Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Сайт Моя Вінниця: Представники громади ініціюють розслідування діяльності екс-мера - «професійного довгожителя» Ладижина

Сайт Моя Вінниця: Представники громади ініціюють розслідування діяльності екс-мера - «професійного довгожителя» Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8466_img_0692.jpgАктивісти Ладижинської громади ініціюють перед прокуратурою області розслідування діяльності екс-мера Валерія Коломєйцева.

Городяни заявляють, що за 12 років на посаді він відзначився у «земельних оборудках», недоцільному витрачанні бюджету.

Громадські діячі ініціювали з цього приводу прес-конференцію на якій побував і кореспондент Укрінформу.

«Він «царював» у місті Ладижині. Бо тут не має голови РДА, райради і міський голова фактично єдиний керівник. Це надало йому необмежені повноваження. Ладижинська ТЕЦ – найбільше підприємство області, що сплачує за забруднення атмосфери. Ці кошти виявились «золотим дощем для міської влади. Йдеться про десятки мільйонів гривень. Кошти витрачались не на екологічні заходи, а на те, щоб розводити коней, фазанів», - свідчить Юхим Мітков, автор книги «Правда про градоначальника Ладижина».

Присутні громадські діячі нагадали екс-меру і участь в організації Антимайданів і «пенсійні» 10 окладів у 2014 році за умов всеукраїнської фінансової кризи. «Міська рада Ладижина «намалювала» собі цьогоріч премій на 1 млн 253 тис грн, а це на 450 тисяч гривень більше, ніж торік», - обурюються ладижчани.

Запрошений на прес-конференцію В. Коломєйцев у Вінницю не приїхав. Проте, група його підтримки була. Здебільшого, представники депутатського корпусу міськради та «бюджетники», відстоювали свого «професійного довгожителя». «Люди з міськради, дивлячись на ситуацію в країні, з початку року масово йшли у відпустки і тому почали отримувати допомогу. А мер отримав 10 окладів, бо пішов на пенсію. Мінялися президенти, а Коломєйцев залишався, бо йому довіряла громада. І пішов він у відставку, бо не хотів сутичок у власній громаді», - зазначили на захист свого колишнього керівника екс-заступник Володимир Філін та депутат міськради Сергій Майданюк.

Представник прокуратури Вінницької області теж вважає, що у діяльності колишнього міського голови не все так «чисто». Так, прокуратура вже зібрала достатньо доказів у кримінальному провадженні, де фігурує міський голова. «Під час перевірки було встановлено, що на підставі рішень Ладижинської міськради у власність громадянам було передано 38 земельних ділянок у місті загальною площею 4,22 га у межах прибережної смуги Південний Буг. Земельним Кодексом садівництво на таких ділянках категорично заборонено! Під час слідства прокуратура встановила факти приховування та підроблення землевпорядної документації. Позов наразі розглядається у суді. Щоб земля була повернена у комунальну власність, прокуратура подала до суду 38 відповідних заяв», - інформував прокурор прокуратури Вінницької області Олександр Вікул і закликав городян надавати інформацію для подальших перевірок.

Наразі активні городяни об’єднались, щоб детальніше вивчити проведення міськрадою тендерів, прозорість витрачання «екологічних коштів».

Як повідомляли мас-медіа, у 2006 році В. Коломєйцев отримав «номінацію» - «ворог свободи слова в Україні», опинившись в одному ряду із мером Києва Черновецьким. Журналісти надали йому це «звання» за безпідставні та програні у судах позови проти місцевих ЗМІ.

Джерело

За iнформацiєю:
Укрінформ, Наталія Журбенко
14 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 521 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль