Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 По факту підробки документів ГО “Мирослава» відкрито кримінальне провадження

По факту підробки документів ГО “Мирослава» відкрито кримінальне провадження

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/01_shahra-pochali-zbirati-grosh-na-ato-vd-men-mnosvti.jpg
Як нам стало відомо, Ладижинським міським відділом міліції відкрито кримінальне провадження відповідно до ст. 205-1 Кримінального кодексу України по факту підробки документів державної реєстрації громадської організації «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава».

Про це нас повідомила Олена Червончук, яка була учасником установчих зборів ГО «Мирослава», та вже надала свідчення у кримінальній справі.

Як ми вже повідомляли, кілька її учасників, Олена Червончук, член правління та Олена Зеленюк, член ревізійної комісії заявили про свій вихід з ГО «Мирослава» та публічно заявили про це. Своє рішення вони мотивували тим, що не довіряють голові організації Олені Пясецькій, що було викликано непрозорим розподілом зібраних коштів та гуманітарної допомоги, а також з деструктивною позицією, яка спрямована на створення конфліктів та ворожнечі між активістами міста, що займаються волонтерською діяльністю.

«10 лютого 2015 року в приміщенні Народної самооборони міста Ладижин відбулись установчі збори громадської організації «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава» за моєї участі, участі представників самооборони та ГО «Мальва» з міста Гайсин. Всього було учасників зборів 8 осіб, з яких мене було обрано до складу правління та було уповноважено представляти ГО «Мирослава» при здійсненні реєстрації у відповідних державних органах. Протокол установчих борів було підписано мною, як секретарем та Оленою Пясецькою, як головою даних установчих зборів. Але пізніше через комунальне видання газету «Нове місто», до якої я звернулась з заявою про спростування недостовірної інформації, мені стало відомо, що за словами Олени Пясецької, голови ГО «Мирослава» я не була членом і засновником цієї організації, а натомість мені показали інший протокол. Я відстоюю свою честь і гідність, тому в даному випадку вирішила апелювати до правоохоронних органів та вже звернулась з позовом в суд до газети "Нове місто" », - пояснила Олена Червончук.

Слід згадати, що відповідно до ст.. 205-1 КК України передбачена кримінальна відповідальність за внесення в документи, які відповідно до закону подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця, завідомо неправдивих відомостей, а також умисне подання документів, які містять завідомо неправдиві відомості, державному реєстратору.

То ж, на сьогодні ладижинські слідчі проводять досудове слідство і найближчим часом винесуть свій вердикт після повної перевірки всіх обставин справи.

Нещодавно ми повідомляли про те, що голова ГО «Мирослава» Олена Пясецька закинула самооборонівцям звинувачення у недоцільному використанні зібраних благодійних коштів, які на їх думку можна було витратити на інші речі.

Результатом її активності стала неоднозначна публікація в комунальному виданні газеті «Нове місто» та шквал критики на адресу Народної самооборони від міського голови Валерія Коломєйцева, висловлена під час останньої сесії.

І як мовиться «на ворі шапка горить», адже Олена Пясецька мусить пояснити слідству, як так сталось, що на реєстрацію було подано зовсім інший протокол та інформацію.
30 квітень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1144 Коментарів: 3
aleksandr
Написав: aleksandr 1.05.2015 - 00:23
ВСЮ ЦЮ ЛАДИЖИНСЬКУ МАФІЮ ТРЕБА ДАВНО МІНЯТИ.... ВОНИ ЗНАХАБНІЛИ..... ЯКЩО ЦЕ СЛОВО ПІДХОДИТЬ.... ВСЕ ХОЧУТЬ БАЧИТИ ПІД КОНТРОЛЕМ..... ОЛЕНА,
А Я З ТОБОЮ !!!!! Я ЗА МАЙДАН ТРИ !!!!!!!! ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ.
Написав: nina 1.05.2015 - 08:52
Не переймайтеся шановні,результати розслідування будуть такі, які потрібні міському голові.
Написав: deva 8.05.2015 - 11:02
у мене складається враження що ми самi своэю пiдтримкою продовжуэмо цю вiйну!!!!!даючи можливiсть ще й волонтерам пересваритися через це.....це мое бачення ....а держава тримаэться осторонь....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль