Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Скандал! Трудовий колектив вимагає звільнення завідуючої дитячим садочком "Берізка"

Скандал! Трудовий колектив вимагає звільнення завідуючої дитячим садочком "Берізка"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/berizka.jpgВ дитячому садочку «Берізка», що знаходиться в підпорядкуванні відділу освіти Ладижинської міської ради, останній місяць вирують пристрасті. Конфліктна ситуація, яка вже майже рік тліла і не показувалась назовні, схоже вийшла з зони контролю відділу освіти та ладижинської мерії.

До нашого інтернет-ресурсу звернулась ініціативна група працівників трудового колективу дитячого садочку «Берізка» з проханням поширити інформацію щодо подій в їх комунальному закладі на нашому ресурсі, оскільки чиновники не бажають або не можуть стати арбітрами в конфліктній ситуації та прийняти рішення про звільнення завідуючої садочком Світлани Стоян.

За інформацією вихователів дитячого садочку всі проблеми та конфлікти виникли відразу після призначення нової завідуючої садочком Світлани Павлівни Стоян в минулому році, яка відразу почала насаджати свою політику та бачення щодо розвитку дитячого садочку, яка в корні не задовольняла частину трудового колективу.

В червні місяці цього року 17 працівників садочку звернулись до завідувача відділом освіти Ладижинської міської ради Юрія Журби з колективним зверненням в якому просили провести службове розслідування в їх дитячому садочку щодо керівництва садочком і прийняти необхідні кадрові рішення, що дозволило б істотно покращити освітньо-виховний процес та роботу дитячого закладу.

Чим же дорікали керівнику Берізки пані Стоян її підлеглі?

За їх словами, головними претензіями до неї було головних чотири.

Головне, - це відсутність методичної роботи, відсутність пріоритетних напрямків в роботі, ігнорування думки трудового колективу у цих питаннях. Для прикладу, в садочку майже не працював басейн протягом року, а художньо-естетичний напрямок, який вже багато років розвивався в садочку, було звернуто. Натомість було здійснено спробу впровадження нових напрямків, таких як школа шахів та школа ельфів, які фактично провалились, хоча на їх впровадження залучались кошти батьків.

Дорікали пані Стоян і тим, що вона не звітує перед батьками про використання благодійної допомоги батьків, а отримані кошти використовуються безконтрольно. В садочку не працює громадське самоврядування та рада трудового колективу. Серед претензій були особисті якості керівника, яка розділила колектив на « своїх» та «чужих» і відповідно до цього створила систему преференцій для працівників, створюючи конфліктні ситуації та умови для звільнення «неугодних» працівників. Для прикладу методист садочку працює фактично особистим секретарем завідуючої внаслідок чого «завалена» методична робота, а рівень надання освітніх послуг в садочку істотно погіршився. В зверненні також йшла мова про проблеми з засобами гігієни, необхідним обладнанням, інвентарем та про інші речі.

Слід віддати належне відділу освіти, який намагався об’єктивно розглянути колективне звернення та запропонував провести позачерговий звіт завідуючої садочком на якому і трудовий колектив і батьківський комітет садочка мав би оцінити рівень роботи керівника.

І такий звіт відбувся 21 червня. До цього працівники відділу совіти перевірили документацію садочка, провели співбесіду з пані Стоян та окремим працівниками «Берізки» на предмет дотримання норм трудового законодавства в садочку.
Діяльність Світлани Стоян оцінювалась шляхом таємного голосування. За результатами голосування 23 присутні особи цінили її роботу, як незадовільну, 10-задовільною і 12 зразковою.

В ході перевірки було також встановлено порушення нормативності ведення документації з кадрових питань та неузгодженість між керівництвом та педколективом щодо вибору освітніх програм для роботи з дітьми.

Схоже, що завідувач «Берізки» пані Стоян утрималась поки що на своїй посаді, оскільки кадрових рішень про її звільнення поки що не приймалось. За результатами і перевірки і проведених зборів відділ освіти вирішив посилити контроль за станом управлінської діяльності «Берізки», надати рекомендації пані Стоян та провести повторну перевірку до 9 вересня цього року. За місяць-півтора має відбутись спільна нарада відділу освіти та трудового колективу з питань організації освітньої роботи в садочку.

Працівники дитячого садочку, які вважають, що керівника в садочку треба міняти, не погоджуються з таким рішенням відділу освіти, і вважають, що на рішення відділу освіти прямим чином впливає міський голова Валерій Коломєйцев, до якого частина трудового колективу зверталась нещодавно з приводу конфлікту в садочку і який в свою чергу не підтримав їх жодним чином, підтримавши фактично завідуючу. На прийомі мер порекомендував тим, кого щось не задовольняє, звільнятись.

Зі своєї сторони наш ресурс напевно розуміє, чому міський голова заважає відділу освіти працювати та нав’язує свою волю у питанні кадрових рішень в дитячому садочку «Берізка». Керівник «Берізки» була учасницею антимайдану, про що вона навіть сама заявляла на круглому столі в Вінниці під час передвиборчої кампанії навесні 2014 року, що прямим чином пояснює дії Валерія Коломєйцева в цих питаннях, якого «пішли» в лютому 2014 року після звинувачень в організації загонів тітушок на антимайдан в Київ.
6 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2879 Коментарів: 7
Написав: fox 6.07.2016 - 18:25
А чи не жінка це Стоян Сергія Михайловича- начальника відділу з питань фізичної культури і спорту? Якщо так,то зрозуміла позиція рижого
Написав: Lisa 7.07.2016 - 07:40
Хотела дочурку свою отдать в этот сад!!! Но не получилось, так как я не подошла по одной простой причине, я мать одиночка работающая на минималку, посмотрев мои документы мне показали на дверь и сказали , что я не подхожу , так как финансово не потяну. Возник вопрос Березка государственный сад или личный Стоян?
Написав: Wanch 8.07.2016 - 08:24
Цитата: ". Керівник «Берізки» була учасницею антимайдану, про що вона навіть сама заявляла на круглому столі в Вінниці під час передвиборчої кампанії навесні 2014 року,..."

Я не знаю, хто в цій ситуації прав а хто не прав;
але в мене таке запитання: - А ЩО, ЖИТТЯ СТАЛО КРАЩЕ ПІСЛЯ МАЙДАНУ, ЧИ БУЛО КРАЩЕ ДО МАЙДАНУ???

Он в Першій школі забрали половину першого поверху
і зробили дитсадок. Ще відділили половину території
біля школи і загородили для дитячого садика!
Хіба можно в одному приміщенні таке впроваджувати?
Можно! Мабуть, в звітах написали, що побудували приміщення для дітей, а гроші поділили.

На сьогодні в Країні починаючи від самого верха до самого низу кругова корупція.
Кричи не кричи, а всі співають під одну дудочку!
(я маю в виду тих, хто при портфеликах),
та і хто без портфелів, також мозги запозичили.

Ліза! У нас в державі немає честі. Це уже не держава, а територія, яку дерибанять і розкрадають,
кругом треба платити і мати волохату руку.
У тебе не має ні першого, ні другого!
Але, мабуть, ти також галасувала: "Героям слава!"
або: "Хто не скаче, той москаль!"
От і догаласувались. Як казав Президент Кравчук: - Що маємо, то - маємо!
Написав: cotya 8.07.2016 - 19:18
При розмові з батьками дітей з садочка ними було сказано, що завідувачка зібрала вихователів і сказала, що їй подарунка від випускників не потрібно, а дати 1 тис.грн. То як вона може ще працювати? Там не має пуття!Є хороша спина. Будемо слідкувати, що з цього буде. Якби це хтось інший був, зразу звільнили б.
Написав: nina 9.07.2016 - 06:58
Інших вже нікуди не ставлять, щоб не було кого звільняти.
Написав: Galina 10.07.2016 - 13:15
Ты выбрался из грязи в князи,но быстро князем становясь,не позабудь,чтобы не сглазить:не вечны князи,вечна грязь...
Написав: fox 14.07.2016 - 00:00
cotya, Таке не тільки тут практикують,в Дзвіночку також

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль