Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Топ-5 Скільки коштувала Ладижину новорічна ілюмінація

Скільки коштувала Ладижину новорічна ілюмінація

Гості Ладижина та і самі ладижинці більше місяця насолоджувались новорічною ілюмінацією, яка була на рівні обласного центру, а жителі сусідніх районів по доброму заздрили Ладижину, так їм був до вподоби центр міста. Але чи замислювався хтось, а власне скільки коштує таке задоволення? Тому до вашої уваги цей матеріал в якому піде мова про вартість новорічної ілюмінації в нашому місті.

До нас потрапили матеріали, які були зібрані депутатом Ладижинської міської ради Віталієм Сутиком щодо витрачання бюджетних коштів в листопада-грудні нашою міською радою.

В першу чергу ми звернули увагу саме на документи, які підтверджували виконання робіт з вивішування та зняття святкової ілюмінації, тобто мова іде суто про технічну роботу, а не про закупівлю власне самої ілюмінації.

В грудні місяці минулого року виконком підписав акти виконаних робіт по цьому виду послуг. Зокрема, комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» надавало Ладижинській міській раді послуги з вивішування та зняття святкової ілюмінації в місті та на новорічній ялинці.

І, увага! Як ви гадаєте, скільки можуть коштувати послуги з вивішування та зняття новорічної ілюмінації?

Монтаж та зняття ілюмінації на центральну ялинку коштувало місцевому бюджету 16 тисяч гривень, а монтаж та зняття ілюмінації по місту коштувало 49, 4 тисячі гривень, а загалом виходить цифра в 66 тисяч гривень.

Багато це чи мало судити вам. Якщо ви є фахівцем по будівельним кошторисам, то маєте можливість побачити акти приймання виконаних робіт.

2403_1.jpg (75.66 Kb)3369_1a.jpg (77.41 Kb)1209_2.jpg (66.23 Kb)1701_2a.jpg (70.47 Kb)1645_3.jpg (43.35 Kb)4259_3a.jpg (50.74 Kb)
29 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 723 Коментарів: 5
Написав: pash 29.01.2016 - 21:20
Перевірити витрати на новорічне шоу не складає великих проблем-було б лише бажання і фахівці із знанями трошки вище середніх,які розуміються у бухобліку, а також фахівці, які у нинішній міській поліції займаються економічними злочинами.Найпростіше,що робиться-це приписуються об*єми виконаних робіт -перевірити це простіше простого особливо зараз,коли ще не всі гірлянди зняті. А для того,щоб знайти систему порушень-саме депутатам слід звернути увагу на акти держфінінсекції,які уже виявляли подібні порушення і вказували на недопустимість подібних порушень.Правда хто із "влади" на це звертає увагу?.Слідуюче-на виконання данної показухи повинно бути рішення виконкому у якому повинен бути призначений відповідальний за виконанням такого рішення А чи здійснювався цей конроль-питання риторіїичне????Як вийти із даної ситуації-створити депутатську комісію і по горячих слідах перевірити....
Написав: nina 30.01.2016 - 10:13
кошт) А от кожний буде при цьому спостерігачем, щоб потім казати:"А я що вам казав(ла)Ніхто не хоче поривлєкти до обговорення проблеми хоча б свїх друзів,родичив, знайомих. Через таку байдужисть, знов будемо ошукані.Знову хто ближче до нашого бюджету, виріщать питання на свою власнісіньку користь. А тому давайте вже об єднуватись у ГРОМАДУ. Нехай це буде важко, повільно, але крім нас ніхто цього не зробить. В мене така прпозиція:"В Ладижині вже їснує ГО Громадська Рада, яка щось вже робить. Якщо комусь не подобається та організація, спробуєм створити щось більш ефективне.Якщо в когось є рельні пропозиції об єднуємось. Розпочати можна , навіть, с двох осіб,але розростись повинні до великої організації, яка буде не 3-5 людей, а хоча б до 1000. Тоді щось можна буде робити, а не тількі гризтися на диванах.
P.S. вибачаюсь що закінчую під другою статтею. Мій компьютер раніше скидае коммент.
Написав: helen 30.01.2016 - 11:10
nina, біда в тому, що легше критикувати і давати поради з дивану, ніж реально спробувати щось зробити і взяти на себе відповідальність, як правило тут спрацьовує логіка " а мені що більше всіх потрібно", "це нічого не дасть", "як крали, так і будуть красти". Можливо, це тому, що їх часто обдурювали, розчаровували у їх виборі. Але знову ж таки, нас дурять, бо ми даємо і дозволяємо себе обдурити. А як, кажуть певні люди:"Лоха не розвести, себе не поважати". Тому так і живемо: одні дурять, а інші дозволяють це робити.
Наші люди звикли розгрібати жар чужими руками, аби про них не говорили люди, щоб часом не виглядати смішним.
Написав: pash 30.01.2016 - 12:58
Helen, Nina,Зверніть увагу скільки користувачів прочитали данну статю.На момент ноли я пишу-97.Тираж комунальної газети-4000 примірників.Якщо не помиляюсь,засновником даної газети був не хто інший,як п.Коломейцкв, він же її перетворив,приблизно у 2008 році -на комунальний засіб.Так ось представте, як за ці роки спотворювалась і подавалась інформація громадянам міста...Згадайте вислів-Хто володіє інформацією той володіє світом!!!!А це знову ж таки порушення законів...У даний час навіть ГО Ладижинська громада не може впливати на ситуацію у місті.Одна надія на депутатів міської ради,які не перейшли на бік команди міського голови-Шановні депутати проявіть ініціативу-заслухайте у раді кілька питань-Одне із них піднімав В.СУТИК-по питаннях ЖКГ. і два других-по законності діяльності саме міського голови:. і останнє -про діяльність міських ЗМІ.Матеріалів у Громадській раді по цих питаннях достатньо.Не проявляйте бездіяльності -через 8_9 місяців і Вас, і міського голову можна буде відкликати...
Написав: helen 30.01.2016 - 14:14
Знову ж таки із мережі:
"В большинстве случаев знание своих прав в Украине воспринимается как хамство и быковство, с провокативными действиями, которые как правило влекут к физическому насилию со стороны простых же граждан... Особенно при общении с теми, кто живет/жрет/срет за счет простых граждан."

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль