Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Відео Новини з «собачого» фронту: «В Ладижині вкотре потруїли собак».

Новини з «собачого» фронту: «В Ладижині вкотре потруїли собак».

3812_img_0009.jpg (130.27 Kb)Як ми вже повідомляли, в Вінниці має відбутись благодійний концерт, кошти від якого підуть на вирішення проблеми безпритульних тварин. Раніше ми повідомляли, що Вінницька обласна рада відкриє притулок для безпритульних тварині та виділила на це кошти.

А поки в області намагаються вирішити цю проблему по-європейськи, в Ладижині, де керую майже кращий мер України Валерій Коломєйцев, за звичкою потруїли собак.

Інформацію про отруєних собак, які помирали в корчах, та яких бачили ладижинці в різних районах Ладижина, почала поступати, як до нашого інтернет-ресурсу, так і до Народного центру екологічного контролю з самого ранку. Отруєних собак бачили в районі лікарні, де нарахували майже десяток трупів собак в одному із сміттєвих баків та в районі магазину "Енергетик". Нам вдалось отримати ексклюзивне відео, що було зняте ладижинцями, які стали свідками неприємних подій.

Але з іншої сторони ладижинці також скаржились на те, що в місті збільшилась кількість безпритульних собак, зграї яких загрожують безпеці людей, тому саме від нашої влади очікують реальних кроків, позаяк вирішенням цієї проблеми не повинні займатись волонтери та самі люди.

На відео представлений центр нашого міста в районі магазину «Енергетик» навколо якого кружляють десятки найд та тузиків, готових до продовження свого собачого роду. Чи так повинно виглядати місто, яке розпіарене нашим мером на всю Україну, як саме «європейське». Було б непогано, щоб ці відео побачив організаційний комітет премії "Людина року" та зробив висновки про правильність свого рішення щодо професійних здібностей мера Ладижина вирішити таку просту на перший погля проблему, як безпритульні тварини...

Раніше міський голова неодноразово спростовував причетність комунальників до отруєння безпритульних тварин в місті, хоча в структурі місцевого комунгоспу існує посада відловлювала тварин, причому до цього часу. Напевно цю посаду було б правильно переназвати на " отруювача тварин".

Слід згадати, що на цей рік депутати передбачили 5 тисяч гривень на стерилізацію безпритульних собак, але чи вирішить це проблему, якщо за ці кошти можна буде стерилізувати не більше 10 собак і чи вирішує цей крок цю проблему в комплексі?

А поки мерія несерйозно оцінює існуючу проблему з безпритульними собаками, відкрито займається тролінгом цієї проблеми на кожній сесії, приймаючи вкрай дебільні рішення про доручення окремим депутатам власноруч вирішити проблему, замість того, щоб прийняти принаймні міську програму та перейняти досвід сусідів з Вінниці, в Ладижині продовжується війна людей та собак в якій переможця не буде ніколи.

Згадаємо. що останній раз в Ладижині масово труїли собак в грудні місяці минулого року.
3322_img_20160205_170836.jpg (65.83 Kb)0031_img_20160205_1708.jpg (69.19 Kb)0630_img_20160205_170109.jpg (59.92 Kb)54_img_20160205_170116.jpg (62.11 Kb)

Читайте також: «Стиль-собачки» по-ладижинськи

В Ладижині вирішують проблему безпритульних тварин отрутою (фото)
5 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 912 Коментарів: 21
Написав: nina 5.02.2016 - 21:59
Продолжу, жаль нет фото. Женщины, работницы комунального хозяйства собирали дохлых собак по городу и вручную относили их в ближайшие мусорные контейнеры. При этом комментируя своё занятие:" Похоронное бюро ...лять". Когда у них спросили сколько уже "похоронили"? одна из них ответила штук 5 уже. Ну тогда идите ещё вон одна лежит,"хороните, девчата" У тех, кто был свидетелем этого мероприятия, стояли слёзы в глазах. Дожились господа? До ручки............
Написав: Uliya 5.02.2016 - 23:16
Не розумію нічого. Вчора Ніна жалілася шо собак багато і боялась шоб її не покусали. А сьогодні їй вже жалко собак.
Депутати виділили гроші на кастрацію Сутика, а тепер травлят собак. То чож Сутик не їде в Вінницю. Вже й гроші є. Чи вся його команда кінологів це похоронне бюро.Скоро може бліх будем жаліти й не труїти, а дамо якомусь Сутикові гроші нехай їх половить та покаструє. Я не бачу іншого виходу крім знищення бродячих собак і котів. В чому різниця від труєння на вулиці і в притулку. Лише в тім шо отруту може з'їсти домашня собака. А чого її випускає господар без намордника. Чого вони не звертаюця до нормальних депутатів, шоб ті зробили якусь площадку для вигулу їх тварин. Ця тема вже набридла. Ну потравили то й шо. А як ці собаки сцять і не тільки в дитячі пісочниці. Розкидають сміття чи не дають ночами спати. За шо їх жаліти. Розкажіть про жалість тим кого вони вкусили. Кому жалко нехай візьме собі бродячу собаку та й доглядає її. Хотілось би почути думки інших депутатів Вандзіляка, Бучко,Бесараба,Великотрава, Наконечного. Шо вони думают, шо пропонують. Може хватіт товкти воду вступі. Може краще вистіляти за один день всіх собак та й усе. Хіба це не гуманно. Швидка смерть. Й грошей багато не надо. Й мер з Сутиком не привласнять на безглузду кастрацію.
Написав: nina 5.02.2016 - 23:25
Я боюсь ще деяких людей. Боюся , навіть, повз них проходити, то що хай і їх потравлять? І просто на вулиці? При свідках? І нехай вони також помирають в муках, як помирали ці нещасні тварини? А гроші ще ніхто не бачив. Дали, чи не дали. Промовили, що дають, це правда, хочь і перебрехали для чого.
Написав: helen 5.02.2016 - 23:48
Юлія,в чому різниця між отруєнням на вулиці і в притулку? І це запитує медичний працівник? Слово гуманізм, має бути не просто вам знайоме, воно має бути притаманне вашій професії! В притулку собаку присипляють (так званна евтаназія), тобто собака вмирає безболісно, без мук. А те що робиться на вулицях міста - це жорстоке поводження з тваринами, порушення законодавства не тільки Європи, а й України, кримінальний злочин, з реальним сроком. Згідно ж того законодавства відстріл теж заборонений.
Хтось плаче, що стерелізація чи притулок буде просто проект відмивання грошей. А ви подумайте, ніхто і ніколи з чиновнників не покаже в документах, що позбувається собак за допомогою копійочного тубазиту, оскільки це срок. Але ж і проблему із бездомними собаками, якось вирішують, адже Ладижин не може бути виключенням, де не існує бродячих собак. Можливо гроші, якраз і зараз відмиваються, таким чином?
Написав: nina 5.02.2016 - 23:59
Може через таких медпрацівників, люди незадоволені роботою нашої лікарні. Себе я не маю на увазі. До мене в нашій лікарні, також як і у всіх установах місята, дуже гарно відносятся. Може через те що я ще не попала до таких гуманістів як Юля?
Написав: Vetal 6.02.2016 - 00:39
Uliya, вы в предидущих своих четырех записях сожалели что не можете купить автокресло для своих внучат. Рекомендую вам шикарное кресло, и даже готов идя на встречу вашей жадности (машину купили а кресло нет), предоставить для этой цели материальную поддержку.
Кресло совсемь недорого, всего 300 грн.
tiny.cc/AvtoKresloDlyUlii

Обязательно купите столь необходимую вещь! Купите и усадите поудобнее, увяжите их своих любимых детишек.
Включите и покажите им этот замечательный мультик производства лучшего города Винницкой области, и по заказу Ладыжинского городского совета, срежисированным таким замечательным продуссером и супермером Украины - Коломейцевым Валерием Ивановичем.
Особенно интересно посмотреть и послушать чечетку. Вашим замечательным малышам этот акт обязательно понравится!
Надеюсь им так понравится, что они чуть подросши пожелают прослушать ремикс этого акта только уже в вашем исполнении. И это будет справедливо.
tiny.cc/Multik_Kolomeyceva_V_I

В добавочку фото актеров
tiny.cc/fotoakterov


Написав: Arhip 6.02.2016 - 00:47
Погляд на вирішення проблеми безпритульних тварин - це лакмусовий папірець суспільства. В Ладижині напевно 80% виступають не тільки за отруєння, але і за відстріл, причому серед білого дня. Сьогодні лише кілька чоловік виступили проти, всі інші мені в категоричній формі висловили свою думку ЗА відстріл. Це нездорове суспільство. Це суспільство заслуговує таку дебільну лихварську еліту, що "махає" народ і краде, причому незалежно від політичної приналежності. Ладижинці також заслужили такого мера, який по 40 разів на рік літає за кордон по справам (перевірити. як працює бізнес) та на відпочинок і приїзить в Ладижин кілька разів на місяць, щоб зібрати данину з напрацьованих схем.
Написав: Arhip 6.02.2016 - 00:48
"Народ достойний такого правителя!" Ладижинці заслужили, щоб собаки по 30 штук бігали по місту та лякали і кусали їх, заслужили на те, щоб бачити наслідки війни з собаками. Якщо ваш менеджер, якого ви обрали, не вважає за потрібне займатись своїми прямими обов*язками і ліпить ( іншого слова не можу підібрати) рішення за яке не голосували депутати про стерилізацію собак, то це є формою професійного тролінгу суспільного запиту, бо рішення практично не має жодних правових наслідків. До речі, ВОНо побудвало парашу на місці планованого розміщення Меморіалу небесній сотні в центрі міста, тому Воно дуже добре знає, що воно робить в т.ч. з цими собаками.
А писати ми будемо про це доти, доки 26 депутатів на чолі з мером почнуть нарешті працювати і будуть вирішувати пробелми міста, а не надувати щоки від отриманого статусу.
Написав: helen 6.02.2016 - 07:20
Архіп, згодна з тим, що Погляд на вирішення проблеми безпритульних тварин - це лакмусовий папірець суспільства. При тому хочу на голосити, що лакмусовий папірець не просто на людяність, а саме на суспільство. Адже не даремно комунальники відхрещуються, що саме вони труять собак, оскільки розуміють, що вчиняють злочин, а люди, які підтримують такі дії - є співучасниками злочину, оскільки спонукають таке поводження і замовчують злочин. І парадокс, саме такі люди при цьому хочуть справедливості у міліції, судах і жити в правовій державі з європейськими цінностями (які заключаються, як я розумію, у кріслі.) Це діагноз - суспільству.
Написав: nina 6.02.2016 - 10:56
Прийшла з базару. Там люди з трагичними виразами облич обговорюють вчорашні розправи над собаками. І повірьте, більшисть не виправдовує дії влади. А дехто, навіть висловив думку, що невідомо як кати собак, будуть самі відходити у вічнічть, а не буде їхній кінець, такий як у тих тварин, яких вони так жорстоко знищували.
Написав: Uliya 6.02.2016 - 12:06
Які жалисливі. А коли цей Сутик буде відрізати собакам все лишне то ви тоже будете плакати.Я порадила б додавати до яду снодійне шоб собаки заснули а потом здихали.Я тоже сьогодні ходила по базару й собак менче не стало. Якби всіх їх знищити а потім штрафувати тих пришиблених шо ше їх підкомлюют, то по місту ходити сталоб значно безпечніше. Людина цар природи.І наявність в Ладижині ненормальних людей шо считают собак рівними з людиною це просто генетичний збій, відхилення.Такими відхиленнями страждають люди які вступають в статеві зносини з тваринами. В старі часи їх жорстоко карали - забивали камінцями. Всі ці гоміки, зоофіли, нудисти, вегераріанці хворі люди. Їх потрібно лікувати, просто шо мер шо київська влада не хоче ними займатися. Краще гроші розкрадуть чим провести курс лікування. Вилікувати їх ше можна. Навіть Сутика. В ладижинській лікарні це не можливо зробити, але є профільні лікарні де є відповідні спеціалісти завжди готові прийти на допомогу. Якшо це не робити то буде біда. Нас не приймуть нікуди. Не дадуть ніяких кредитів. Нація великого Тараса Шевченка повинна бути здоровою. Наші діти повинні бути здоровими. Я не виправдовую мера бо він транжирить і привласнює бюджетні гроші. Але виділяти шалені гроші на собак, в той час коли наші хлопці з ато не мають за шо купити функціональні протези. Коли Україна бореться з Росією. Коли йде війна за нашу землю. Це злочин. І той закон про собак шо не можна стріляти це злочин. Наші люди відают останнє на армію. А Сутик буде розїзжати по гостинніцях за народні гроші. І чого він проліз в ті депутати, шоб не йти воювати з бандитами. Боїця шоб не вбили. За собаками хоче сховатися. Й ше защитники в такого находяця. Такі ж наверно злодії, як той мер.
Написав: Vetal 6.02.2016 - 13:32
Кто понял о чем здесь пишется?
Написав: Uliya 6.02.2016 - 12:06 ".Я порадила б додавати до яду снодійне шоб собаки заснули а потом здихали ... Нас не приймуть нікуди. Не дадуть ніяких кредитів. Нація великого Тараса Шевченка повинна бути здоровою. Наші діти повинні бути здоровими. Але виділяти шалені гроші на собак, в той час коли наші хлопці з ато не мають за шо купити функціональні протези. Коли Україна бореться з Росією. Коли йде війна за нашу землю. Це злочин. І той закон про собак шо не можна стріляти це злочин."
Неужели в нашем городе есть такие медработники? Это ужас. Это же не просто какой то компресорщик на предприятии, это же госработник и работает с людьми! Как она походит аттестацию? Или ее там вообще никто не проходят? Очень уж похожа на тот экземпляр
медсестры из Чугуева. Ольги Воржеиновой, которая в апреле 2014 года в переходе станции метро добивала ногами раненного активиста Евромайдана. Той срок дали, а эта еще работает.

Написав: Uliya 6.02.2016 - 14:35
Я працюю в лікарні не один рік. На мене ніколи ні в кого не було нарікань. Як ти можеш мене порівнювати з якимось зоотехніком. Шо ти з свою освітою можеш мені розказувати. Якби ти знав по медицині хоть половину від того шо знаю я. Мені байдуже. Я вже маю пенсію. Маленьку але все одно маю. Я не боюся ні тебе ні твого мера.Всього шо я хочу то це шоб дітям було добре. Тому продовжую працювати. Такі сопляки як ти думают шо за цю зарплату багато рвеця робити в лікарні. Молоді тільки хотять шоб їм шось приносили й давали гроші. А те шо вони знают чи вміют їх не цікавит. Комусь медкомісію пройти за двісті гривен, комусь больнічний помогти зробити. За людей вони не дуже дбают, а твої собаки їм до одного місця. Йди жалійся. Можеш іти до Косенка, можеш до Альчука. Я свою пенсію заробила і людям в очі дивитись не стидно, а ти дотягни до пенсії й зароби її чесно. Не думай шо наб'єш кармани на собаках. Рано чи пізно посадят і тебе і мера. А в мене совість чиста. І взагалі дурна ця тема і дурні ваші коментарії.
Написав: nina 6.02.2016 - 15:50
ТРАНСВЕСТИТ ЖУЛЯ-ОСТАП, достатньо, не в курсі ти що Косенко давно не начмед,а тому не приймає ніяких скарг від населення, хіба що від чоловіків, які їдуть до нього по прблемах жиночого огляду їхніх дружин, хоч і працюєшь багато років "медсестрой". Хочь і медсестра, а грамотно повинна-чи повинен писати. Сопляк, тим більше хворий на голову, це ти, мабуть і отруту роздавав тим нещасним псам.Про всіх написав (написала?), про свою проблему забув(забула?)
Написав: helen 6.02.2016 - 15:53
Юлія, даремно, ви згадали хлопців із АТО. Саме там не один раз саме собаки рятували нашим бійцям життя. При всій тій жорстокості, яка там є, при всіх тих злиднях, наші хлопці не втрачають людяності, доброти і часто всіх тих кинутих тварин прихищають і діляться куском хліба, це можна побачити із фото, репортажів. І це просто свідчить, що справжня людина і за тих умов залишається ЛЮДИНОЮ.
А те що людинина - цар природи. Ви дійсно так вважаєте? Німб часом над головою не світиться? Людина всього навсього частина природи і ми повинні уміти співіснувати з іншими видами природи. А з іншої сторони людину створив Бог, так само собака боже створіння. І, мабуть, не нам вирішувати кому жити, а кому ні.
А з приводу приймуть нас кудись чи ні. Я вам скажу, що з таким підходом ні, за кордом вже давно за таке садять. Доречі і в Україні, є вже приклад доведення справи до суду за жорстоке поводження з тванинами.
А освітою не потрібно нікому колоти в очі, у вас вона ж середня.
Тут доречі ставили до прикладу місто Вінницю. Так от бюджети ж у нас однакові, що у Ладижині, що у Вінниці, але там і населення більше в рази і територія; і при цьому у них вистачає коштів на цю проблему.
Написав: nina 6.02.2016 - 16:16
helen, не витрачайте час, вас не почують. Це ні яка ні Жуля, це людина від 20 до 30 років, найнята для псування цього сайту. Він вже ким не був. з 10 різних ніков, я вже і не памьятаю всіх. Я просто в місті знаю майже все. І вирахувала його по Косенку. Не працює вже начмедом ця людина, а хлопчик цього не знав. Ось и проколовся. Кажу ж за морозиво тут гадить всім і до всіх чипляеться. Остапбендер зник, жулька появилась. Зараз замісь жульки ще хтось зїявиться. Але через кілька коментів я знов його вирахую.
Написав: Vetаl 6.02.2016 - 18:22
nina, точно.
Написав: Uliya 6.02.2016 - 19:11
Ну й дурна ти Ніна. Сутик побіжить в понеділок жалітися на мене до Косенка бо це його друг по депутаському зібранню.Може піти до Альчука , бо тоже його добре знає. Він навіть може сходити до Балана пожалітися, якшо це йому поможе. Але до Матяша він не піде бо той одразу його пошле. Цуцику навіть до міська дорога закрита. Той сплетнями не займається.
Віталію візьми свічку коли до Балана підеш, тіки не від гемороя
Написав: nina 6.02.2016 - 19:18
Я дурна(хочь тобі шнурку в бабусі годна), як і всі хто не голосує за ХАМЛА, все одно через вас "ВИБОРЦІВ" його терпимо. Ну, а ти шнурок просто ЗАСРАНЕЦЬ!!!!!!
Написав: fox 10.02.2016 - 11:25
Vetal, Розкажіть чого Ви розвелись зі своєю жінкою коли вона народила? Для чого? Яка ціль була?
Написав: OstapBender 10.02.2016 - 13:16
fox, його дружина була проти Віталькіних замашок "по-собачому".

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль