Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы В Ладижині на виборах перші порушення (оновлено)

В Ладижині на виборах перші порушення (оновлено)

Сьогодні в Ладижині, і так само по всій Україні відбуваються чергові місцеві вибори, то ж основна увага прикута саме до них.
Сьогодні зранку стало ві про декілька порушень виборчого процесу.

Так, на виборчій дільниці, що знаходиться в ПК «Прометей» було зафіксовано порушення виборчого процесу, яке полягало у видачі виборцям бюлетенів одного виборчого округу, що може бути новою передвиборчою технологією, метою якої є зменшення голосів за незручних кандидатів, натомість штучно може збільшуватись кількість голосів на інших виборчих округах. Про це нас пові кандидат в депутати по виборчому округу № 2 Віталій Сутик.

За його словами до 11 ранку всім виборцям видавали на окрузі бюлетені для голосування за депутата одного виборчого округу, натомість на виборчий округ № 2 не було видано жодного бюлетеня для голосування внаслідок чого виборці голосували не за своїх кандидатів. То ж виборцям, кандидатам та спостерігачам варто звернути увагу на цю технологію як під час голосування, так і під час підрахунку голосів.

Не обійшовся день виборів в Ладижині без чорного піару. В соціальній мережі « в контакте» зранку були розміщені повідомлення про те, що по кільком вулицям старої частини міста було розкидано листівки з чорним піаром на одного із кандидатів до Вінницької обласної ради. 7208_1covjru446u.jpg (68.17 Kb)

«День тишины. Ладыжин. Частный сектор. Видимо, ночью кто-то абсолютно случайно равномерно покрыл две, видимые мною, улицы листовками. Да не просто листовками, а жестью, очерняющую одного из кандидатов.
А вообще за такое руки нужно оторвать. Многие уже убрали возле своих дворов. Друзья, это намеренное административное правонарушение»,
- пові Олена Білоус.

Також кореспондент нашого ресурсу зафіксувала незняту агітацію партії Рідний Дім, де було зображено логотип та назву партії на партійному офісі, що знаходиться поряд з виборчою діяльницею в ПК "Прометей". Агітація провисіла до 17.00 цілий день, коли відбувалось голосування.
8237_img_0034.jpg (109.47 Kb)9138_img_0037.jpg (124.93 Kb)
25 жовтня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1002 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль