Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Кримінал По факту розподілу квартир виконкомом міської ради відкрито кримінальне провадження

По факту розподілу квартир виконкомом міської ради відкрито кримінальне провадження

59_mitkov.jpg (58.65 Kb) Прокуратура міста Ладижин 30 січня 2015 року відкрила кримінальне провадження та внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по факту вчинення кримінального правопорушення службовими особами Ладижинської міської ради про розподілі житла.

Попередня кваліфікація злочину – частина 1 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень).

Про це нас повідомив житель міста Микола Гвоздієвський, який вже кілька років намагається відстояти свої права, як особи, що знаходиться на квартирній черзі збираючи інформацію про порушення порядку надання житла виконком Ладижинської міської ради.

Як він пояснив, йому відомо про кілька десятків фактів незаконного надання житла виконкомом міської ради, а тому довгий час намагався відстояти свої права через правоохоронні органи, від яких він отримував лише відписки.

«Мій терпець увірвався, мені набридло займатись писаниною та бігати до прокурора та отримувати відписки. Саме тому я звернувся до Ладижинського міського суду отримавши чергову відписку і виграв справу проти прокурора міста Ладижин. Суд визнав його бездіяльність протиправною і зобов’язав відкрити кримінальне провадження по даному факту. Не знаю, чи зможе слідчий міського відділу міліції справедливо та законно провести розслідування цієї справи, бо незаконно отримували житло і прокурори міста Ладижин і начальники міліції, але всі дії слідчих та прокурора буду оскаржувати в суд. Мені відомо майже вся інформація, яка стосується розподілу квартир виконкомом. Якщо б ви знали, які масштаби афери з квартирами, то ви б просто жахнулись цинізму нашої влади», - пояснює пан Микола.

Нагадаємо, що наш ресурс проводив своє журналістське розслідування та повідомляв про факти отримання житла керівним складом прокуратури міста Ладижин та Ладижинського міського відділу міліції.

Враховуючи, що слідчий відділ міського відділу міліції проводить досудове розслідування по факту розподілу житла, ми тимчасово припиняємо публікувати матеріали власного розслідування, щоб не перешкоджати слідству встановити істину у даній справі.

Зі своєї сторони ми будемо тримати на контролі розслідування цієї гучної справи, про що вас будемо періодично повідомляти.

Слід нагадати, що станом на лютий місяць цього року міський голова та його команда так і не змогли вирішити питання з ЛОРом в Ладижині.

Читайте також:

Житловий дерибан. Частина 1. Квартира для ЛОРа.

Житловий дерибан. Частина 2. Соловейчук.

Житловий дерибан. Частина 3. Гирба.

Житловий дерибан. Частина 4. Скічко.

Житловий дерибан. Частина 5. Бойко.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/59_mitkov.jpg
17 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 912 Коментарів: 1
Написав: lomov 18.02.2015 - 09:52
Я неодноразово повідомляв, що стою на квартирному обліку під № 19 і звертався з проханням підсказати мені як необхідно діяти. Дякую добрим людям, що підсказали. Я дійсно звернувся в суд і сам собі не повірив- я виграв суд. А по моїм спостереженням незаконно було роздано 30 квартир. Середня вартість квартири в м. Ладижин - 30 000 доларів США. 30 квартир х на 30 000 = 900 000 доларів США. Як ви думаєте, потрібно ще працювати? Це лише квартири, а додати вартість тисяч незаконно розданих земельних ділянок, відкати за різноманітні договора та дозволи і т.д. Ми з вами просто молодці, тож давайте і в подальшому будемо лохами, а самі розумні нехай собі наживають статки.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль