароль для входа на сайт.
Поэтому ответить на какие-либо оскорбления не смогу.
ТАК ЧТО ИЗВИНИТЕ, ГОСПОДА ЕВРОПЕЙЦЫ.
ВСЕХ ВАМ БЛАГ!!!
Написав: piatkovskiy 11.05.2015 - 21:21
Если читать современную пробандеровскую интерпретацию истории Украины, то получается, что война была развязана СССР и фашисткой Германией после нападения обеими сторонами на Польшу.Значит прообраз современной Украины- УССР, являлась захватчиком и не законно аннексировала в соседнего государства часть территории - Западную Украину. На которую не имела ни каких оснований, кроме пропутинских идей по защите прав украинцев там живущих.
По моему это полная чушь, иначе нам эту территорию придётся вернуть, тем более, что там тоже есть горячие головы желающие вернуть историческую справедливость и призыв польских фанатов на стадионе тому подтверждение.
С такой постановкой у нас возникают территориальные претензии не только со стороны Польши, но и Румынии на Бессарабию и Буковину и Венгрии на Закарпатье.

Но если рассматривать этот вопрос в национальном ключе, что объединить нацию другим путём не было возможности, то получается, что Украина вступая в войну против Польши выступала, будучи коммунистической,партнёром Третьего Рейха.
Тогда получается,что собирателем украинских земель был Сталин и он по настоящему очертил пределы современной Украины и сплотил нацию. Вот кому нужно ставить памятники и писать стихи. Именно Сталин сделал Украину индустриальной, хотя только Крым забыл ещё нам подарить.

С такими новыми историческими фактами, получается, что Бандера наоборот боролся против Сталина,чтобы тот не смог собрать все земли на которых проживала украинская нация.

И ещё вопрос, когда я выступал за примирение ветеранов РККА и участников УПА, бойцов дивизии СС "Галичина" и бывших солдат батальона "Нахтигаль", то в 2002-2003 году я попал под сильный пресс со стороны тогдашнего начальника отдела культуры Шерника, который не был сторонником такого примирения, а теперь он также ошивается в рядах националистов.
Почему Скакодуб, когда работал в горсовете, не срывал с ветеранов медали и георгиевские ленты, не вырывал знамя совета ветеранов и не осквернял могилы советским солдатам?

Если бы Сутики,Бурлаченки, Скакодубы и другие их последователи понимали, что они делают, то наверное прекратили бы тот позор и эти провокационные статьи.

Иначе пройдёт время и на их надгробных плитах их благодарные потомки будут писать слова из трёх букв и ссать на их могилы, но тогда уже они ничего не смогут сделать. Лишь только изредка подглядывая из ада за происходящим на земле, в перерывах между лизанием горячих сковородок и варки в чанах со смолой.
Да простит этих безумцев Господь Бог!
Написав: OstapBender 11.05.2015 - 21:50
piatkovskiy, шановний "ИЛИ МНЕ К ТЕБЕ ЛИЧНО ПРИЙТИ И ВРЕЗАТЬ ПО МОРДЕ" от це вже справжня погроза. А особисто тобі я не погрожував, я попереджував.
Написав: Vetal 11.05.2015 - 22:55
piatkovskiy, мой дед не воевал на фронте, был уже в возрасте (1888 г.р.). Позже после войны пытались сослать но убег на западную и переташил туда часть старших детей.
Воевали мои дядьки, те оставшиеся которых комунисты в 32-33 не замучили голодом.
С чего ты взял что я буду срывать медали со своих трех дядек и их боевых товарищай?
Почему ты считаеш что кто то в нашем городе рвет боевые знамена и срывает медали с ветеранов?
Что у тебя с головой и с глазами? Причем тут Польша, Бандера и Бессарабия?
Некоторые ветераны прохаживались с георгиевскими лентами. С чего ты взял что кто то будет их рвать? Носить георгиевские ленты в Украине не запрещено.
Другое дело комунистическая свастика. Тут конечно нужно принимать меры. Но это со временем.
Вообще 9 Мая прошло знаково. На параде в голове колоны знамя со свастикой серпа и молота.
А на вечер друзя моих соседей под окнами с криками "слава росии" и прочими ватными присказками.
И это под 6-м подездом раненного в АТО бойца Сергея. Второй боец с тогоже подезда Коля днем ранее умотал на передовую в АТО. Мама его, с балкона им ответила все что думает о проходящих, а другие соседи с окон подтвердили.

За Василия Ревуса я рад, что он действительно свалил с этого сайта и больше обзывать никого не будет и сам в замен получать не будет. А Прохоров хоть здесь никого не обзывает но он сюда и не заходил и не заходит.
Нужно так жить что вроде нет этих людей и пусть они нас не замечают.
Разные у нас родины рождения, разная родина. Это все и обясняет.
Написав: nina 12.05.2015 - 06:47
А по поводу советской коммунистической свастики. Открою вам истину тех лет. Я ещё была маленькая, но хорошо запомнила как люди перефразировали СЕРП и МОЛОТ в СМЕРТЬ и ГОЛОД!. Вот так вот подумайте все, кто тогда не жил почему наши старшие так (правда шёпотом произносили это) потому что за это можно было загреметь в места не столь отдалённые(а правда жизни всё же была такая). А вы тут сидите и "ностальгируете" по тем временам. Может ещё кто-то слышал про СЕРП и МОЛОТ- СМЕРТЬ и ГОЛОД!? Вряд ли опасно было это произносить, а интернета не было, только из уст в уста.
Написав: lomov 12.05.2015 - 08:51
А де ви в тій автівці побачили ветеранів війни? Кто із них воював?
Написав: piatkovskiy 12.05.2015 - 09:55
Сутик! У тебя провалы в памяти?
Какая ленточка разрешена?
Когда Филин надел георгиевскую ленточку, то скакодубы до сих пор полощут его на этом сайте, а с пенсионера во Львове депутат обл совета сорвал её, когда тот ставил к памятнику цветы, и нацики её сожгли.
Ты не понимаешь, кого ты поддерживаешь, пока тебя самого бандерлоги не будут вести на расстрел.
Нельзя бороться с убеждениями людей, как политическими так и религиозными!
У Гитлера не было фашисткой партии. Была только Национал-Социалистическая Рабочая партия. А по-сему любая партия даже "Батькивщина" может быть или стать фашистской.
Меня поражает городская власть. Если раньше они ходили с георгиевскими лентами и вешали знамя победы на горсовет, то теперь они надели маки и уже стали в ряды националистов.
Это доказывает тот факт, что у власти нет убеждений, а только бы угодить действующему руководителю государства.
Так,что если наш мер вступит к нацистам Остолопа Бандерлоговича, то пусть не сильно последний радуется. Как только сменится власть и придут зелёные, то все будут ходить уже с зелёными флагами, а придут рашисты, то на горсовете будет развиваться триколор.
Бюрократисеская система привыкла менять будёновки и это не искоренить даже фашистам.
Но судить человека за убеждения, даже если они не правильны, в демократическом государстве не допустимо.
Верит человек в Бога или в Ленина, либо ни во что не верит- это его личное дело и его право и попирать это право не положено никому!
И если на законодательном уровне запрещать, что то, то стоить подумать, что после прекращения дискуссии спор может продолжится и как бы не согласные не перегрызли друг другу глотки.
Написав: OstapBender 12.05.2015 - 14:54
piatkovskiy, ніколи над нашим містом не буде триколора!!!
Написав: La-la-La-la 16.05.2015 - 08:19
Фото отображают ценизм некоторых украинофобов.
Красная коммунстическая тряпка окровавленная ими террором народа, фасшисткие православные лозунги РПЦ.
Ссылка: bit.ly/1JOzbEp
Предполагаю фото некоторых текстов написаныые на домах N1 и N3 сделанные были нашим студентом из группы 41 электриков. Фото примерно 4 летней давности. Отчество тоже предполагаю Владимирович. Того что громил второго мая Одессу. Один из жителей зарисовал маслянной краской пошлости на 3-м доме. Примерно через три месяца ЖКХ это согласилось закрасить как следует.
Нужно отметить что одна надпись дури идиота, через неделю породила другую скверную надпись.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль