Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Проти чиновників Ладижинської міської ради відкрили кримінальне провадження

Проти чиновників Ладижинської міської ради відкрили кримінальне провадження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1344093525_zemelnyj-deriban.jpg
Як нам стало відомо, 7 травня прокурор прокуратури міста Ладижин М.А. Веселовський вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення злочину посадовими особами Ладижинської міської ради.

Про це нас повідомила жителька вулиці Шевченко , яка вже кілька років зі своєю родиною намагається відстояти свою земельну ділянку, яку було передано в приватну власність іншій особі.

Кримінальне провадження було відкрито за ч. 1 ст. 366 КК України по факту службового підроблення посадовими особами Ладижинської міської ради матеріалів технічної документації на земельні ділянки надані гр. І по вул. Шевченка, 10а в місті Ладижин, внаслідок чого незаконно видано державні акти на земельні ділянки.

Постраждала від злочинних дій жителька вулиці Шевченка нам пояснила, що вже більше 3 років намагається відстояти належну їй земельну ділянку в судах всіх рівнів, але поки що безуспішно. Під час останніх судових засідань вона з’ясувала, що ладижинські чиновники видали державні акти іншій людині без рішення сесії, без жодних рішень присвоїли юридичну адресу на її будинковолодінні та підробили технічну документацію на землю.

Вона сподівається на те, що правоохоронні органи будуть неупереджені в своєму розслідування і не примусять її оскаржувати їх дії в суді, як це сталось зараз, коли її син був вимушений звертатись в суд з скаргою на бездіяльність прокурора міста Ладижин у питанні відкриття кримінального провадження. Виявилось, що прокурор наступного дня після надходження скарги в суд відкрив кримінальне провадження не чекаючи рішення суду.

Нагадаємо, що проти ладижинських чиновників періодично відкривають кримінальні провадження по земельним аферам. Останній раз управління СБУ у Вінницькій області було відкрито кримінальне провадження проти міського голови Валерія Коломєйцева за передачу землі ферментному заводу.

А в 2013 році було відкрито кримінальне провадження проти головного земельщика міста Ладижин Сергія Баламута за передачу землі в прибережній смузі міста Ладижин в районі санаторію «Дубрава».

Читайте також:

Екологи змусили земельну мафію повернути земельні ділянки місту

Скандал!!! В Ладижині депутати тричі продавали одну і ту ж саму земельну ділянку
14 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 844 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль