Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Слідчі вже рік розслідують кримінальну справу щодо ладижинських медиків

Слідчі вже рік розслідують кримінальну справу щодо ладижинських медиків

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/krov_3e3.jpgЯк нам стало відомо, ще 11 березня 2016 року було відкрито кримінальне провадження за № 12016020070000095 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 140 КК України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) та розпочато досудове розслідування.

Приводом для відкриття кримінального провадження стала заява жінки, яка звинуватила в неналежному виконанні професійних обов'язків лікарів Ладижинського ТМО під час лікування її рідного брата, який помер після цього.

Про це нам стало відомо з відкритих джерел.

«В ході проведення досудового розслідування допитано в якості потерпілої, яка вказала, що 11 лютого 2016 року її брат, звернувся за медичною допомогою до комунальної установи Гайсинського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги, оскільки у нього вже другий день була підвищена температура тіла. Він потребував негайної госпіталізації і при цьому взяв з собою необхідні речі. Однак у госпіталізації йому відмовили та відправили назад додому за місцем проживання. Цього ж дня у зв'язку з погіршенням самопочуття, він звернувся за медичною допомогою до відділення швидкої допомоги Ладижинського ТМО, після чого був госпіталізований до інфекційного відділення, а з 19 лютого 2016 року перебував на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії та реанімації Ладижинського ТМО. Проте призначене лікування не дало позитивного результату та 29 лютого 2016 року у відділенні інтенсивної терапії та реанімації Ладижинського ТМО було зафіксовано смерть хворого», - зазначено в процесуальній ухвалі у даному кримінальному провадженні.

На даний момент слідчі вирішують питання про проведення комплексної судово-медичної експертизи для встановлення своєчасності та повноти лікування померлого у Ладижинському ТМО.
1 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2703 Коментарів: 6
Написав: deva 1.02.2017 - 13:37
цей новий рік моя сім"я зустрічала з температурою під 40....чоловік маючи температуру 39.3 мав звернутися до лікаря.викликати додомі не вдалося..відмовили.пішов до лікарні.але лікар забула призначити антибіотик.темпераратура росла. швидка теж не приїздить .тільки до дітей.....добре що все обійшлося....комусь і щастить...а комусь і ні...
Написав: helen 1.02.2017 - 18:24
Дева,а з чого ви взяли, що лікар мав вам призначити антибіотик?
Написав: deva 2.02.2017 - 02:08
helen ви лікар?авіщо питаєте?
Написав: helen 2.02.2017 - 08:27
deva, тому що якщо у вас був грип чи ГРВІ, згідно рекомендацій МОЗ антибіотик не призначається.(як мінімум перші три дні, а далі за показами) Мабуть, вже мала дитина знає, що вірус не лікується антибіотиком. Лікарі спостерігають стійкість бактерій до антибіотика, через необдумане їх використання, п*ють де треба і не треба, і як хочуть. Можливо тому і лікар не призначив вам антибіотик.
Написав: deva 2.02.2017 - 13:05
вважаю що такі розтлумачення може дати тільки лікар.прислухатися мені до ваших порад нмає сенсу. та напевно що мала дитина розуміється на цьому більше ...лікар ви напевно кваліфікований...тема розмови зовсім не про мене.. а про чоловіка...якого вже нема.....
Написав: helen 2.02.2017 - 13:23
У попередньому коментарі ви писали "добре, що все обійшлося"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль