Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Сайт Моя Вінниця: Представники громади ініціюють розслідування діяльності екс-мера - «професійного довгожителя» Ладижина

Сайт Моя Вінниця: Представники громади ініціюють розслідування діяльності екс-мера - «професійного довгожителя» Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8466_img_0692.jpgАктивісти Ладижинської громади ініціюють перед прокуратурою області розслідування діяльності екс-мера Валерія Коломєйцева.

Городяни заявляють, що за 12 років на посаді він відзначився у «земельних оборудках», недоцільному витрачанні бюджету.

Громадські діячі ініціювали з цього приводу прес-конференцію на якій побував і кореспондент Укрінформу.

«Він «царював» у місті Ладижині. Бо тут не має голови РДА, райради і міський голова фактично єдиний керівник. Це надало йому необмежені повноваження. Ладижинська ТЕЦ – найбільше підприємство області, що сплачує за забруднення атмосфери. Ці кошти виявились «золотим дощем для міської влади. Йдеться про десятки мільйонів гривень. Кошти витрачались не на екологічні заходи, а на те, щоб розводити коней, фазанів», - свідчить Юхим Мітков, автор книги «Правда про градоначальника Ладижина».

Присутні громадські діячі нагадали екс-меру і участь в організації Антимайданів і «пенсійні» 10 окладів у 2014 році за умов всеукраїнської фінансової кризи. «Міська рада Ладижина «намалювала» собі цьогоріч премій на 1 млн 253 тис грн, а це на 450 тисяч гривень більше, ніж торік», - обурюються ладижчани.

Запрошений на прес-конференцію В. Коломєйцев у Вінницю не приїхав. Проте, група його підтримки була. Здебільшого, представники депутатського корпусу міськради та «бюджетники», відстоювали свого «професійного довгожителя». «Люди з міськради, дивлячись на ситуацію в країні, з початку року масово йшли у відпустки і тому почали отримувати допомогу. А мер отримав 10 окладів, бо пішов на пенсію. Мінялися президенти, а Коломєйцев залишався, бо йому довіряла громада. І пішов він у відставку, бо не хотів сутичок у власній громаді», - зазначили на захист свого колишнього керівника екс-заступник Володимир Філін та депутат міськради Сергій Майданюк.

Представник прокуратури Вінницької області теж вважає, що у діяльності колишнього міського голови не все так «чисто». Так, прокуратура вже зібрала достатньо доказів у кримінальному провадженні, де фігурує міський голова. «Під час перевірки було встановлено, що на підставі рішень Ладижинської міськради у власність громадянам було передано 38 земельних ділянок у місті загальною площею 4,22 га у межах прибережної смуги Південний Буг. Земельним Кодексом садівництво на таких ділянках категорично заборонено! Під час слідства прокуратура встановила факти приховування та підроблення землевпорядної документації. Позов наразі розглядається у суді. Щоб земля була повернена у комунальну власність, прокуратура подала до суду 38 відповідних заяв», - інформував прокурор прокуратури Вінницької області Олександр Вікул і закликав городян надавати інформацію для подальших перевірок.

Наразі активні городяни об’єднались, щоб детальніше вивчити проведення міськрадою тендерів, прозорість витрачання «екологічних коштів».

Як повідомляли мас-медіа, у 2006 році В. Коломєйцев отримав «номінацію» - «ворог свободи слова в Україні», опинившись в одному ряду із мером Києва Черновецьким. Журналісти надали йому це «звання» за безпідставні та програні у судах позови проти місцевих ЗМІ.

Джерело

За iнформацiєю:
Укрінформ, Наталія Журбенко
14 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 530 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль