Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, ТОП-5 ТОП-10 скандалів міського голови Валерія Коломєйцева

ТОП-10 скандалів міського голови Валерія Коломєйцева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/08_otskanirovano_30_05_2014_16-23_4.jpgВ цьому рейтингу запропонуємо ТОП-10 скандалів за останніх 10 років, навколо яких був розголос, в яких фігурантом був міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев. Рейтинг надаємо в залежності від резонансу, який мав той чи інший скандал на всеукраїнському, обласному чи місцевому рівнях.

Десяте місце.

На десяте місце ми помістили всі скандали, що не увійшли до всіх основних. Ми намагались знайти джерела в мережі Інтернет, що підтверджують той чи інший скандал. Але згадаємо перші скандали, які виникали навколо Валерія Коломєйцева, про які нічого не має в мережі Інтернет. Це будівництво дачі в Степашках біл берегів Південного Бугу, якою частенько дорікали меру, і діяльність комунального підприємства «Нептун», яке на сьогодні ліквідовано і від якого бюджет отримав лише збитки, зарибивши при цьому Ладижинське водосховище, принаймні на мільйон гривень в грошах 10-13-річної давнини.
В лютому місяці минулого року мер Ладижина зустрічаючи бійців АТО запропонував на відеокамеру одному ладижинському фотохудожнику зірвати щось у Москві у відповідь на його репліку.

Дев’яте місце.

Звинувачення у отриманні хабара в 2 млн. доларів США. Мер став переможцем антипремії «Скандал року -2012» в одній із номінацій Цей скандал виник після розміщення анонімного листа в Інтернеті в якому будівельники, яким не виплатили заробітну плату за роботу на 9-поверхівці, повідомили про те, що якийсь міський чиновник отримав хабар в формі двох під'їздів житлового будинку, вартість яких оцінюється в 2 мільйони доларів. Таку плату чиновник встановив за лобіювання інтересів забудовника. Принагідно слід зазначити, що мер спростовував свою причетність на сесії міської ради до цього скандалу.

Восьме місце.

Честь і гідність мера коштує 500 гривень. В 2012 році громадський діяч Юхим Мітков видав книгу про мера Ладижина Валерія Коломєйцева, яка саме по собі стала скандальною, адже в ній мова йшла про зловживання мера та особливості його біографії. Наприклад, автор стверджував, що Валерій Коломєйцев втік в Німеччину після скоєного замаха ну вбивство в Україні. Згодом міський голова звернувся в суд з позовом і просив суд спростувати два десятки тез скандальної книги і частину цих тез суд все ж таки визнав недостовірною інформацію. Але честь і гідність мера суд оцінив 500 гривень.

Сьоме місце.

Державна зрада. В березні 2015 року Вінницький міський суд розглянувши скаргу на бездіяльність слідчого управління СБУ в області зобов’язав слідчого управління СБУ у Вінницькій області відкрити кримінальне провадження проти міського голови міста Ладижина за державну зраду. В скарзі йшла мова про торгівлю зброєю через підставні фірми, укладення договору про співпрацю з російською військовою корпорацією «Рособщемаш» напередодні початку війни з Росією, який, до речі, згодом таємничо зник з ладижинської мерії. До цього часу про результати розслідування цієї справи, нічого невідомо.

Шосте місце.


Скандальна судова справа мера Ладижина з головою суду. Минулого року ми писали про скандальну судову справу в якій Валерій Коломєйцев намагався спростувати недостовірну інформацію про те, що він кришує наркотрафік та гральний бізнес в Ладижині. Нагадаємо, що мер програв в Тростянецькому районному суді. Про результати розгляду апеляції мера нам поки що нічого невідомо.

П’яте місце.

Чорнобильське посвідчення Валерія Коломєйцева.
В грудні 2009 року «Ладижинська газета» опублікувала матеріали власного журналістського розслідування в якому стверджувалось, що Валерій Коломєйцев отримав незаконно чорнобильське посвідчення, оскільки в період з дня Чорнобильської катастрофи не проживав в Ладижині, а перебував в Німеччині. Але згодом міський голова зміг спростувати цю інформацію в суді, оскільки надав довідку про те, що в цей період він був прописаний в місті Ладижин. Але не заважаючи на це, справа набула неабиякого розголосу і для багатьох було незрозуміло, як міг мер отримати статус постраждалого від Чорнобильської катастрофи, якщо фактично проживав в Німеччині.

Четверте місце.

Поїздки Валерія Коломєйцева за кордон. Цілий ряд інтернет-ресурсів під час виборчої кампанії 2014 року опублікували матеріали про поїздки Валерія Коломєцева за кордон, публікувались навіть документи про перетин кордону, які підтверджували десятки поїздок за кордон мера. Про одну з таких поїздок писав навіть наш ресурс. А деякі матеріали опублікував громадський активіст Володимир Пашковський, уповноважений Ладижинської громади з питань запобігання та протидії корупції.

Третє місце.

Секс-скандал. Мера Ладижина під час виборчої кампанії 2014 року звинуватили в сексуальних збоченнях. Матеріали з цього приводу були на багатьох інтернет-ресурсах. Наш ресурс не публікував цих матеріалів з етичних міркувань.

Друге місце.

Валерій Коломєйцев потрапив у десятку першого українського антирейтингу "Вороги преси-2006" і «Вороги преси -2007». Він не пустив на сесію міськради журналістів "Ладижинської газети", які не мали акредитації і здобув "почесне" дев’яте місце в 2006 році. В 2007 році на думку, експертів, мер намагався позбутись незалежних газет: «Ладижинської газети», «Свіжої газети». Також не пускає журналістів на засідання міськради.

Перше місце.

Валерій Коломєйцев і тітушки. В лютому 2014 року Валерія Коломєйцева під час народного віче група представників однієї із сотень Євромайдану звинуватила його в тому, що він організовував поїздки тітушок на антимайдан. Наступного дня Валерій Коломєйцев склав з себе повноваження.

Читайте також:

ТОП-10 відряджень міського голови
28 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1226 Коментарів: 1
Написав: Solovijchuk 2.03.2016 - 10:13
Зачем вы нападаете на этого прекрасного человека? Он не мог этого делать, так как постоянно в разъездах, а решения принимал Паша. Валерий Иванович - это душа человек; он живёт сам и даёт жить другим.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль