Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Відео, Топ-5 Скандал! На Вінниччині невідомі побили голову районної ради, облили зеленкою та кинули в сміттєвий бак(оновлюється).

Скандал! На Вінниччині невідомі побили голову районної ради, облили зеленкою та кинули в сміттєвий бак(оновлюється).

Сенсаційна новина, як для провінційного Тростянецького району, стала відома нашому ресурсу.

Годину тому біля будівлі Тростянецької районної ради відбулася акція протесту проти голови Тростянецької районної ради Юрія Солодкого. В акції взяло участь близько півсотні осіб, - жінки та чоловіки, які вигукували гасла та використовували агітацію у вигляді плакатів та транспарантів, де були лозунги проти пана Солодкого.

Але однією акцією діло не обійшлось. Під час акції чоловіки зайшли в кабінет до пана Солодкого, витягнули його на вулицю, при цьому побили, облили зеленкою та кинули в сміттєвий бак.

Про це нам повідомив один із активістів з Тростянецького району, який став випадковим свідком подій.

"Місцеві правоохоронці кажуть, що нинішні події під Тростянецькою районною радою — несанкціоновані, про них нікому не повідомляли. Акція відбулася протягом 10 хвилин, а на момент інтенсивного розвитку подій нікого із правоохоронців не було, вони приїхали вже наприкінці", - повідомляє обласний інтернет-ресурс Власно. Інфо.

Голова районної ради Юрій Солодкий розповідає, що до цього дня йому вже погрожували, телефонували, навіть залякували. Каже, що такі дії пов'язані із його посадою та роботою.

– Сьогодні до мене в кабінет увірвалися 12 людей у камуфляжі та в балаклавах, спитали, чого не виходжу до людей. Я погодився вийти, але вони мене вивели попід руки із приміщення, кричали мені "Банду — геть!", обілляли зеленкою та вкинули у смітник,
– розповідає Юрій Федорович. – Але я завжди був, є та буду на боці людей.

Нагадаємо, що у березні цього року в наших сусідів в Тростянецькому районі створена коаліція територіальних громад, яка виступає за відставку голови Тростянецької районної державної адміністрації Леоніда Лобаня. В квітні місяці громади чотирьох районів збирали підписи за зняття з посади Леоніда Лобаня. Це стало наслідком проведених загальних зборів в селі Велика Стратіївка, де було прийнято рішення про співпрацю громади цього села з компанією МХП.

17 травня цього року має відбутись сесія Тростянецької районної ради на якій буде розглядатись колективне звернення громад Тростянецького району під яким підписалось 1878 осіб. За словами громадського активіста саме це стало мотивом для сьогоднішніх подій в Тростянці.

Як виявилось, до акції в Тростянці має відношення "бригада з Нашої Ряби", адже в подіях під Тростянецькою районною радою приймали участь ладижинці. Інформацію про це поширив обласний інтернет-ресурс Інформаційна Вінниччина.

"Юрій Федорович неохоче коментує конфлікт із найбільшим виробником курятини. Проте не тільки в Тростянці, а й на Вінниччині загалом, відомо, що «Наша Ряба», і зокрема її підрозділ «Вінницька птахофабрика», постійно розширюють свої потужності на землях сільських громад. Останнє таке рішення Тростянецька рада ухвалила не на користь птахівників, відтак вони наразі мстять голові ради", - пише Інформаційна Вінниччина.

"Мені вже доповіли, що це були ладижинські люди – бригада з «Нашої Ряби»…", прокоментував для Інформаційної Вінниччини події в Тростянці Юрій Солодкий.

Також він повідомив, що не збирається у відставку, оскільки на посаді перебуває всього 4 місяці.

В компанії МХП поки що не повідомляють про причетність їх працівників до подій в Тростянці, як пише Інформаціна Вінниччина, оскільки директора немає на робочому місці. На цю хвилину відомо також, що поліція затримала кілька осіб, що брали участь в акції. Їм інкримінують хуліганство.

Відео від радіо Лада ФМ.


Фото Інформаційної Вінниччини:

2964_316d9b8e3c628af0e62e37fcc35e3a70_600_0_0.jpg (.69 Kb)9505_7c6e43a1159bb94fc58e43c03d429e9b_600_0_0.jpg (50.7 Kb)61_a626562a47621958a2d514dbde5bdcdc_600_0_0.jpg (58.41 Kb)
29 квітень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1914 Коментарів: 9
Написав: dan 29.04.2016 - 17:31
Почему "невидоми". Гавриляк и его самооборона, депутат Ладыженского горсовета Терелюк и Поп
Написав: Arhip 29.04.2016 - 18:41
Ця акція - це верх ідіотизму. Я не знаю, хто там вигадав цю дуже "креативну акцію", але, як на мене, вона спрямована якраз проти її організаторів, а не проти Солодкого. Вона була б доречною, якщо б в ній приймали участь жителі Тростянецького району, тростянецька самооборона, жителі села, де пан Солодкий керував, якщоб в ЗМІ до цього була серйозна інформаційна кампанія проти Солодкого, причому відразу після його обрання головою райради. Але в даному випадку - це повний театр абсурду.
Написав: nina 29.04.2016 - 20:14
И радио сегодня проитнформировало, что там были ладижинцы. Во придурки!
Написав: Arhip 29.04.2016 - 23:23
До речі, сьогодні страстна п*ятниця... Такі речі так просто не проходять...
Написав: dirol 29.04.2016 - 23:29
Так звана акція «народної люстрації» підготовлена та організована вінницькою птахофабрикою. Непотрібно приглядатися, можна одразу впізнати героїв цієї брудної справи, яку виконала «Наша Ряба». Звичайно їхнім командором є директор І.Лещенко – депутат від Блоку Петра Порошенка Вінницької обл. ради, міста Ладижин. До речі, у день виборів до обласної ради, Ладижинці мали таку нагоду ознайомитися з листівкою про колишнє Регіоналівське минуле пана Лещенка, який також був депутатом Черкаської обласної ради від Партії Регіонів
Питання залишається тепер одне до правоохоронних органів Тростянецького району, до пана І.Соломона. Шановний пане Ігорове, чи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності замовники та організатори з виконавцями цієї бандитської розправи з державним службовцем - представником громади Тростянецького району Ю.Солодким?
Тепер питання до керівництва компанії МХП. І ні в якому разі ми не питаємо керівництва Вінницької птахофабрики. Ви вже як довіру, так і шану людську втратили. Питання будемо ставити одразу до М.Писарєва, заступника голови правління МХП з виробництва. Чи надавали Ви такі повноваження своєму підлеглому І.Лещенку право на таке свавілля? Ми не думаємо що його заступник з служби безпеки О.Гавриляк, без його згоди у робочу годину керував та виконував бандитські вказівки свого хазяїна разом з журналістом Вінницької птахофабрики О. Канарським. Прикро Максиме Елеонорієвичу, що саме ваші підлеглі знову дали в штангу, і може вам знову прийдеться їхати підписувати меморандум.
Після усього що трапилося тільки за цей місяць, нам здається що це все перетворилося у бандитську контрольовану групіровку. Тільки у Вінницькій області побиття активістів - А.Скакодуба, В.Сухопару, та ще подвійне зТ‘валтування з вбивством вашим робітником колишнім без двох тижнів зеком, вже що говорити про побиття сільського голови у Черкаському районі. Звинувачення щодо усіх цих подій йдуть на адресу вашої компанії та одного з ваших директорів компанії, це І.Лещенка, разом з його керівником СБ. Здається що ваш підлеглий - колишній працівник СБУ, зовсім не відповідає тим якостям менеджменту підприємства. Цікаво, а чи відомо міжнародним інвесторам МХП про те, якими діями плануються втілюватись європейські інвестиції, ще й шляхом обговорення з громадськістю використовуючи не цензурною лайкою - Б…ТЬ. Вам це відомо? Цікаво? Запитайте в Google пЃЉ!
Далі буде…..
Написав: nina 30.04.2016 - 10:17
Після информації радіо про події в Тростянці я розгубилася. Гадала спрвді АДЕКВАТНІ ладижани прийняли участь в цьому розбої.Слава Богові, помилилася. Але як не сумно працівники МХП, є також мешканцями Ладижина ( швидше не мешканці, а ВАРЯГІ). Нам соромно, але треба поруч із цим якось існувати (замітьте не жити, а існувати) Бо живуть і правять ВОНИ. Що ще влаштують ці служби "БЕЗПЕКИ"? Хто наступна жертва? Питання до Канарського і Гавриляка:"Кого наступного будете "МОЧИТИ"? Мене Гавриляк вже "мочив"
aleksandr
Написав: aleksandr 30.04.2016 - 11:51
nina, БЕЗБАШИННА КУРКА ДІЕ В СВОМУ СТИЛІ ... ТО ТІТУШОК ПІД СУД ПРИВЕЗЕ ТО , ЯК ЗАРАЗ ВЖЕ "незгодних" з райадміністрації зеленкою обливають. "ПРОСЛАВИВ" ГАВРИЛЯК МХП НА ВЕСЬ СВІТ.........
Написав: nina 30.04.2016 - 18:39
Це МХП прославила Гавриляка. Не люстрирував народ, а акцію треба провести, ось до покидьків і звернулися верхи!А вони вже тут як тут!Тільки цего і чекали, по іншому заробляти не навчились.
aleksandr
Написав: aleksandr 30.04.2016 - 18:51
особиста образа - видалено (v)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль