Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Відео Призначення 11-того директора за три роки викликало заворушення на Ладижинському спиртзаводі (відео)

Призначення 11-того директора за три роки викликало заворушення на Ладижинському спиртзаводі (відео)

Вчора до нашого ресурсу зателефонували працівники Ладижинського спиртзаводу ( ДП «Екстра») з проханням допомогти захистити їх підприємство від рейдерського захоплення.

На місце події виїхав кореспондент «Новин Ладижина» та представники громадської організації «Ладижинська громадська рада».

Я стало відомо, на спиртзаводі, який є державною власністю і знаходиться в сфері підпорядкування Міністерства охорони здоров’я та корпорації Укрмедпром, вчергове змінили директора підприємства. За підрахунками працівників це вже 11-й директор за три останніх роки.

Події, ще почали розгортатись ще з середи, коли попередньому директору Костянтину Керницькому оголосили, що його мають звільнити. Вже в четвер 29 вересня було призначено нового директора, ним став Коваленко Олександр Сергійович, який в п’ятницю мав і наказ про призначення і навіть витяг з Державного реєстру, де його прізвище вже було включено в якості керівника ДП «Екстра». Але приїхав на роботу Олександр Коваленко не сам, з ним приїхали працівники правоохоронних органів, бійці спецпідрозділу та представники охоронної фірми, тобто на свою підтримку новопризначений директор мав кілька десятків озброєних силовиків.

Ситуація загострилась внаслідок позиції трудового колективу спиртзаводу, який відмовився визнавати нового директора, визнаючи директором Костянтина Керницького, тому новопризначеного директора не було допущено до роботи та на виробничі потужності підприємства.

Наш кореспондент став свідком подій, що розгортались в п’ятницю пообіді, коли на місце події вже прибули і ладижинські і тростянецькі поліціянти і навіть керівники поліції з області. Кількість поліцейських чинів просто зашкалювала, тобто подія була досить резонансною і знаходилась на контролі обласного управління поліції.

Новопризначений директор спиртзаводу спробував почати діалог з трудовим колективом підприємства, але отримав відмову. Позиція працівників підприємства полягає в тому, що Костянтин Керницький перший директор, який вивів з кризи підприємство, погасив мільйонні борги підприємства і на сьогодні Екстра почала працювати з прибутками. Тому працівники не розуміють, за що звільнили їх керівника, що викликало супротив по відношенню до новопризначеного керівника, якому дорікали, що він вже порізав два заводи на метал. Цю інформацію Олександр Коваленко спростував і і публічно пообіцяв, що його метою не є знищення заводу, а його життєва позиція – це ніколи нічого не різати.Але, як виявилось, домовитись з трудовим колективом Олександр Коваленко не зміг, тому почався силовий варіант, - було відкрито браму і була здійснена спроба зайти на територію підприємства, але працівники підприємства та молодики спортивної зовнішності, які допомагали працівникам відстоювати завод, цьому завадили. Довготривалі переговори не дали результати, але було домовлено вийти з території заводу і розпочати переговори в іншому місці. До речі, про хлопців спортивної зовнішності ми запитали працівників. Вони пояснили, що їх колектив невеликий, всі працюють по змінам, працівники розпорошені по Тростянецькому районі, тому фізично відстояти своє підприємство вони б не змогли, тому покликали на допомогу хлопців.

Нашому ресурсу вдалось взяти коментар, як в однієї сторони, так і в іншої.

« У нас є на даний момент діючий керівник. Це Керницький Костянтин Михайлович, який прийнятий рік тому на роботу на цей завод з яким укладено контракт на три роки, контракт на даний момент діючий. На даний момент Кирницький Костянтин Михайлович знаходиться на лікарняному. В цей період люди намагаються неправильним способом його зняти з керівництва, показуючи папери, що в них є наказ про призначення нового керівника. Ми, працівники заводу, знаючи, що це за керівник, який працював на двох заводах і які скажімо так « не в робочому стані». Ми проти цього. Ми цей завод відновлювали загальними силами з колективом і будемо захищати цей завод і нашого керівника», - пояснив заступник директора ДП «Екстра».

«Я на даний момент призначений керівником державного підприємства «Ладижинський завод «Екстра». У мене є відповідний документ, є накази, є витяг в якому зазначено, що я на сьогоднішній день являюсь керівником підприємства. Як посадова особа я зустрічаюсь з тим. Що є пені перешкоджання моїй діяльності та вступу до обов’язків. Тому було вирішено звернутися до правоохоронних органів, щоб був правопорядок, не було порушень, заворушень і безпорядку»
, - пояснив свою позицію новопризначений директор Олександр Коваленко.

Відповів також Олександр Коваленко на питання про можливий вихід з цієї ситуації.

«Для початку треба з’ясувати, які особи мені перешкоджають, тому що на державному підприємстві повинні бути люди з посвідченнями. На сьогоднішній день я не бачив ні в кого посвідчень
», - відповів Олександр Коваленко.

Як нам стало відомо, за останньою інформацією сторони конфлікту поки що ні до чого не домовились, - новопризначений директор з групою силовиків поїхав, а завод знаходиться під охороною фактично трудового колективу і їх групи підтримки.

2362_dsc04192.jpg (63.87 Kb)1704_dsc04193.jpg (62.47 Kb)3185_dsc04196.jpg (61.71 Kb)5556_dsc04212.jpg (66.29 Kb)1169_dsc04213.jpg (52.38 Kb)9168_dsc04214.jpg (54. Kb)9508_dsc04220.jpg (45.18 Kb)8413_img_0052.jpg (70.54 Kb)0543_img_0053.jpg (58.77 Kb)3287_img_0055.jpg (59.75 Kb)_img_0056.jpg (98.04 Kb)1036_img_00.jpg (92.06 Kb)9927_img_0058.jpg (70.29 Kb)7118_img_0059.jpg (54.47 Kb)0938_img_0060.jpg (53.13 Kb)
1 жовтня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 4605 Коментарів: 2
Написав: Wanch 1.10.2016 - 12:00
А який можно зробити висновок?
У нас тих людей, які дбають за добробут людей і працюють на благо Країни, стараються позбутися і підставляють своїх сиксот, щоб дерібанити і знищувати підприємство.
Поїдьте по селам, подивіться, якими пустками і розвалюхами знаходяться корівники, де вирощували і доглядали сотні корів.
Все розрушили і розгребли, Зато в магазинах ми п*ємо молоко із Буковини з козячою вонючкою.
А спирт закуповують в Росії і травлять сурогатом горілки бідних українців.
Беззаконня, це - теперішній образ життя!
Чого хотіли, те і маємо.
aleksandr
Написав: aleksandr 3.10.2016 - 22:07
Нова влада прикладає зусиль озграбити та прихватизувати спиртову промисловість. Ніяк не нажруться. Все розграбили , залишилось ще спиртзаводи "хапанути"... Шоколадні скоти !

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль