Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Топ-5 Скільки коштувала Ладижину новорічна ілюмінація

Скільки коштувала Ладижину новорічна ілюмінація

Гості Ладижина та і самі ладижинці більше місяця насолоджувались новорічною ілюмінацією, яка була на рівні обласного центру, а жителі сусідніх районів по доброму заздрили Ладижину, так їм був до вподоби центр міста. Але чи замислювався хтось, а власне скільки коштує таке задоволення? Тому до вашої уваги цей матеріал в якому піде мова про вартість новорічної ілюмінації в нашому місті.

До нас потрапили матеріали, які були зібрані депутатом Ладижинської міської ради Віталієм Сутиком щодо витрачання бюджетних коштів в листопада-грудні нашою міською радою.

В першу чергу ми звернули увагу саме на документи, які підтверджували виконання робіт з вивішування та зняття святкової ілюмінації, тобто мова іде суто про технічну роботу, а не про закупівлю власне самої ілюмінації.

В грудні місяці минулого року виконком підписав акти виконаних робіт по цьому виду послуг. Зокрема, комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» надавало Ладижинській міській раді послуги з вивішування та зняття святкової ілюмінації в місті та на новорічній ялинці.

І, увага! Як ви гадаєте, скільки можуть коштувати послуги з вивішування та зняття новорічної ілюмінації?

Монтаж та зняття ілюмінації на центральну ялинку коштувало місцевому бюджету 16 тисяч гривень, а монтаж та зняття ілюмінації по місту коштувало 49, 4 тисячі гривень, а загалом виходить цифра в 66 тисяч гривень.

Багато це чи мало судити вам. Якщо ви є фахівцем по будівельним кошторисам, то маєте можливість побачити акти приймання виконаних робіт.

2403_1.jpg (75.66 Kb)3369_1a.jpg (77.41 Kb)1209_2.jpg (66.23 Kb)1701_2a.jpg (70.47 Kb)1645_3.jpg (43.35 Kb)4259_3a.jpg (50.74 Kb)
29 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 739 Коментарів: 5
Написав: pash 29.01.2016 - 21:20
Перевірити витрати на новорічне шоу не складає великих проблем-було б лише бажання і фахівці із знанями трошки вище середніх,які розуміються у бухобліку, а також фахівці, які у нинішній міській поліції займаються економічними злочинами.Найпростіше,що робиться-це приписуються об*єми виконаних робіт -перевірити це простіше простого особливо зараз,коли ще не всі гірлянди зняті. А для того,щоб знайти систему порушень-саме депутатам слід звернути увагу на акти держфінінсекції,які уже виявляли подібні порушення і вказували на недопустимість подібних порушень.Правда хто із "влади" на це звертає увагу?.Слідуюче-на виконання данної показухи повинно бути рішення виконкому у якому повинен бути призначений відповідальний за виконанням такого рішення А чи здійснювався цей конроль-питання риторіїичне????Як вийти із даної ситуації-створити депутатську комісію і по горячих слідах перевірити....
Написав: nina 30.01.2016 - 10:13
кошт) А от кожний буде при цьому спостерігачем, щоб потім казати:"А я що вам казав(ла)Ніхто не хоче поривлєкти до обговорення проблеми хоча б свїх друзів,родичив, знайомих. Через таку байдужисть, знов будемо ошукані.Знову хто ближче до нашого бюджету, виріщать питання на свою власнісіньку користь. А тому давайте вже об єднуватись у ГРОМАДУ. Нехай це буде важко, повільно, але крім нас ніхто цього не зробить. В мене така прпозиція:"В Ладижині вже їснує ГО Громадська Рада, яка щось вже робить. Якщо комусь не подобається та організація, спробуєм створити щось більш ефективне.Якщо в когось є рельні пропозиції об єднуємось. Розпочати можна , навіть, с двох осіб,але розростись повинні до великої організації, яка буде не 3-5 людей, а хоча б до 1000. Тоді щось можна буде робити, а не тількі гризтися на диванах.
P.S. вибачаюсь що закінчую під другою статтею. Мій компьютер раніше скидае коммент.
Написав: helen 30.01.2016 - 11:10
nina, біда в тому, що легше критикувати і давати поради з дивану, ніж реально спробувати щось зробити і взяти на себе відповідальність, як правило тут спрацьовує логіка " а мені що більше всіх потрібно", "це нічого не дасть", "як крали, так і будуть красти". Можливо, це тому, що їх часто обдурювали, розчаровували у їх виборі. Але знову ж таки, нас дурять, бо ми даємо і дозволяємо себе обдурити. А як, кажуть певні люди:"Лоха не розвести, себе не поважати". Тому так і живемо: одні дурять, а інші дозволяють це робити.
Наші люди звикли розгрібати жар чужими руками, аби про них не говорили люди, щоб часом не виглядати смішним.
Написав: pash 30.01.2016 - 12:58
Helen, Nina,Зверніть увагу скільки користувачів прочитали данну статю.На момент ноли я пишу-97.Тираж комунальної газети-4000 примірників.Якщо не помиляюсь,засновником даної газети був не хто інший,як п.Коломейцкв, він же її перетворив,приблизно у 2008 році -на комунальний засіб.Так ось представте, як за ці роки спотворювалась і подавалась інформація громадянам міста...Згадайте вислів-Хто володіє інформацією той володіє світом!!!!А це знову ж таки порушення законів...У даний час навіть ГО Ладижинська громада не може впливати на ситуацію у місті.Одна надія на депутатів міської ради,які не перейшли на бік команди міського голови-Шановні депутати проявіть ініціативу-заслухайте у раді кілька питань-Одне із них піднімав В.СУТИК-по питаннях ЖКГ. і два других-по законності діяльності саме міського голови:. і останнє -про діяльність міських ЗМІ.Матеріалів у Громадській раді по цих питаннях достатньо.Не проявляйте бездіяльності -через 8_9 місяців і Вас, і міського голову можна буде відкликати...
Написав: helen 30.01.2016 - 14:14
Знову ж таки із мережі:
"В большинстве случаев знание своих прав в Украине воспринимается как хамство и быковство, с провокативными действиями, которые как правило влекут к физическому насилию со стороны простых же граждан... Особенно при общении с теми, кто живет/жрет/срет за счет простых граждан."

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль