Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Відео «Стиль-собачки» по-ладижинськи

«Стиль-собачки» по-ладижинськи

Схоже, що в Ладижині міський голова Валерій Коломєйцев прагне довести проблему з безпритульними тваринами до повного абсурду використовуючи «собачу» тематику в якості політичної зброї проти своїх опонентів. Адже по іншому пояснити мерську риторику про «кастрацію» собак і організовану кампанію «травлі» проти депутата міської ради Віталія Сутика, до якої було залучено комунальні ЗМІ, не можна.

Нову фазу «собачого конфлікту», який триває між мером та його політичним опонентом в міській раді Віталієм Сутиком , можна назвати «стиль собачки» за однойменною брутальною піснею Потапа, бо стиль дуже схожий, а на думку спадають асоціації «за Фрейдом».

Після невеликого затишшя, коли на нашому ресурсі з’явились нові публікації по «собачій» проблемі в грудні місяці на останній сесії,що відбулась 29 грудня цього року, стався новий-черговий конфлікт між Валерієм Коломєйцевим та Віталієм Сутиком. В результаті «собачого» діалогу двох опонентів депутатами було прийнято «на-УРА» рішення, а комунальна газета «Нове місто» опублікувала кілька навіть не іронічних, а в більшості знущальних коментарів на адресу Віталія Сутика.

Читайте: Хоррор на вулицях. В «європейському» Ладижині за звичкою вкотре потруїли бепритульних тварин.
Ладижанка звертається до депутатів із проханням вирішити «собачу проблему» у місті

Варто навести короткий діалог, що стався на сесії після спору за генплан міста, який повинен висіти чи не висіти перед депутатами.

Мер: «Сутик, кто у вас и что спросил? Ну что вы сочиняете на сессии? Кто у вас что спросил? Скажите мне какой вам вопрос задали? Что вы обманываете людей постоянно? Вас никто ничего не спрашивал.
Сутик: Почему нас спрашивают голосовать нам или нет?
Мер: Да никто вас не спрашивает….
Мер: … Что вы от меня хотите?
Сутик: Карту повесьте.
Мер: Собак кастрируйте.
Сутик: Дайте 5 тысяч гривен.
Мер: Всё! Кто за то, то, чтобы дать 5 тысяч гривен, кто ЗА, подымите руки… Подымайте руки…
А тепер я вам через три месяца, через погода скажу, деньги дали, а собаки не кастрированы.


На сесії інцидент з 5-ма тисячами «на кастрацію собак» сприйняли як жарт, але згодом виявилось, що після сесії з’явилось рішення в якому було дослівно вказано:

«Враховуючи пропозицію депутата Ладижинської міської ради 7 скликання Сутика В.В. вирішити питання стерилізації бродячих собак в м. Ладижин за рахунок виділення коштів з місцевого бюджету в розмірі 5 тисяч гривень, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Доручити депутату Сутику В.В. провести заходи, спрямовані на стерилізацію бродячих собак, шляхом укладання договору з відповідною спеціалізованою організацією.
2. На виконання п.1 рішення передбачити кошти в місцевому бюджеті в розмірі 5 тисяч гривень по КФК 100203 КЕКВ 2240.
3. Зобов’язати депутата Сутика В.В. на наступному засіданні Ладижинської міської ради проінформувати депутатів про використання бюджетних коштів передбачених на стерилізацію бродячих собак.


При цьому мера не цікавило, що за таке рішення депутати не голосували, що депутат міської ради не може бути розпорядником бюджетних коштів, що сам депутат Сутик ніяких коштів на стерилізацію не просив, як про це написано в рішенні сесії. Можете навіть відео сесії передивитись. Сутик неодноразово говорив, що йому потрібно 5 тисяч на транспортні витрати, щоб відвідати кілька притулків по Україні і вивчити негативний і позитивний досвід в вирішенні цієї проблеми і про стерилізацію він взагалі нічого не говорив.

Масла в вогонь додало і поки що комунальне «Нове місто», яке в двох останніх номерах всіляко «по-собачому спрягають» депутата Сутика повідомивши явно недостовірну інформацію, повісивши проблему безпритульних тварин на депутата Сутика і кілька раз повідомивши, що він не здатен її вирішити.

Дивує позиція журналістів «Нового міста», які явно не дружать з головою, коли коментуючи лист дописувачки Ольги Бондар в останньому номері з приводу її покусаної дитини, всі «стрілки» переводять на депутата Сутика, бо виявляється від нього люди « чекають конкретних дій щодо приборкання чотирилапих безхатьків, а не тільки обіцянок».

В свій час депутат Едуард Косяк за дорученням сесії надав інформацію про те, як потрібно вирішувати цю проблему, та і Віталій Сутик надав меру цілий пакет документів з приводу вирішення цієї проблеми. Але проблему з безпритульними тваринами мер натомість звів до цирку та театру абсурду.

Яким чином депутат Сутик буде використовувати бюджетні кошти на стерилізацію собак, якщо він не є розпорядником бюджетних коштів? Та чи вирішує стерилізація комплексно цю проблему в нашому місті? А чи проводили спеціалісти аналіз ситуації з безпритульними тваринами взагалі? А можливо слід розпочати було з затвердження міської програми по вирішенню цієї проблеми, як це робиться в інших « психічно здорових» міських радах???

До речі, про стерилізацію і те, скільки вона коштує. В середньому стерилізація собак в залежності від статі та ваги коштує від 250 до 600 гривень, тому на 5 тисяч враховуючи транспортні та інші витрати можна буде стерилізувати не більше 10 собак.
А поки в нашій міській раді мер, як справжній монарх, якому все дозволено, грає в свої імператорські ігри, тішачи публіку жартами та своїм збоченим почуттям гумору, на вулиці прості ладижинці залишені з тузиками та найдами сам-на-сам і це називається війна, бо вони кусають нас, а ми їх труємо.

Кілька відео на тему війни собак і людей...





Андрій Скакодуб
17 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1846 Коментарів: 35
Написав: nina 18.01.2016 - 11:18
Після того, як собак стерілізують, вони не помруть, а тільки не будуть розмножуватись, але не перестануть кусати нас і мерову дружину. Мер, напевно таким чином хоче позбутися своєї дружини та декого з нас, тому і сміху...чки влаштовує, як на сесії, так і на шпальтах газети, яка утримується за наши кошти, руками , або ручками своїх продажних журнашлюшек.
Написав: OstapBender 18.01.2016 - 13:05
От чесно, вам не має чим зайнятись? У нас все так зашибісь, що за залишилось тільки з собаками гратись? Виловити їх і усипити, що це цяцянки? У нас люди мруть з голоду, а вони цуциками займаються. В мене таке враження, що ця громадська рада, як ті собаки - тільки б гавкати. Самі абсолютно нічого не зробили, а тільки гавкають на таких самих при владі, які так само нічого не роблять. Хочете щось змінити - змінюйте, ідіть на вибори, ведіть роз"яснювально роботу. А писати дурні і безграмотні статейки хто хоч може, для цього багато розуму не треба.
Написав: pash 18.01.2016 - 15:25
Остапе.У нас є чим зайнятись і на "владу" ми не гавкаємо, особисто я мера і його команду за владу не вважаю і говорю про це йому відкрито, А якщо ти вважаєш,що мер влада-доведи це аргументами. Про пробдему цуциків-вона дійсно не варта серйозної уваги, у нашому місті достатньо сил і коштів,щоб хоча частково ЇЇ вирішити.Суть у дурному рішенні виконкому: Не може виконком доручати депутату щось робити, тому що виконавчий комітет підпорядкований раді а не навпаки...жаль, що Остап цього не розуміє...Але його можна зрозуміти.А ось як зрозуміти мера і виконком, які винесли протиправне рішення-цього я не розумію....
Написав: Arhip 18.01.2016 - 19:42
Якщо влада, мер та наші депутати не можуть вирішити цю таку смішну, непотрібну проблему з собаками, яка знаходиться на 152-му місці між гендерною рівністю трансвеститів та проблемою кладки яєць диких качок, і нам дають вже майже три роки такі вибачте на слові "галімі" інформаційні приводи, то ми будемо писати такі дурні статейки, доки про цю проблему всі забудуть нарешті, яку таку, що вже вирішена. А взагалі для мера та чиновника не може буде основних та другорядних проблем. Всі проблеми в місті мають однакове значення і повинні вирішуватись.
Щодо закидів на Ладижинську громадську раду, то не показуйте, пане Олександре, свою слабкість та не збурюйте повітря. Ця організація вже 6 років працює і буде працювати.
Написав: nina 18.01.2016 - 21:08
OstapBender, мені цікаво хто в Ладижині помер с голоду. Наведіть приклад. Мені за останні 30 років не відомий жоден випадок, щоб від голоду помер хочь один ладижанин.Від горілкі було багато випадків, навіть одразу по 4 людини. А от собаки багато кого кусали. І дружину мера не пошкодували.
Написав: OstapBender 18.01.2016 - 23:06
Ок, собаки це проблема! Дайте мені 1000 грн на набої, через тиждень проблеми не стане. Не має не вирішуваних проблем, є не приємні рішення - і це воно. І до речі, з рудим шариком, можна боритись більш ефективними методами, ніж писати тупі статейки з пошлими заголовками.
Написав: Arhip 19.01.2016 - 01:59
Так, антураж статті вульгарний. Як літератор я це чудово розумію, але я навмисно обрав саме цю назву, саме це фото, бо чесно кажучи мене ця тема стала дуже "напрягати". У нас на сайті вже півсотні статей по цій темі. Я вагався. але коли прочитав допис останній в Новому місті вирішив, що це буде правильно. В Раді 26 напевно самих розуміних та достойних в нашому місті. Мер взагалі вже майже отримав премію кращого мера в Україні (сподіваюсь, що півмільйона баксів вже передав оргкомітету). До речі, вперше пожалкував на хвильку, що не є депутатом, бо цей маразм мав хтось припинити.
Написав: lol 19.01.2016 - 08:10
За набоями теж далеко ходити не треба. Вважаю, що в мера дома, або в гаражі, зберіглось чимало набоїв.
Написав: nina 19.01.2016 - 09:24
OctapBender, приходь, я віддам тобі свою пенсію на набої для страти собак. Але, якщо ти почнешь свою розправу над тваринами і хочь одна людина повисне в тебе на твоїй ружбайці, вернешь мені вдвічи більше. Ті люди, які проти вирішення цієї проблеми таким шляхом, який пропонуєшь ти, також мають на це право. Тому для того і влада щоб вирішити цю проблему меншою кровью. І прав Сутик, що треба подивитись, як це робиться в інших ГРОМАДАХ. Підкреслюю в ГРОМАДАХ, а не у населення тупого, яким є ми. До речи у мене є пропозиції, але в Ладижині ніхто до них не дослухається. Бо Ладижин-це театр одного акатора!!!!
Написав: OstapBender 19.01.2016 - 10:21
Arhip, от про це то я говорив, що можна боротись більше ефективним методом, треба показувати, що є більш ефективні управлінці. Без образ, але пан Сутик на цю роль аж ніяк не підходить. У вас же нормальна команда, а ви пупулізмом на сайті займаєтесь.
Написав: pash 19.01.2016 - 11:21
Остапе.Я також у тій самій команді про яку ти ведеш мову.Ми лише громадська організація, а не політична партія і, головне ми не маємо жодного відношення до влади у поганому понятті цього слова.Я вже неодноразово висловлював своє особисте розуміння поняття влади.У нашому місті повинно діяти поняття місцевого самоврядування.....А воно на жаль на практиці не існує.Тепер ще один аспект, який,можливо, збиває правильне розуміння діяльності нашої громадської діяльності-на відміну від так званої міської влади ми діємо лише у правовому полі.В нашій ГО є статут,а Статуту територіальної громади не має.Ось саме тому ми намагаємось довести громадянам свою точку бачення проблеми.А саме, що так звана влада, працює не у правовому полі і не вирішує навіть примітивних питань місцевого значення.Я підтримую п.Ніну -У нашому місті дійсно не має Громади як такої...А чому я висловдюсь трошки по іншому-влада у нашому місті узурпована однією особою-міським головою. А допомогли узурпувати владу йому ті хто прийшли на вибори і за нього "тупо" проголосували...
Написав: OstapBender 19.01.2016 - 12:00
pash, от і я до того веду, що про той же Статут громади ви не піднімаєте ніяких питань. Є ж не провладна частина депутатів, чому вони піднімають питання собак, а не Статуту?. А маючи Статут, можна через ініціативи впливати на владу, хоча ще залежить, скільки вони там затвердять кількість зібраних підписів. Я думаю, 10% відсотків жителів, саме то. Але то вже питання до депутатів і їх роботи. А щодо відсутності громади в нашому місті, якщо ви не помітили, то у нас проблема на більшому рівні, у нас країна є, але не має держави. Зробіть цикл статей про Статут територіальної громади, розкажіть, що воно буде. Тільки не вставляйте в заголовок "Статут по собачому"))) Удачі, комрати!
Написав: pash 19.01.2016 - 14:18
Тепер ми перейшли на цікаву дискусію хоча почали із собачої теми.Я не ображаюсь по питанню, що Громадська рада нічого не робить, але змушений зробити кілька ремарок.По-пеше ми не афішуємо свою роботу, тому,що у нашому місті це важко зробити тому,що доступу на комунальні ЗМІ у нас обмежені. Та не тільки у нас-навіть депутати міської ради не можуть висловити свою точку зору.Особисто мені вдалось "прорватись"на сторінки газети два рази. У 2014 і 2015 р.Але я не відчув результатів від висловів своїх думок.Знову зішлюсь на думки п.Ніни про журналістів,але висловлюсь делікатніше-вони залежні від так званої влади...А це не тільки їх проблема,а проблема для всіх громадян міста тому що йде подання необ*єктивної інформації.Я називаю це зомбуванням громади....По питанню Статуту також піднімалось питання особисто мною і перед окремими нинішніми депутатами....і не тільки. У лютому місяці 2014 року я задавав питання перед нинішнім секретарем міської ради п.Бучко. тоді В.О. міського голови-отримав відповідь-Статут готується. Результати відомі-До цього часу Статуту не має....І останнє зверненя було вчора -безпосередньо поставлене мною питання міському голові п.Коломейцеву у присутності журналістів" VLASNO Правди сила", Я навмисне не буду повідомляти про результати. Надіюсь,що представники незалежних ЗМІ самі опублікують про свої враження...
aleksandr
Написав: aleksandr 19.01.2016 - 20:48
Рудий та рудий... Цю сволоту треба давно люструвати... Обговорюемо якісь собачі проблеми номінанта людини року... Як на мене це "ГОЛОВНА СКОТИНЯКА РОКУ"- ПРИСТОСУВАНЕЦЬ!!! Воно виконуе амбіційні плани олігархів , дуже надіюсь останній свій термін. Слідуючий мер буде Сасуня Кучер !!! Майдан нічого не дав ! ВСЯ СВОЛОТА ЗАЛИШИЛАСЬ !!! ТІЛЬКИ МАЙДАН ТРИ ЩОСЬ ЗМІНИТЬ !!!
Написав: helen 19.01.2016 - 20:56
Виходячи із відео, я так розумію, суперечка почалася із-за генерального плану, нібито якісь матеріали плану містять таємничий гриф. Так от, згідно чинного законодавства: " 11. Матеріали генерального плану населеного пункту не можуть
містити інформацію з обмеженим доступом та бути обмеженими в
доступі. Загальна доступність матеріалів генерального плану
населеного пункту забезпечується відповідно до вимог Закону
України "Про доступ до публічної інформації" ( 2939-17 ) шляхом
надання їх за запитом на інформацію, оприлюднення на веб-сайті
органу місцевого самоврядування, у тому числі у формі відкритих
даних, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, у
місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, у
загальнодоступному місці у приміщенні органу місцевого
самоврядування."
_ " 10. Генеральні плани населених пунктів та зміни до них
розглядаються і затверджуються відповідними сільськими, селищними,
міськими радами на чергових сесіях протягом трьох місяців з дня їх
подання. "
Написав: pash 20.01.2016 - 15:03
Дуже приємно,що на сайті є нові особи які розуміють суть проблеми:Так звана міська влада ховається за грифом для службового користування навмисне,щоб не нести в]дповідальності за свої протиправні дії і свою безвідповідальність....
Написав: Vetal 20.01.2016 - 23:49
Написав: OstapBender 19.01.2016 - 10:21
"-я говорив, що можна боротись більше ефективним методом, треба показувати, що є більш ефективні управлінці. Без образ, але пан Сутик на цю роль аж ніяк не підходить."

OstapBender, я не претендую на управленца городом.
В нашем городе близких ко мне в моем направлении мастерства - почти нет или очень мало. До моих 47 лет я рос как профессиональный электронщик (правильно электроник) и иду по этой линии. С чего Вы взяли что я хочу управлять делами горда?
Вы считаете что есть более эффективные менеджеры в городе. Я скажу что нет. Коломейцев краше всех. Он лучший (из худших) менеджер города. Почему? Потому что нет больше никого ему в конкуренты. Никто не хочет высовываться со своей норы и высказать ему о его неэффективности или иначе - систематическом воровстве. Даже просто подсказать мне или другим непонимающим в некоторых нюансах деловодства, такого человека не находится.
Есть только пару и несколько, кто в тихаря говорит, а к делу управленца неготов.


Написав: OstapBender 21.01.2016 - 10:08
Vetal, Віталік, якщо ти не притендуєш на керування містом, то на що ішов в депутати? Може варто було дати дорогу молоді, чи людям у яких ширші погляди ніж проблема цуциків? Ви 47 літні, там приросли і нікого не хочете пускати, бо втратите авторитет? Може, якщо у вас не виходить ефективно боротись з В.І., то може проблема не в ньому, а у вас? Для людей - Віталій Сутик - клоун, от в чому проблема.
Написав: pash 21.01.2016 - 13:12
Vetal Не потрібно видумувати терміни-управлінця,менеджера і т.п. У нашому місті за 15 років спотворене поняття місцевого самоврядування. Щоб вирішити це питання Вам депутатам потрібно хоча би прочитати лише два закони-Закон про місцеве самоврядування в Україні і закон про статус депутатів місцевих рад.Все і керуватись цими законами.Ти і інші депутати ради,разом із мером робите дурницю:керуючись розробленим Вами регламентом, про наявність Конституції і інших законів забулиМені особисто вже набридло повторювати дурницю яка опублікована на сайті міської ради. Це рубрика: влада міста.Де першою особою як влада є міський голова. А владних осіб записані інші міські чиновнини.Вас же депутатів в тому числі і тих,які підтримують мера принизили у прямому і переносному понятті цього слова.... І ви мовчите!!!!Ви представляєте інтереси громади. Яку мер зі своєю командою має ні за що.Громада для нього і його команди потрібна лише перед виборами.Мені випадково попала під руку газета НМ № 42 від 15 жовтня2015 року.Цитую дебільну агітацію "Голосуй за "Наш край", за Ладижин!Одна громада-одна команда З повагою Валерій Коломєйцев" Ось і вибрали господарів нашого краю....Я погоджуюсь частково із Остапом-боротись потрібно не тільки і не настільки з В.І. а із безаконням,яке творить він і його команда.
Написав: OstapBender 21.01.2016 - 13:19
pash, ось і я про те ж! Можливо я трохи грубо про це кажу, але факт лишається фактом.
Написав: OstapBender 22.01.2016 - 10:24
La-la-La-la, хочеш сказати, що у нас в місті активні тільки пристарілі клоуни? Чи ти по своїх дітях судиш?
Написав: nina 22.01.2016 - 10:40
Наша молодёжь очень даже активна в поддержке главного деда-пердеда города. Наверное потому что чего-то не доганяет. Например видят побеленные бордюры и украшенную к новому году площадь, но упорно не замечают, что в Ладыжине к середине всего зимы было 4 серьёзных порыва водогона(никто за последние 15 лет его не ремонтировал, наводили "ПОРЯДОК" в городе за миллионы, на которые можно было поменять все трубы). И воды в квартирах не было от суток до 2-х. Но Магера привозил воду для унитазов и все снова ставили в заслугу местным властям эту "деятельность". Наверное молодёжь не всегда смывает за собой в сортирах, если такой "МЕЛОЧИ" не замечает. Главное "ПОРЯДОК" в городе наведён. Такого количества аварий на водогоне Ладыжин не помнит уже несколько десятков лет. Даже в 2000 году, когда было обледенение по общему количеству отключения ладыжане меньше сидели на своих этажах без воды. Но тогда современной молодёжи было от 0-до 10 лет. Их эта проблема обошла стороной. Тогда их родители "неграмотные 40-50 летние запомнили и теперь делают оценки современному ДЕДУ!"
Написав: La-la-La-la 22.01.2016 - 12:00
И Ленин такой молодлой...
Написав: OstapBender 22.01.2016 - 13:44
nina, ви знову рівняєте всіх по своїх внуках? Якщо в когось внук таксист і обмежений кермом, це не означає, що всі такі. А Ви, шановна Ніно, здається мені, озлоблені на весь світ. Може проблема особисто у Вас, може варто звернутись до психолога. Чи може хтось образив? Чи вже відчуваєте душок від себе і розумієте, що нікому Ваша думка не цікава і вона посмердює древністю? Бабуля, давай в бік, на звалище історії! Так само, як кіоск нікому не потрібний.
Написав: nina 22.01.2016 - 20:58
Дай Боже всім таких внуків, як у мене. А смердить від вас набагато більше, чим від 47-літніх. Дуже наш обізнаний у всіх пліткар. У вас, навіть, ненужного нічого немає крім того, як догодити діду-пердіду.
Написав: OstapBender 23.01.2016 - 10:25
nina, кожна жаба хвалить своє болото. Не знаю, про якого ти діда, я тут бачу лише кіоскну бабу з явним психічним розладом. Може наша бабка втюрилась в рудого діда? А тепер біснується... От де собака зарита. І до речі, баб Нін, досить уже самогоном торгувати! Споювати населення погано.
Написав: nina 23.01.2016 - 11:00
Ні Остапе, ти не пліткар. Ті величезна пліткарка!!!!!!!!!!!!!!
Написав: OstapBender 23.01.2016 - 12:33
nina, показати фото, де ви з кіоска самогонкою приторговували? Чи може одразу, в поліцію їх нести?
Написав: nina 23.01.2016 - 15:26
Неси в полицию и выставляй тут. И чем можно скорее, а то все точно будут говорить, что ты великаЯ СПЛЕТНИЦА!!!!!!
Написав: OstapBender 23.01.2016 - 16:18
Та мені все рівно, що там буде говорити одна не нормальна баба)))

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль