Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Кримінал СБУ відкрила кримінальне провадження проти Валерія Коломєйцева

СБУ відкрила кримінальне провадження проти Валерія Коломєйцева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2056_1401520200_dscn3332.jpg
Як ми повідомляли минулого тижня, Вінницький міський суд зобов’язав слідчого управління СБУ у Вінницькій області відкрити кримінальне провадження проти міського голови міста Ладижина за державну зраду після того, як громадський діяч Юхим Мітков оскаржив бездіяльність слідчого в Вінницькому міському суді.

Як виявилось, Управління СБУ у Вінницькій області відкрило кримінальне провадження проти міського голови міста Ладижин Валерія Коломєйцева на підставі поданих Юхимом Аврамовичем документів, але по іншому факту, - за статтею 364 «Зловживання службовими становищем посадовою особою» КК України.. Підставою для нової кримінальної справи стало відчуження земельних ділянок ДП «ЕНЗИМ», про що наш інтернет-ресурс писав неодноразово.

Про це повідомили в п*ятницю 6 березня цілий ряд інтернет-ресурсів з посиланням на прес-службу СБУ.

Головне Слідче управління СБУ все ж таки не виконало рішення суду, вважаючи, що зібраних Юхимом Мітковим даних недостатньо, щоб відкрити кримінальне провадження за фактами «державної зради». При цьому спецслужбу зацікавили факти продажу землі.

Юхим Мітков пояснив нам, що на сьогоднішній день він не отримав жодного листа від СБУ про виконання рішення, а тому не може підтвердити повідомлення прес-служби, але зі своєї сторони вважає, що збір доказів про державну зраду чиновника такого рівня, як Валерій Коломєйцев належить до компетенції Служби безпеки України, а не його, як громадянина, і він обмежений в своїх ресурсах, позаяк може отримувати інформацію тільки з офіційних джерел.

"Вся відповідальність за дії Валерія Коломєйцева лежить на працівниках СБУ і «у випадку чого» вони будуть нести відповідальність за наслідки його діяльності. Доказів для пред*явлення обвинувачення можливо і немає, але для відкриття кримінального провадження та проведення оперативно-розшукових дій доказів достатньо. Моя справа, як громадського діяча повідомити, а то вже їх справа, що робити в цьому випадку, - захищати державу чи захищати зрадника", - зазначив Юхим Мітков.

Про обставини відчуження землі на ДП "ЕНЗИМ" читайте тут:

Ферментний завод може перейти у власність Сбербанку Росії?

В Ладижині нова афера із землею

Державного підприємства «ЕНЗИМ» фактично вже не існує

ПрАТ «ЕНЗИМ» заборгувавало місту Ладижин мільйони гривень?
10 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1217 Коментарів: 1
Написав: lomov 10.03.2015 - 14:16
Да, начиналось всё с торговли оружием, потом привозились из Киева проститутки и предлагались в узком кругу по три тысячи гривен за ночь, а теперь расцветает збыт синтетических наркотиков, что дальше? Видать нелюдям ничего не чуждо, только бы деньги лопатой гребсти. Увы, такое у них мировозрение, таков их внутренний мир. Это всё нам с вами оценка, как людям. Кто мы? Ответ простой - пополизы старого матняка. На следующих выборах не забудьте за него проголосовать, пусть его миленькая, очень симпатичненькая доця, как две капли похожая на него, и его зятёк процветают. Дайте им больше возможностей удовлетворить свои нужды, больше им денег. (10.03.2015)
// Проти мера Ладижина відкрито кримінальне провадження за державну зраду
Автор: lomov

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль