Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Проти громадського люстраційного комітету в Ладижині місцева влада використала тітушок

Проти громадського люстраційного комітету в Ладижині місцева влада використала тітушок

Як відомо, в місті Ладижин нещодавно було створено громадський люстраційний комітет до складу якого увійшло 11 представників від громадських організацій та осередків політичних партій міста Ладижин.

Цієї п’ятниці громадський люстраційний комітет вирішив провести перше засідання, враховуючи, що Закон України «Про очищення влади» вступив в силу, а по Україні прокотилась перша хвиля люстрації.

Місцем для проведення першого засідання люстраційний комітет вирішив обрати саме приміщення Ладижинської міської ради, оскільки головним принципом в роботі комітету є публічність та широке залучення громадськості міста.

Попередньо було домовлено про надання приміщення з секретарем міської ради Людмилою Бучко, було подано навіть заяву про надання приміщення сесійної зали, але несподівано за кілька годин до проведення засідання комітету, пані Людмила Бучко повідомила про те, що приміщення надано не буде. Жодної мотивованої причини пані Людмила не повідомила, а тому залишається здогадуватись які причини спонукали чиновника до таких дій. Можливо страх втратити свою посаду?

Секретар міської ради навіть відмовила депутатам Віталію Сутику та Оксані Денисюк у наданні приміщення, які мають право проводити зустрічі з виборцями в сесійній залі міської ради.

Як з’ясувалось, це ще не перший сюрприз, який приготувала місцева влада для громадського люстраційного комітету. За годину до проведення засідання під міською радою почали збиратись учасники «Рябівської самооборони», яких назбиралось більше двох десятків.

Від такої несподіванки ошелешені були навіть працівники Ладижинського міського відділу, які не очікували на такий розвиток подій. Якщо взяти до уваги те, що на зустріч прийшли активні жителі міста, учасники справжньої Народної самооборони, то за певних умов могло б виникнути протистояння та зіткнення.

"Рябівська самооборона вже не вперше використовується проти громадських активістів та в якості захисту від них же.
Слід згадати участь її учасників біля Ладижинського міського суду під час розгялду судової справи про поновлення на роботі Олександра Чайковського, коли його було побито біля суду та облито зеленкою, а голові обласної профспілки проколото всі колеса на автомобілі.

Неодноразово "Рябівська самооборона" брала участь в сесіях міської ради, коли розглядались важливі питання.

Після невеликих дебатів було вирішено провести засідання на міській площі біля прапору, тому чиновникам, які переживають за те, щоб їх не люстрували, не вдалось зірвати засідання громадського люстраційного комітету.

Під час обговорення всі учасники зрозуміли одне, - в Ладижині на люстрацію чекає бойкот та супротив місцевої влади на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим враховуючи штучно створену конфронтацію та нерозуміння влади суті очищення влади та ролі громадськості в цих процесах.

Нагадаємо, що Валерій Коломєйцев в лютому місяці подав у відставку після звинувачень на його адресу в тому, що він постачав тітушок на антимайдан, але це йому не завадило взяти участь у позачергових виборах та виграти їх.

8239_img_1801.jpg (109.68 Kb)9462_img_1802.jpg (107.04 Kb)9505_img_1799.jpg (98.89 Kb)9360_img_1800.jpg (119.51 Kb)5275_img_1803.jpg (88.17 Kb)6311_img_1804.jpg (122.88 Kb)8114_img_1806.jpg (142.97 Kb)6077_img_1809.jpg (94.36 Kb)9376_img_1810.jpg (111. Kb)
1 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1134 Коментарів: 9
Написав: petruxa 2.11.2014 - 11:02
Значит "люстраторы" лОхи ссыкливые. Выбрали место сбора Горсовет. Согласовали. Ха. А че не Верховну Раду? Под забором собирайтесь, пузатики, вам не похер где водяру жрать и "щеневмерла" волать!!!
Plisak
Написав: Plisak 2.11.2014 - 12:54
petruxa, upupup
Написав: Pyatkovskiy 2.11.2014 - 18:02
Ладыжину люстрация нужна посредством выборов. Только прямым волеизъявление народа, без участия партий и трудовых коллективов.
Иначе так называемый люстрационный комитет, который никого не представляет рано или поздно столкнётся с таким же самозванным ещё одним или несколькими люстрационными комитетами. И эти деятели будут люстрировать одни других и сопровождаться это будет мордобоем.
К большому сожалению, самообороны правильные и не правильные, вместо наведения порядка в городе, охране коммунальной и народной собственности, занимаются ротозейством и лезут в политические разборки замшелых политиканов.
Люстраторам не мешало бы организовать субботник, подмести площадь или хотя бы покрыть асфальтом парковочную площадку перед тем же горсоветом. Тогда может быть и разрешили бы им собираться и выделили бы им ну например дом культуры завода "Биолик" на некоторое время на бесплатной основе. А так какие проблемы- заплатите и собирайтесь в "Прометее". Тем более , что их собрание не несёт никакой общественно полезной нагрузки и кроме кучки самих собравшихся организаторов пиар акции, больше никто из простых граждан не пришёл .
Простые люди хотят снижения коммунальных тарифов или улучшения качества их предоставления, улучшения общего состояния автомобильных дорог и тротуаров, хотят дождаться обещанного ремонта жилищного фонда. Вот над чем нужно работать!
А этих фальшивых люстраторов самих для начала не мешало бы хорошенько пролюстрировать, а вдруг там найдутся бывшие коммунистические и комсомольские работники, чиновники работавшие с командой нинешнего мера, но уволенные, как не справившиеся, "заслуженные" работники тоталитарных советских органов КГБ, МВД, пенитенциарной системы и прочие авантюристы и прихлебатели. Может их сначала" пристрелить как собак", а потом браться з людей?
Partizan
Написав: Partizan 2.11.2014 - 19:42
Мда, Влад затронув цікавий момент. Дійсно, а хто надав Ладижинському люстраційному комітету якісь повноваження? Я так думаю тут не діє принцип "хто ранше встав, той штани вбрав". Група людей оголосила себе люстраційним комітетом. І що? Кого вони представляють? З таким самим успіхом я і Влад можемо оголосити себе люстраторами. Потім зявляться люстраційні комітети на кожному підприємстві, кожній вулиці, будинку, квартирі. Як визначити який комітет із цих тисяч новоутворених комітетів самий головний і самий правильний? Але саме страшніше коли всі люстратори начнуть один одного в смітеві баки кидати. І вірно каже Влад, це все переросте у великий мордобойчик.
Я знаю один Центральний Громадський люстраційний комітет який очолює Єгор Соболев. Але мені не відомо щоб він організовував філіали свого комітету на місцях. А Єгор в курсі що в Ладижині є подібний комітет?
Так шо якщо завтра зявиться подібний люстраційний комітет на "Рябі" то я не дуже здивуюсь.
Написав: nina 3.11.2014 - 08:29
Не хвилюйтеся хлопці. Ви, як завжди праві. Рижий обовьязково створить свій люстраційний комітет і не виключено що вас в ньому захоче бачити. Не було вас на тих зборах ( можно сказати установчих) цього комітету, так хоч закон прочитайте хто має його утворювати. Не чули ви про що там йшлося, а висновки зробили. А йшлося там на 80 відсотків про те, про що ви тут розпотякуєте. Ось вам і покращення життя. Такі як ви його вже мають ііншого вам не треба. Сьогодні вкрав три рублі і радий, а завтра хай все пропаде пропадом.
aleksandr
Написав: aleksandr 3.11.2014 - 22:59
Partizan, nina, Я ПЕРШИЙ ХТО ПРИЙДЕ НА МАЙДАН 3 (три)!!! Цю сволоту не те , що люструвати треба їх взагалі по-китайськи треба на баржу погрузити і в океан на вільне плавання відправити !!! НОВЕ ЖИТТЯ НАСТАЕ.......... О.ЧАЙКОВСЬКИЙ.
Написав: Wanch 5.11.2014 - 18:17
И что вы друг у друга злобу подымаете?
Люстрация, это - кость обглоданная для народа,
чтобы успокоился.
Дело в том, что все те, кто занимает высшие должностья
во власти, не подлежат люстрации.
Все внимание определено на мелких сошках, то-есть,
"козлах отпущения."
Криминалитет, воры, олигархи-воры под защитой неприкосновенности или сами руководят теми комитетами,
которые проводят люстрацию.
Люстрацию будут проводить лет двадцать, а то и больше.
И пострадают лишь те, кто выполнял распоряжения
особей сидящих в офисах Администрации Президента,
в Правительстве, в Верховной Раде, в банковских
системах и других крупномасштабных отраслях.
Вы на том же крючке, что был при революции: "Мир хатам-
война палацам!" И разрушили всё под чистую,
а умных, труженников, и кормильцев народа уничтожили
или вывезли на Соловки.
Таких "чайковских" было во все времена с избытком.
Им лишь бы кого-то казнить и наказывать!
Главное, чтобы их не трогали.
А соседа пусть люстрируют, а то у него забор покруче.
Интересно, а КОГО ВЫ ЛЮСТРИРОВАТЬ СОБИРАЕТЕСЬ?
Тех, что в палатках трусами торгуют или таких,
как уважаемый Кучер?
Так такие, как он теперь неприкосновенные!
Написав: Pyatkovskiy 5.11.2014 - 19:57
Такая люстрация ничего хорошего народу не принесёт. Отдельные банды люстраторов столкнутся между собой за место под солнцем.
Это разборки олигархов местного - ладыжинського разлива, желающих узурпировать власть в городе.

Пока это безумие не случилось, президенту срочно нужно этот закон отменить.
aleksandr
Написав: aleksandr 11.11.2014 - 19:32
Wanch, В країні потрібні зміни !!! І вони будуть !!! ЛЮСТРАЦІЯ БУДЕ !!! А ВИ ЯК БУЛИ ПРИСМИКАЮЩИМИСЯ ТАК НИМИ І ПОДОХНЕТЕ.ЗАГЛЯДАЙТЕ І ДАЛІ НА ПАНСЬКІ СТОЛИ МОЖЕ НЕ ТІЛЬКИ КІСТОЧКИ ВАМ ПООБІЦЯЮТЬ НОВІ НЕДОТОРКАННІ... НОВЕ - СТАРЕ ПОКРАЩЕННЯ НАСТУПАЕ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль