Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А В Ладижині місцева влада намагається звільнити від плати за землю російського олігарха

В Ладижині місцева влада намагається звільнити від плати за землю російського олігарха

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9833_11174521_.jpgВчора відбулось засідання двох постійних депутатських комісій на яких розглядалось питання порядку денного наступної сесії Ладижинської міської ради. Серед багатьох питань вирізнялось одне, - це розгляд клопотання ПрАТ «ЕНЗИМ» щодо звільнення від плати за землю, яке викликало багато питань та заперечень у депутатів. (До речі, у разі напружених ситуацій примиреннню можуть посприяти послуги особистої охорони. Детальніше - на сайті особистий охоронець)

Підставою для звільнення від плати за землю керівництво ПрАТ «ЕНЗИМ» вважало те, що земля, яку було відведено цьому підприємству, а це кілька десятків гектарів, знаходиться фактично в спільному користуванні ще двох підприємств, які розташовані на одній території з цим підприємством, що є несправедливим. Мова іде про землю під газонами, дорогами, проїздами, стоянками і т.д. Саме тому ЕНЗИМ вважає, що їх повинні звільнити від сплати орендної плати за землю, а це 2 грн. за 1 метр квадратний.

Депутати ж вважали, що плату за землю слід розділити пропорційно на всі три підприємства, але за словами начальника земельного відділу це потягне необхідність виготовлення нової документації на землю за рахунок бюджетних коштів. У депутата від партії Свобода Василя Бобрика виникло питання про те, хто є власником ЕНЗИМу, чи часом це не російський бізнес просить звільнити від плати за землю.

Підсумовуючи секретар міської ради Людмила Бучко запропонувала зняти з порядку денного це питання та направити його на доопрацювання, але це були пропозиції лише двох депутатських комісій. Ще невідомо, яку позицію займе міський голова Валерій Коломєйцев та інші депутати на сесії, яка має відбутись завтра об 11.00.

Нагадаємо, що мажоритарним власником ПрАТ «ЕНЗИМ» є російський олігарх Пономарчук Віктор Євгенович, який проживає в Російській Федерації в Москві по вул. Плющиха, що ми встановили, коли проводили власне журналістське розслідування.

Слід згадати, що Ладижинська міська рада за активної підтримки міського голови зуміла тричі продавати одні і ті ж земельні ділянки ПрАТ «ЕНЗИМ», про що ми також писали, що викликає багато запитань до відносин цього підприємства з міською радою.

Чи зуміє міський голова протягнути це питання на завтрашній сесії ми згодом дізнаємось, але в любому випадку в умовах війни з Росією та введенням санкцій щодо російського бізнесу звільнення від плати за землю фактично російського олігарха викликає багато запитань та є по суті скандалом.
29 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2457 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль