Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Топ-5 Профспілковий лідер Олександр Чайковський отримав шість років позбавлення волі з конфіскацією майна

Профспілковий лідер Олександр Чайковський отримав шість років позбавлення волі з конфіскацією майна

9774_img_0114.jpg (104.39 Kb)
В п’ятницю 22 травня Ладижинський міський суд виніс вирок у скандальній судовій справі по обвинуваченню Олександра Чайковського за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, профспілкового активіста Олександра Чайковського міліція зробила «наркодилером» та відправила за грати. За словами правоохоронців, Олександра Чайковського було затримано під час контрольної закупки у нього наркотичної речовини.

Сам Олександр Чайковський провину свою не визнає та стверджує, що справа проти нього повністю сфабрикована.
Обвинувачення підтримувало дві контрольних закупки наркотичних речовин у Олександра Чайковського, перша від 8 липня 2014 року, друга від 16 липня 2014 року і просило сім років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ладижинський міський суд з’ясувавши всі обставини справи повністю зняв обвинувачення по першій закупці встановивши, що зібрані докази були зібрані з порушенням Закону. При цьому суд встановив, що слідством було вчинено цілий ряд процесуальних порушень, і встановив, що ніякої першої закупки не було, тому твердження Олександра Чайковського про сфабриковану справу проти нього тут підтвердилось.

А от по другій закупці суд визнав докази достатніми і саме друга закупка стала підставою для визнання Олександра Чайковського винним за ч. 2 ст. 307 КК України. Цікаво, що свідками по другій закупці стали міліціянти і особа зі зміненими анкетними даними Мельник Наталія Сергіївна, особу якої під час судового слідства не було розкрито і яку було допитано технічними засобами через телевізор, - під час допиту вона знаходилась в міліції, а не в суді. Свідчення цієї ж жінки по першій закупці суд не взяв до уваги, так як ніякої закупки не було.

Вироком було також зараховано термін перебування під вартою Олександра Чайковського в строк відбування покарання.
До вступу в законну силу вироку Олександр Чайковський буде знаходитись під домашнім арештом.

Найближчим часом ми плануємо отримати офіційні коментарі від адвоката Олександра Чайковського і від Вінницької обласної незалежної профспілки «Трудящі».
24 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 913 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 24.05.2015 - 14:09
Вiдкритий лист Президенту Порошенко П.О. вiд автомайданiв України.
Півтора роки назад НАРОД УКРАЇНИ піднявся з колін, ціною крові та покладених життів, виборов шанс на краще майбутнє. Рік назад було багато обіцянок. Рік назад Вам повірили. Рік назад Вас обрали.
Своїм президенством Ви завдячуєте тим, хто вже не з нами, тим, хто Вам повірив, тим, хто Вас поважав …
Замість виконання Ваших обіцянок ми маємо:
1. Рік антитерористичної операції …
2. Ріки крові, тисячі вбитих, десятки тисяч поранених та інвалідів …
3. Абсолютна безкарність високопосадовців режиму Януковича …
4. Тотальна корупція нинішньої влади на всіх рівнях …
5. Вбивчі ціни на комунальні послуги …
6. Фізична ліквідація добровольців, волонтерів, активістів …
7. Стовідсоткова впевненість нинішньої влади у своїй безкарності …
8. Повна безвідповідальність за свої слова та дії …
9. Спроби проштовхнути законопроекти тільки задля посилення Вашої влади …
Ви та Ваш уряд явно забули завдяки кому та за яких обставин Ви прийшли до влади.
Кожного дня Ваше президенство та діяльність Вашого уряду супроводжується кров’ю, смертями, зубожінням населення, зневірою, слізьми та зростаючою ненавистю Українського НАРОДУ!!!

ЗГАДАЙТЕ!!! ЗАДУМАЙТЕСЬ!!! СХАМЕНІТЬСЯ!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль