Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А В Ладижині місцева влада намагається звільнити від плати за землю російського олігарха

В Ладижині місцева влада намагається звільнити від плати за землю російського олігарха

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9833_11174521_.jpgВчора відбулось засідання двох постійних депутатських комісій на яких розглядалось питання порядку денного наступної сесії Ладижинської міської ради. Серед багатьох питань вирізнялось одне, - це розгляд клопотання ПрАТ «ЕНЗИМ» щодо звільнення від плати за землю, яке викликало багато питань та заперечень у депутатів. (До речі, у разі напружених ситуацій примиреннню можуть посприяти послуги особистої охорони. Детальніше - на сайті особистий охоронець)

Підставою для звільнення від плати за землю керівництво ПрАТ «ЕНЗИМ» вважало те, що земля, яку було відведено цьому підприємству, а це кілька десятків гектарів, знаходиться фактично в спільному користуванні ще двох підприємств, які розташовані на одній території з цим підприємством, що є несправедливим. Мова іде про землю під газонами, дорогами, проїздами, стоянками і т.д. Саме тому ЕНЗИМ вважає, що їх повинні звільнити від сплати орендної плати за землю, а це 2 грн. за 1 метр квадратний.

Депутати ж вважали, що плату за землю слід розділити пропорційно на всі три підприємства, але за словами начальника земельного відділу це потягне необхідність виготовлення нової документації на землю за рахунок бюджетних коштів. У депутата від партії Свобода Василя Бобрика виникло питання про те, хто є власником ЕНЗИМу, чи часом це не російський бізнес просить звільнити від плати за землю.

Підсумовуючи секретар міської ради Людмила Бучко запропонувала зняти з порядку денного це питання та направити його на доопрацювання, але це були пропозиції лише двох депутатських комісій. Ще невідомо, яку позицію займе міський голова Валерій Коломєйцев та інші депутати на сесії, яка має відбутись завтра об 11.00.

Нагадаємо, що мажоритарним власником ПрАТ «ЕНЗИМ» є російський олігарх Пономарчук Віктор Євгенович, який проживає в Російській Федерації в Москві по вул. Плющиха, що ми встановили, коли проводили власне журналістське розслідування.

Слід згадати, що Ладижинська міська рада за активної підтримки міського голови зуміла тричі продавати одні і ті ж земельні ділянки ПрАТ «ЕНЗИМ», про що ми також писали, що викликає багато запитань до відносин цього підприємства з міською радою.

Чи зуміє міський голова протягнути це питання на завтрашній сесії ми згодом дізнаємось, але в любому випадку в умовах війни з Росією та введенням санкцій щодо російського бізнесу звільнення від плати за землю фактично російського олігарха викликає багато запитань та є по суті скандалом.
29 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2580 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль