Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Регіонали в обласній раді провалили проект рішення по екологічній ситуації в Ладижині

Регіонали в обласній раді провалили проект рішення по екологічній ситуації в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/8128_img_0190.jpg

Як ми повідомляли, 23 липня у місті Ладижині відбулось виїзне розширене засідання круглого столу на тему «Стан екологічної безпеки в місті Ладижині та прилеглих до нього територій». Заслухавши та обговоривши проблеми щодо стану екологічної безпеки в місті Ладижині, прилеглих до нього територій та впливу шкідливих викидів Ладижинської ТЕС на довкілля та здоров’я людей, учасники круглого столу підготували проект рішення порушених питань, який було внесено на розгляд сесії обласної Ради для наступної підготовки звернення до Кабінету Міністрів України і Верховної Ради України.

29 вересня 2015 року відбулась чергова вже остання сесія Вінницької обласної ради на розгляд якої було внесено проект рішення № 43 «Про стан екологічної безпеки в місті Ладижин та прилеглих до Ладижина територій». Проект рішення було підтримано комісією обласної ради з питань охорони довкілля та раціонального використанні надр 13 серпня цього року.

Але під час голосування голосів за цей проект рішення на останній сесії обласної ради не вистачило, і як результат проект рішення було провалено, за компанію було провалено кількамісячну титанічну роботу, яку провела заступник голови Вінницької обласної ради пані Наталія Солєйко, учасники круглого столу, які знайшли компроміс та підготували проект резолюції, яка влаштовувала і громадськість Ладижина в особі ГО «Ладижинська громадська рада», що ініціювала питання про екологію в Ладижині на обласний рівень і Ладижинську ТЕС і компанію ДТЕК. Не влаштовував проект рішення обласної ради скоріше за все мера Ладижина Валерія Коломєйцева, який критично оцінював сам захід і резолюцію і як наслідок вийшло так, як того захотів мер Ладижина, - на екології в Ладижині поставили великого хреста.

Як нам стало відомо, підтримали проект рішення дві фракції обласної ради, - Батьківщина та Єдність, натомість не проголосували колишні регіонали та окремі позафракційні депутати, які чомусь в унісон зі своїм колишнім однопартійцем не вподобали резолюцію круглого столу.

Провал голосування в обласній раді обурив громадську організацію «Ладижинська громадська рада», керівництво екологічної інспекції та Департаменту екології Вінницької ОДА. Вкрай критично оцінюють цю ситуацію і на Ладижинській ТЕС, де також здивовані таким провальним голосуванням.

Зі своєї сторони ми витребуємо поіменне голосування за цей проект рішення, щоб ладижинці дізнались прізвища всіх депутатів обласної ради, яким наплювати на здоров’я вінничан.
1 жовтня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 557 Коментарів: 5
Написав: nina 3.10.2015 - 14:30
А тепер ще за кістку у вигляді соціального магазину для пенсіонерів, пропхають у Обласну раду Ігоря Лещенко і хана майбутнім поколінням Ладижан. Не всі вони ще народились, а їхню єкологію вже прос.....ра....ли передсмертні діди від влади!
Написав: Wanch 3.10.2015 - 19:41
nina, Це не кістка, це м*ясо птиці, олія і другі продукти. Я уже казав, що в інших містах давно є магазини із знижкою для пенсіонерів. І це добре, що тепер буде і в нас, якщо надовго.
Хто тобі забороняє купити по знижці продукти, а голосувати, скажем, за Федю, Петю, чи за мене, наприклад.
Ніхто тебе не зобов*язує бути "должником!"
Нехай люди купляють! Не всі мають кіоски і достойну зарплатню чи пенсію.
Що б вам хорошого не зробили, все не так. Ну, накупіть сотню курей і віднесіть Меру під двері. Не забудьте бутилочку прихватити.
Так що, Ніна, збирай пенсіонерів і купляйти кури для мера!
Написав: nina 3.10.2015 - 19:49
Wanch, мені не положено. Я працюючій пенсіонер. І працюю і буду працювати, поки мене ноги носять, для того щоб не принижуватись за 50-100 грн.на місяць( я ж не Іуда) Тому не порадую своїх ворогів приниженням. Вони без подачок повинні зробити наше життя гідним. Ми це заробили. І держава має на це ресурси, але всі попередні і теперішня влади розкрадали і розкрадають все, гадаючи, що вся Україна повинна робити лише на них.
aleksandr
Написав: aleksandr 4.10.2015 - 08:39
nina, Косюк двигае Лещенка в облраду для своїх олігархічних планів захоплення Вінничини. Мало хто з думаючих пенсіонерів проголусуе проти... Ще не витравлена рабська психологія в наших людей ... Це наша реальність... За "Нову гречку" наші люди готові проголусувати навідь за чорта...
Написав: nina 4.10.2015 - 09:31
Тепер це не нова гречка, а економія пенсіонерського бюджету за місяць десь гривень на 30(я підраховувала) та плюс ті 50, що їм раніше на хліб дали(про що кажного дня мер їм нагадує:"Їште та памьятайте хто вам дав", разом десь 80. Хоча, якщо пошукати продукти за ринковими цінами(а це може в когось дорожче, в когось дешевше, то ще десятку можна зєкономити) Виходить десь-70-80 гривень єкономії на людину в місяць. Мені цікаво на ті 30 сребреників,за які продали Христа, стільки ж можна було мати користі, як на ці 70-80 гривень, що всі аж раптом розбагатіли і життя своє віддають в розпорядження покідьків?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль