Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Стало відомо куди було витрачено 30 мільйонів гривень. Мер брехун?

Стало відомо куди було витрачено 30 мільйонів гривень. Мер брехун?

Як ми нещодавно повідомляли, наприкінці липня управління фінансів Ладижинської міської ради розмістило на депозит 60 млн. грн бюджетних коштів. Як повідомляв міський голова, левова частка цих грошей, це перерахування компанії ДТЕК на ремонт житлового фонду який міськрада прийняла на свій баланс від компанії, все решта - залишок коштів колишнього спеціального екологічного фонду міського бюджету. (До речі, про кредити від приватних осіб під розписку ви можете дізнатися - на сайте)

Нагадаємо, що 3 вересня 2013 року Ладижинська міська рада дала дозвіл на прийняття в комунальну власність Ладижинської міської ради 28 житлових будинків, які не було відремонтовано. Згодом в місцевий бюджет надійшло 30 мільйонів гривень на капітальний ремонт переданих будинків, які Ладижинська міська рада планувала покласти на депозити в банк. Але цьому перешкодила Казначейська служба в місті Ладижин, тому гроші пролежали марно на рахунку міської ради.

Ми вже ловили мера на брехні в питанні передачі житлових будинків та цих 30 мільйонів, тому вирішили надіслати інформаційний запит та дізнатись куди саме було витрачено 30 мільйонів гривень переданих Західенерго на ремонт 28 житлових будинків. І отримали відповідь.
Вся правда та брехня про 30 мільйонів гривень. Частина 1.
Вся правда та брехня про 30 мільйонів гривень. Частина 2.
Виявляється, що всі 30 мільйонів гривень було використано на капітальні та поточні ремонти житлового фонду міста Ладижин. Принаймні так стверджує перший заступник міського голови Павло Анущенко.

Якщо вірити першому заступнику, то 30 мільйонів гривень було витрачено на ремонт покрівлі та утеплення фасадів житлових будинків, невелику суму було витрачено на пот6очні ремонти житлового фонду міста.

В 2014 році було витрачено 2, 7 мільйона гривень, більша частина в сумі 2, 2 млн. грн. була витрачена на утеплення фасадів житлових будинків № 6, 9, 11, 11а, 13, 14, 14а, 16 (аванс).

В 2015 році було витрачено 27, 27 млн. грн. На поточні ремонти житлового фонду – 396 тис. грн.; на утеплення фасадів житлових будинків (залишок) № 6, 9, 11, 11а, 13, 14, 14а, 16 – 6, 49 млн. грн.; капітальний ремонт покрівлі житлових будинків 6, 7\1, 7\2, 8\1, 8\2, 30, 25, 27а, 27б – 5, 3 млн. грн., утеплення фасадів житлових будинків – 7\1, 7\2, 8\1, 8\2, 24 – 9, 34 млн. грн.; капітальний ремонт та переоснащення електромережі будинків 7\1, 7\2, 8\1, 8\2 – 3, 2 млн. грн.

Цікава арифметика виходить. Західенерго передало 30 мільйонів гривень на ремонт 28 житлових будинків. І міський голова і його команда вважали цю суму адекватною, але в кінцевому результаті вийшло, що повністю будуть відремонтовані лише 4 будинки, мова іде про 7- мі та 8-мі будинки, в одному шостому будинку буде зроблено ремонт покрівлі та утеплення фасадів, в восьми будинках буде зроблено утеплення фасадів і в чотирьох будинках буде зроблено ремонт покрівлі. Виходить, що повного ремонту за всіма вимогами 28 житлових будинків не отримають, відповідно вся відповідальність за житловий фонд лягає повністю на міського голову Валерія Коломєйцева.

Але це ще не всі питання. Головне – це власне, які гроші міський голова поклав на депозит в банк? Якщо 30 мільйонів коштів на ремонт житлового фонду буде витрачено в цьому році, то які кошти міський голова поклав на депозит?

1818_30_mln.jpg (76.2 Kb)6061_30_mln_2.jpg (87.05 Kb)2880_30_mln_4.jpg (44.74 Kb)8229_30_mln_3.jpg (80.55 Kb)
28 серпня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 747 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 28.08.2015 - 16:35
А толку з того їх утеплення? Тепер лишнє тепло будуть через відкриті вікна викидати... Відмили гроші, а ефекту 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль