Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Побито активіста та учасника протестів проти будівництва пташників на Вінниччині. Перемир’я зірвано.

Побито активіста та учасника протестів проти будівництва пташників на Вінниччині. Перемир’я зірвано.

8591_dsc03789.jpg (71.94 Kb)1837_dsc03787.jpg (59.38 Kb)0986_dsc03790.jpg (69.37 Kb)7700_dsc03785.jpg (71.42 Kb)5202_j.jpg (79.37 Kb)

Місто Ладижин стало небезпечним для активних громадян, адже останнім часом побиття громадських активістів серед білого дня стає для нашого міста нормою, а залякування стає поступово звичним методом придушення любої активності.

Тільки місяць тому відгримів скандал навколо побиття громадського діяча та правозахисника Андрія Скакодуба, що захищав громаду села Четвертинівка, якого серед білого дня невідомі побили за допомогою кастетів, як стався черговий аналогічний випадок, але вже з іншим громадським активістом. (До речі, послуги приватного детектива для розслідування ситуацій, в яких віявляється безсилою міліція, можна замовити на сайті частный детектив)

Сьогодні ранком на ладижинському ринку двоє невідомих осіб побили біля власного автомобіля громадського активіста села Четвертинівка Володимира Сухопару. Про це нашому ресурсу стало відомо від самого Володимира, який попри нанесені травми зміг прокоментувати неприємну подію, що з ним сталась:

"Я, Сухопара Володимир Вікторович, житель села Четвертинівка. Як ви знаєте, акція протесту була 3-5 листопада щодо незаконного будівництва курників громадою Четвертинівки. Ми після цього підписали меморандум про порозуміння з директором Пісарєвим, де підписались, що не буде незаконного будівництва без дозволу громади, буде відновлено родючий шар грунт, і також не буде вчинятись тиск на активістів, що брали участь в цій акції. Максим Пісарєв завірив це своїм підписом за участю сільського голови Макуха, також журналістів Скакодуба Андрія і деяких ще багато людей. Після цього вони почали загортати свої ділянки, де мало бути будівництво, але сьогодні трапився інтересний інцидент прямо в Ладижині на базарі на автовокзальній площі. Просто на мене напали зненацька і вдарили кастетом двоє невідомих мені осіб, - один трохи вищий, другий вищий. Обличчя я повністю не розгледів, бо я не очікував їх нападу. Розбили до кості брову, зашивали там. Я пов’язую це з організацією «Вінницька птахофабрика». Відразу після цього в 7 часов ранку йшов дощ, заїхав і розвернувся на базарі служба охорони птахівництва. Це Гавриляк Руслан, по моєму його звати. Я думаю, що це не збіг обставин. Я думаю, він заїхав, щоб перевірити роботу, яку він заказав щодо мене, щодо активіста. І я думаю, що це пов’язано з незаконним будівництвом пташників.

Також пан Володимир звернувся до Максима Писаріва, віце-президента компанії МХП, якому вдалось перевести акцію протесту в мирне русло і укласти з учасниками акції протесту Меморандум про порозуміння.

"Звертаюсь до Максима Писаріва, хочу подякувати йому за дотримання Меморандуму, який він підписав, щодо неперелсідування учасників акції, не вчинення на них тиску. Так як він дав слово, зам Косюка, тобто генерального директора МХП Миронівський хлібопродукт. В общому подякувати йому за дотримання слова. Тепер ви бачите, як це слово дотримується. Він хотів зацитірувати нам в сільській раді Мауглі, то я хочу сказати, що Миронівський МХП порушив перемир’я. Тепер ми будемо більш згуртованішими в даній ситуації і будемо захищатись, як можемо», - зазначив Володимир Сухопара.

Нагадаємо, що жителі Четвертинівки почали безстрокову акцію протесту проти будівництва пташників біля їх села заблокувавши транспортні шляхи, що ведуть до села, а також ті, що ведуть до двох бригад пташників. На третій день акції, коли пристрасті досягли апогею і могли статись більш драматичніші події, сторони конфлікту підписали Меморандум про порозуміння за яким МХП зобов’язувався припинити будівництво пташників, вивести техніку, привести родючий шар ґрунту у відповідний стан, розпочати будівництво пташників тільки після того. Як буде отримана згода громади села Четвертинівка на відкритих громадських слуханнях.

Серед зобов’язань також була обіцянка не переслідувати громадських активістів та не подавати позови в суд про відшкодування завданих протестами збитків. Як бачимо, умови перемир’я були порушені і першим постраждав громадський активіст Володимир Сухоапара, то ж спрогнозувати подальші дії МХП та громади села неможливо на сьогоднішній день.

Зрозуміло одне, що подібні дії, спрямовані на силовий варіант, тиск на активістів тільки ускладнюють конфлікт, що виник між ві в світі компанією та громадою одного невеликого села. А поки дехто намагається встановити свою кримінальну владу в місті та керувати всіма процесами за допомогою найнятих злочинців, міський голова міста Ладижин ніяким чином не реагує на розгул криміналітету в Ладижині.
21 листопада 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3895 Коментарів: 4
Написав: La-la-La-la 22.11.2015 - 12:14
Теплицкий бык устраивает в Ладыжине порядки...Что то мне подсказывает, что только подобными методами Вы его успокоете. Найдется у нашей рябы ему конечно замена. Противно что Косюк действует бандитскими методами. Нет других аргументов? Значить Вы Андрей и Владимир идете по верному пути, только этот путь для вас двоих тупиковый. Но зато для людей показателный что это ОПГ и преступники. А с бандитами только по бандитски. Методами саботажа и других малоизвестными методами. Народ нужно значить начинать просвешать в этом аспекте, его же безопастности.
aleksandr
Написав: aleksandr 22.11.2015 - 15:53
La-la-La-la,
Написав: pash 22.11.2015 - 18:45
Протиправні методи роботи характерні для Їхньої ряби. Вони дочекаються до більш жорсткого супротиву. Але відповісти за беззаконня цієї фірми повині ті хто привів "Рябу" на землі Ладижинської міської ради і землі Тростянецького і Тульчинського районів. При чому привели в порушення вимог багатьох законів.І першим таким порушником є міський голова Ладижина-Коломейцев. Щож на цей раз він скаже....скоріше промовчить, як це він уміє, коли не хочеться відповідати на незручні запитання. Слідуючий хто повинен відповісти це депутат Верховної ради -М.Кучер, він також є ініціатором данного будівництва.
aleksandr
Написав: aleksandr 22.11.2015 - 21:53
pash, Це людям "навішали лапші" ці Руді , Кучяри та їх Інх-вестор - Косяк... Руде купило дачку в екзот країнах та їздить ловити рибку , КУЧЕРяве треться біля Косяка , а Гордіївка (і пів Вінничини) нюхае послід... За всім цим наглядае з гелікоптера КУРОГЕРОЇНЯ КОСЮЧКА... Скільки вже є нелегальної зброї , щоб не найшовся патріот , який вціле І-голкою в цю "КУРО-ГЕРОЇНЮ" , яка нахабніе і нахабніе , прикриваючись тим , що якоби дае людям роботу !!! ЦІКАВО , А ХТО ТУ КУРКУ ЇСТЬ ?! Раби , які за пайку працюють ?! Та купіть ту курку та розморозьте її !!! ДО 20 відсотів то ВОДА плюс хімія !!!Хіба це лайно курка ?! На первинній обробці працюють одні ЗК !!! З-під палиці !!! Там в цій вонючці ніхто працювати не хоче...Та й ще за копійки... Там попирають людську гідність , калічать !!! 22 вересня навідь ЦЕ ВИРОБНИЦТВО ПОЗБАВИЛО ЛЮДИНУ ЖИТТЯ !!!Офіційні особи все покрили як і завжди !!! ПЕРЕКРИВАТИ ТРЕБА ДОРОГИ НЕ ТІЛЬКИ В ЧЕТВЕРТИНІВЦІ , А ПО ВСІЙ ОБЛАСТІ !!! БАЙКОТ ПОВИНЕН БУТИ ПОВСЮДИ !!! ГЕТЬ "ДРУЗІВ" Януковича , Порошенка з Вінничини !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль