Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Проти чиновників Ладижинської міської ради відкрили кримінальне провадження

Проти чиновників Ладижинської міської ради відкрили кримінальне провадження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1344093525_zemelnyj-deriban.jpg
Як нам стало відомо, 7 травня прокурор прокуратури міста Ладижин М.А. Веселовський вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення злочину посадовими особами Ладижинської міської ради.

Про це нас повідомила жителька вулиці Шевченко , яка вже кілька років зі своєю родиною намагається відстояти свою земельну ділянку, яку було передано в приватну власність іншій особі.

Кримінальне провадження було відкрито за ч. 1 ст. 366 КК України по факту службового підроблення посадовими особами Ладижинської міської ради матеріалів технічної документації на земельні ділянки надані гр. І по вул. Шевченка, 10а в місті Ладижин, внаслідок чого незаконно видано державні акти на земельні ділянки.

Постраждала від злочинних дій жителька вулиці Шевченка нам пояснила, що вже більше 3 років намагається відстояти належну їй земельну ділянку в судах всіх рівнів, але поки що безуспішно. Під час останніх судових засідань вона з’ясувала, що ладижинські чиновники видали державні акти іншій людині без рішення сесії, без жодних рішень присвоїли юридичну адресу на її будинковолодінні та підробили технічну документацію на землю.

Вона сподівається на те, що правоохоронні органи будуть неупереджені в своєму розслідування і не примусять її оскаржувати їх дії в суді, як це сталось зараз, коли її син був вимушений звертатись в суд з скаргою на бездіяльність прокурора міста Ладижин у питанні відкриття кримінального провадження. Виявилось, що прокурор наступного дня після надходження скарги в суд відкрив кримінальне провадження не чекаючи рішення суду.

Нагадаємо, що проти ладижинських чиновників періодично відкривають кримінальні провадження по земельним аферам. Останній раз управління СБУ у Вінницькій області було відкрито кримінальне провадження проти міського голови Валерія Коломєйцева за передачу землі ферментному заводу.

А в 2013 році було відкрито кримінальне провадження проти головного земельщика міста Ладижин Сергія Баламута за передачу землі в прибережній смузі міста Ладижин в районі санаторію «Дубрава».

Читайте також:

Екологи змусили земельну мафію повернути земельні ділянки місту

Скандал!!! В Ладижині депутати тричі продавали одну і ту ж саму земельну ділянку
14 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 856 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль