Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Відео В Ладижині депутати "засудили" громадський міський сайт (плюс відео)

В Ладижині депутати "засудили" громадський міський сайт (плюс відео)

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9966_image002.jpg
Громадський міський сайт «Новини Ладижина» став головним предметом уваги на останній сесії Ладижинської міської ради приводом для чого стали публікації на нашому ресурсі, які стосуються міського голови Валерія Коломєйцева та депутата міської ради Володимира Мельника, який очолює Ладижинський інтернат.

Ініціатором обговорення нашого ресурсу став депутат Ладижинської міської ради, працівник Вінницької птахофабрики, Валерій Шубрат, який звернувся до міського голови з питанням:

«Я прочитаю те, що я прочитав на одному з ладижинських сайтів: «Нашим містом керує агент служби безпеки сусідньої держави». Скажіть, будь ласка, ви являєтесь агентом служби безпеки сусідньої держави? Розумієте в чому справа. Отже, ви не знаєте. Нормальна точка зору людини. Якщо людина мовчить, то значить мовчання – знак згоди. Якщо не згодні, дайте відповідь.»

Валерій Коломєйцев у звичному для себе стилі видав спіч, який ми навіть частково процитуємо(рос.мовою):

«Что касается государственной измены. Кто-то хочет, чтоб у нас были сталинские времена. Кто-то критикует сталинизм и хотят под маркой тех событий, что видбувалысь в 37-мому роци, что сусид на сусида казав, что не той бумажкой кто-то в туалет ходил с портретом чьим-то или сказал не те слова и людям под ногти заганяли иголочки и они признавали, что они шпионы… английские и т.д. Я уверен, что такие поэты не найдут поддержки в обществе».


Коментуючи звинувачення в державній зраді Валерій Коломєйцев спростував свою причетність до таких справ, наявність будь-яких відкритих кримінальних проваджень щодо себе по державній зраді. Разом з тим, міський голова підтвердив наявність кримінального провадження за зловживання службовим становищем, але за його словами – це формальність.

Скаржився на наш ресурс і депутат міської ради Володимир Мельник, який очолює Ладижинський інтернат, з приводу останньої нашої публікації «Керівництво Ладижинського інтернату звинувачують в корупції та зловживаннях».

Нагадаємо, що інформацію з приводу зловживань керівництва Ладижинського інтернату була поширена через інтернет-ресурс «Інформаційна Вінниччина», тобто наш ресурс не несе відповідальність за достовірність цієї інформації, тому позиватись пан Мельник до нашого ресурсу не може.

Коментар дописувача Cenbr: «а 8 тис. гривень хабара дав Сопуну директор Ладижинського закладу? Кажуть, що так. Цього взяточника давно пора вивести на чисту воду» пан Мельник взяв на свій рахунок і під час сесії зясувались досить цікави подробиці обставин вимагання хабара у пана Мельника, про що ми напишемо в окремому матеріалі.

Після обговорення цього «дуже серйозного питання» для громади міста Ладижин, бо виявляється, що більш нагальнішого питання, аніж інформаційна безпека мера та його команди в місті немає, зі слів міського голови було навіть поставлено на голосування питання про наш ресурс.

Більшістю голосів було вирішено визнати, що даний сайт (мається на увазі громадський міський сайт «Новини Ладижина») розповсюджує брехливу інформацію, яка порочить жителів міста Ладижин.

Крім міського голови та його депутатської групи за рішення проголосували депутати від формально опозиційної депутатстької групи партії Батьківщина, зокрема, Віктор Піча, Василь Новицький, Віталій Яроменко, Олександр Жаріков, Галина Мельник та ще один депутат від ТЕС Олег Боровик.

Утримались або не брали участь в голосуванні Олександр Вандзіляк, Оксана Денисюк, Валерій Дубров, Галина Ясінська, Валентина Комишна, Віталій Сутик, Василь Підвашецький.

Слід відмітити, що це голосування яскраво показало повний депутатстький пул міського голови в складі ради 6 скликання до якого долучились депутати Ладижинської ТЕС компанії ДТЕК Ріната Ахметова за що меру можна тільки подякувати. Також дякуємо депутатам, зокрема, Валерію Шубрату та Володимиру Мельнику, міському голові Валерію Коломєйцеву за рекламу нашого ресурсу. Депутату Володимиру Мельнику ми дякуємо за те, що ще один раз була привернута увага до проблем інтернату щодо вимагання хабарів. Ми неодмінно поставимо це питання перед обласною радою.

21 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1311 Коментарів: 11
Написав: lomov 24.03.2015 - 11:15
На этой сессии было ещё одно событие: серость с ограниченным мировозрением поддала критике моральные ценности поэтов; стала поучать поэтов, как необходимо подписывать свои стихи. Оказывается поэты не должны подписываться своим именем, а должны подписываться псевдонимом. И это только для того, чтобы люди их не знали, чтобы на фоне звёзд серость не была серостью. Серость желает быть звездой на фоне серостей.
Написав: nina 24.03.2015 - 17:22
Одна моя знакомая учительница, после долгого перерыва в работе с детьми , снова вышла на работу и удивилась, что за годы её отсутствия на работе у детей сильно упал интеллект. Вернее она сказала, что совсем нет интеллекта. Эти серости наверное их числа тех у которых нет интеллекта.Зато есть властные полномочия и поэтому они считают, что всех могут оценивать со своей"колокольни"
Написав: piatkovskiy 24.03.2015 - 20:12
Да двое ненормальных будут учить весь город жить ?
Да не бывать этому никогда!
Ни Бурлаченко ни Сутик ни Скакодуб даже не представляют, что нужно этому городу. Они за бедную и нищую разворованную олигархами Украину.
Кому нужна такая страна и кому нужен такой город?
Ладижину нужны инвестиции, реформы и достойная зарплата.
Где такая зарплата, как на Рябе и ТЕС?
Может киоскёры платят больше?
Что Нина в киоске платит хотя бы 4000 гривней зарплату?
Почему Сутик держиться за хвост Ахметова- наверное потому, что живёт за принципом- деньги не пахнут.
Шизофреники и психопаты жаждут власти- переведите их в палату где раньше был Наполеон!
Банду геть! Не тільки комуняків , але й люстраторів на гиляку!
Пройдуть нові вибори, якщо виберуть дегенератів, то хай правлять.
А якщо ні то посипте голову попелем і на 5 років в монастир.
Відмолювати свої упирські гріхи.
Написав: nina 24.03.2015 - 20:39
Подивіться ось воно! Знов з"явилося гімно!
Написав: piatkovskiy 24.03.2015 - 22:15
Бурлаченко не хочет жить в богатой европейской Украине, ей нужно чтобы Украина каждый день умирала, але ще не вмерла!
Чтобы все были затурканы пробандеровской пропогандой. Чтобы вымирало население, чтобы меньше родилось детей, чтобы пенсионеры не доживали до заслуженной и заработанной пенсии.
Бандиты-люстраторы хотят вызвать массовое недовольство среди населения и подстрекать бунты.
Её (Нины) правительство довело народ до полного обнищания, цены на продукты питания выросли в 2 а под час и в 3 раза.
Зарплата осталась, как впрочем и другие социальные выплаты, на прежнем уровне. Рост доллара спровоцировал не бывалый рост цен на лекарства и топливо, цены на коммуналку зашкаливают...

Кто хочет этого и готов и помочь своими руками уничтожить город и Украину голосуйте и выбирайте Нину мером или президентом, поддерживайте её партию и её ставленников и выдвиженцев.
На следующий день наступит такой хаос, которого не будет даже в судный день!

ТЕС и Ряба у неё как кость в горле. Все эти громадские рады, люстрационные комитеты и экологические общества созданы только с единой целью, закрыть станцию и Мироновський Хлебопродукт и тем самым спровоцировать массовую безработицу и коммунальные катаклизмы.Вот почему Скакодуб нападал на станционных депутатов и плохо выражался о самой ТЕС.
Так называемые люстраторы и экологи желают найти веские основания для уничтожения градообразующего предприятия и нового инвестора в лице МХП.
Все эти Пасечники и их приверженцы и сторонники желают ухудшить жизнь жителей Ладыжина и такие писатели , как Нина просто блещут на страницах этого сайта своей культурой, высокой нравственностью и моралью.
Лично я представляю такого мера и "обязательно" оценю его вклад в общее дело, посредством тайного голосования.
Не место хаму в коридорах власти, там и других хамов хватает!
Написав: nina 25.03.2015 - 10:27
Ах нина, как она сильна!. Сильнее Януковича и всех вышеперечисленных. Вся Украина зависит от неё. Вот только Путину она не указ, поэтому его нужно поддерживать. А в остальном прекрасная маркиза всё хорошо, всё хорошо! Или короче: ФАНТОМАС РАЗБУШЕВАЛСЯ!!!!!!!
Partizan
Написав: Partizan 30.03.2015 - 01:33
Я чудово розумію тих хто голосував за недовіру сайту. Я також так би проголосував. Тому що важаю цей сайт антиукраїнським та розсадником сепаратизму. А в цей тяжкий для країни час важаю це неприпустимим. А з андрія як з гуся вода. Жаль.
Написав: nina 30.03.2015 - 09:25
Партізан, а я вважаю, що сайт доречний. Ми хоча б дізнаємося, хто в нашому місті сеперетисти. Бо не з горі іде розбещення суспільства, а саме на містах. Як колись писав Висоцькій:"И словно мухи тут и там ходят слухи по углам и беззубые старушки их разносят по умам..." Возможно неточно, но где-то так.
Написав: lomov 2.04.2015 - 14:08
Новий закон про місцеві вибори забороняє балатуватися особам. які два строки звймали посаду. Нехай усі попо лизи чухаються.
Написав: La-la-La-la 2.04.2015 - 16:32
lomov, ПРАВДУ В ТВОИ СЛОВА!
aleksandr
Написав: aleksandr 5.04.2015 - 10:33
Рудий переляканий - кримінальну справу за дерибани piatkovskiy, відкрили от і шукають його "соратники" кого б обгадити...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль