Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы В Ладижині на виборах перші порушення (оновлено)

В Ладижині на виборах перші порушення (оновлено)

Сьогодні в Ладижині, і так само по всій Україні відбуваються чергові місцеві вибори, то ж основна увага прикута саме до них.
Сьогодні зранку стало ві про декілька порушень виборчого процесу.

Так, на виборчій дільниці, що знаходиться в ПК «Прометей» було зафіксовано порушення виборчого процесу, яке полягало у видачі виборцям бюлетенів одного виборчого округу, що може бути новою передвиборчою технологією, метою якої є зменшення голосів за незручних кандидатів, натомість штучно може збільшуватись кількість голосів на інших виборчих округах. Про це нас пові кандидат в депутати по виборчому округу № 2 Віталій Сутик.

За його словами до 11 ранку всім виборцям видавали на окрузі бюлетені для голосування за депутата одного виборчого округу, натомість на виборчий округ № 2 не було видано жодного бюлетеня для голосування внаслідок чого виборці голосували не за своїх кандидатів. То ж виборцям, кандидатам та спостерігачам варто звернути увагу на цю технологію як під час голосування, так і під час підрахунку голосів.

Не обійшовся день виборів в Ладижині без чорного піару. В соціальній мережі « в контакте» зранку були розміщені повідомлення про те, що по кільком вулицям старої частини міста було розкидано листівки з чорним піаром на одного із кандидатів до Вінницької обласної ради. 7208_1covjru446u.jpg (68.17 Kb)

«День тишины. Ладыжин. Частный сектор. Видимо, ночью кто-то абсолютно случайно равномерно покрыл две, видимые мною, улицы листовками. Да не просто листовками, а жестью, очерняющую одного из кандидатов.
А вообще за такое руки нужно оторвать. Многие уже убрали возле своих дворов. Друзья, это намеренное административное правонарушение»,
- пові Олена Білоус.

Також кореспондент нашого ресурсу зафіксувала незняту агітацію партії Рідний Дім, де було зображено логотип та назву партії на партійному офісі, що знаходиться поряд з виборчою діяльницею в ПК "Прометей". Агітація провисіла до 17.00 цілий день, коли відбувалось голосування.
8237_img_0034.jpg (109.47 Kb)9138_img_0037.jpg (124.93 Kb)
25 жовтня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1013 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль