Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Скандал!!! В Ладижині депутати тричі продавали одну і ту ж саму земельну ділянку

Скандал!!! В Ладижині депутати тричі продавали одну і ту ж саму земельну ділянку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/investitsii-391.jpg
Нещодавно ми повідомляли про те, що Управління СБУ у Вінницькій області відкрило кримінальне провадження проти міського голови міста Ладижин Валерія Коломєйцева за статтею 364 Кримінального кодексу України («зловживання службовими становищем посадовою особою»). Підставою для нової кримінальної справи проти мера Ладижина стало відчуження земельних ділянок ферментного заводу.

10 березня цього року Господарський суд Вінницької області виніс рішення у справі за позовом Ладижинської міської ради до ПрАТ «ЕНЗИМ» про стягнення 143520 грн пені за прострочення сплати по договору щодо продажу земельних ділянок. Господарський суд стягнув лише 23, 2 тис. грн. пені за порушення заборгованості ЕНЗИМу.

Ми провели своє невелике журналістське розслідування для того, щоб з’ясувати обставини земельної афери з продажем земельних ділянок ферментного заводу і дізнались, що Ладижинська міська рада тричі продавала одні і ті ж земельні ділянки ПрАТ «ЕНЗИМ. Не знаємо яким місцем думають наші депутати при голосуванні, але факти є факти.
3134_zemlya_enzim_2.jpg (79.52 Kb)4790_zemlya_enzim_3.jpg (66.27 Kb)
31 жовтня 2010 року 51 сесія 5 скликання Ладижинської міської ради прийняла рішення продати у власність ПрАТ «ЕНЗИМ» земельну ділянку площею 17 га за 1, 79 мільйона гривень по ціні 10. 5 грн за 1 кв.м. Міському голові Валерію Коломєйцеву було доручено укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки, що він і зробив. 25.11.2010 року Валерієм Коломєйцевим було укладено такий договір купівлі-продажу серія ВРВ № 198799.

Але ПрАТ «ЕНЗИМ» не виконувало своїх зобов’язань і порушило графік сплати коштів після чого Ладижинська міська рада звернулась в Господарський суд з позовом про стягнення пені і стягнула 23 тис. грн., себто позову про розірвання договору міська рада не подавала в суд.

У відповіді, яку ми отримали за підписом першого заступника міського голови Павла Анущенка зазначається, що на 33 сесії 6 скликання 08.07.2014 року Ладижинська міська рада не приймала рішень про продаж земельних ділянок ПрАТ «ЕНЗИМ», відповідно і договорів купівлі-продажу не укладалось.7666_zemlya_enzim.jpg (98.79 Kb)

Згадаємо, що влітку минулого року ладижинські депутати продали 18 земельних ділянок, що знаходяться під ферментним заводом ПрАТ «ЕНЗИМ», загальною площею 6, 2277 га ( 62277 кв.м.) за 832 тисячі гривень при тому, що вказане підприємство завдало збитків територіальній громаді міста Ладижин на суму в півтора мільйони гривень неотриманої орендної плати, про що ми також писали.

Писала про це і комунальна газета «Нове місто» в липні місяці 2014 року. Витяг з статті:

«Остання земельна ділянка, яка була продана на цій сесії ПрАТ «ЕНЗИМ», знаходиться по вул. Хлібозаводська, 2. Ця ділянка найбільша за площею – 62277 кв.м. (вона поділена на 18 частин різної площі). Вартість землі 832 тис. 020 грн.72 коп. За один квадратний метр – 13 грн. 36 коп. Якщо уважно дослідити цифри, то виникає питання, чому «ЕНЗИМу» земля продана за найнижчою ціною за 1 кв.м…»
5116_img_0125.jpg (224.26 Kb)3421_img_0126.jpg (202.66 Kb)
Виявляєттся, що перший заступник міського голови Павло Анущенко навчився непогано брехати, раз дає такі відповіді на інформаційні запити.

Міська рада на сьогоднішній день не визнає, що таке рішення приймалось, хоча в нашому розпорядженні є відеозапис цієї сесії, проект рішення сесії і свідчення кількох депутатів, які підтвердили, що земля в липні 2014 року «ЕНЗИМу» продавалась. При цьому договір купівлі-продажу земельних ділянок було доручено підписати міському голові.

Втретє Ладижинська міська рада продала ці ж земельні ділянки «ЕНЗИМу» 20 березня 2015 року на 39 сесії. При цьому рішенням сесії договір купівлі-продажу було розірвано за згодою сторін, а сума сплачених коштів в розмірі 220 тис. грн. була зарахована в графік сплати нового договору. Міському голові Валерію Коломєйцеву було доручено укласти новий договір купівлі-продажу земельних ділянок. Витяг з рішення сесії:

«Розірвати за згодою сторін договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення від 25 листопада 2010 року зареєстрованого в реєстрі за №2076 укладеного між ПрАТ «Ензим» та Ладижинською міською радою… Продати у власність ПрАТ «Ензим» земельні ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 6,2277 га, в ..., які знаходяться за адресою: Вінницька область, місто Ладижин, вул..Хлібозаводська, 2, згідно цільового призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в сумі 830775,20 гривень (середня вартість одного квадратного метра 13,36 гривень) з розстроченням платежу строком на п’ять років з обов’язковим першим внеском в розмірі 50% від загальної суми вартості земельних ділянок, а залишок щоквартально рівними частинами».

Але, як нас повідомив Павло Анущенко в 2015 році договір купівлі-продажу земельних ділянок не укладався між Ладижинською міською радою та ПрАТ «ЕНЗИМ», а відповідно не вступає в силу графік сплати і «ЕНЗИМ» нікому нічого не зобов’язаний, позаяк договір від 2010 року розірвано, договір на підставі рішення від липня 2014 року і від березня 2015 року не укладався Валерієм Коломєйцевим.

У нас виникає запитання, чому «ЕНЗИМ» не відшкодував повний розмір пені за 5 років невиконання договору в сумі 143 тис. грн. і півтора мільйони завданих збитків неотриманої орендної плати? Чому депутати тричі продавали одну і ту ж саме земельну ділянку підприємству, яке не виконує своїх зобов’язань і завдає мільйонні збитки громаді міста Ладижин? І нарешті, яка роль міського голови Валерія Коломєйцева в цій афері?

Зі своєї сторони ми вважаємо, що дії міського голови Валерія Коломєйцева викликають багато запитань з точки зору лобіювання інтересів «ЕНЗИМу» та можуть бути визнані корупційними, тому будемо ініціювати питання про відкриття кримінального провадження по даному факту.

Читайте також:
Ферментний завод може перейти у власність Сбербанку Росії?
8 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1047 Коментарів: 2
Написав: lomov 12.05.2015 - 09:53
Це не депутати. Депутати там як мишинятка з якими котяра грається як захоче.
Написав: Vetal 12.05.2015 - 22:10
lomov, депутаты виновны своим овечим молчанием.
Какого черта туда они идут если даже карту города не хотят иметь в зале заседаний?
Я с Скакодубом ее туда принес и поставил.
Но пенсионеры Коломейцева переизбрали в очередной раз и он ее снова спрятал. Поэтому подполые торги землей продолжаются а
громада имеет с этого дулю.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль