Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Неприхована правда про кінний клуб. Частина 4. Переслідування.

Неприхована правда про кінний клуб. Частина 4. Переслідування.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/6613_aaa2b835_fit990xnone_01.jpg Наш ресурс завершує публікувати матеріали журналістського розслідування діяльності підрозділу «Зелений патруль» громадської організації «За чисте довкілля», яку очолює Людмила Червонецька.

В цій частині нашого розслідування мова піде про переслідування працівників кінного клубу Ольги та Валентина.

«Далі після того, як нам з дітьми заборонили спочатку з дітьми пригати, потім нас почали « убирати» всіма відомими способами. Коли ми почали ходити до мера просити коней для дітей, він був дуже незадоволений, що його про це просять. Видно було, що краще нікого не чіпати і живіть своїм життям», - продовжила Ольга свою історію.

Розказала Ольга Модилевська про те, як вони працювали з дітьми:

«Ми з дітьми проводили змагання між собою. Показали чому навчились діти, прийшли батьки, зробили фотокартки, всі були щасливі, кожна дитина отримала грамоту, отримала подарунки, діти були радісні та щасливі. Але питання в іншому. Нам ніхто не допомагав, ніхто не написав про це в газету, не прийшли журналісти. Це все робилось за нашою ініціативою і тільки для дітей".

В нашому розпорядженні є кілька колективних заяв від дітей до міського голови Валерія Коломєйцева з проханням посприяти розвитку кінного спорту в місті та прохання залишити на посаді тренера Ольгу Модилевську. Також в заявах повідомлялось про неналежну поведінку сьогоднішнього тренера. ( див нижче).
7258_kony_6.jpg (56.46 Kb)4758_kony_7.jpg (84.83 Kb)
За її словами після цих подій, їх активності в розвитку кінного спорту в місті щодо них з Валентином почали шукали причини для звільнення, яких по суті не було, тому вдались до брудних методів, таких, як підкладення диктофону в особистий кабінет та почали шантажувати навіть в присутності дітей.

«Після того, як я не піддалась на шантаж, почали намагатись виштовхати. Почали ходити в Зернопродукт, носили якісь записи. Зернопродукт, який допомагає і спонсорує конюшню, обливали брудом. Потім мені особисто зателефонував особисто Валерій Іванович Коломєйцев і сказав, що давайте спокійно розділимось, буде окремо спортивна конюшня, де будуть діти спокійно займатись і буде окремо конюшня Зернопродукта, де діти будуть їздити в ліс, буде Зелений патруль.», - пояснила Ольга Модилевська.

Після фактичного розділення конюшні Ольга написала заяву про звільнення з ГО «За чисте довкілля», але на роботу в Зернопродукт її на повну ставку не взяли. В ГО «За чисте довкілля» залишилось фактично двоє осіб, які не мають ні фахової освіти ні відповідної підготовки. Тренером-викладачем було взято фактично конюха, а начальником підрозділу було призначено його дружину, яка також не має ні відповідної освіти ні підготовки. Але це ще не все.

«Після того, як ми розділились нас почали «випихувати» з Зернопродукту. Людину, яка була начальником конюшні від Зернопродукту ( від ред. –мова іде про Валентина) побили на вулиці, в мене було викрадено сідло. Коли служба безпеки Зернопродукту серйозно зайнялась цим питанням сідло нам підкинули. Міліція не розбиралась хто займався цим. Щодо побиття, то є відкрите кримінальне провадження, ці люди продовжують працювати в дитячій організації… Причому голова цієї організації особисто займалась збором цієї інформації», - пояснює Ольга.

«Коли ми з Ольгою прийшли сюди на роботу, то тут відбувались жахливі речі. Коней годували неправильно внаслідок чого сталось отруєння і їх почали продавати, кого на м'ясо, кого продали «по частникам», але саме головне те, що обіцяли придбати інших коней, щоб займались діти і їх не придбали, скільки ми не просили. Злодійство процвітало. Коней до цього часу не було. Грошей не було. Куди діли невідомо...З приводу людей, які зараз працюють в кінному клубі. Абсолютно профнепридатні, пиякі, алкоголіки, підловили мене під будинком, побили мене біля будинку, вкрали в нас сідло… і оці диктофони. І саме головне. До кого ми не звертались, ніхто нас не зрозумів, ні в міліції, ні з якої сторони допомоги не було.», - прокоментував Валентин конфліктну ситуацію.

Наостанок Ольга та Валентин побажали кілька слів Ладижину:

Валентин: «Ми намагались всіма способами розвивати тут спорт, щоб було де займатись, щоб діти не тинялись по вулиці… До нас ходило дуже багато дітей і внаслідок того, що нас звільнили діти переживають і сподіваються, що нас повернуть… Так як я майстер спорту, сам бачив перемоги, брав участь у змаганнях всерадянського масштабу, був в збірній України, хотілось би дуже сильно розвивати цей спорт і щоб наші діти ладижинські досягнули більших результатів рівня Європи, а можливо навіть світу, але до цього треба докладати зусиль, а не так до цього відноситись, як до цього відноситься організація «за чисте довкілля».

Ольга: «До нас діти ходили в погані погодні умови, навіть коли були конфлікти та скандали діти ходили та нас всіляко підтримували, їх батьки, які збирали підписи, звертались до мера. І безперечно ми б хотіли розвивати кінний спорт в місті Ладижин, щоб наші діти, які вже досягли якогось результату розвивались далі і на цьому їх життя в спорті не закінчилось і вони могли виїжджати на змагання і показували місто Ладижин на всю Україну».

Наш ресурс зі своєї сторони буде вимагати проведення депутатської перевірки діяльності підрозділу «Зелений патруль» громадської організації «За чисте довкілля» та буде просити міську раду розробити міську програму розвитку кінного спорту в місті Ладижин, щоб перетворити профанацію під назвою "Зелений патруль" в професійний спортивний кінний клуб.Читайте також:

Неприхована правда про кінний клуб (плюс відео). Частина 1.

Неприхована правда про кінний клуб (документи). Частина 2. Коні на м'ясо.

Неприхована правда про кінний клуб(плюс відео). Частина 3. Іпотерапія.


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7258_kony_6.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4758_kony_7.jpg
22 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 958 Коментарів: 1
Написав: Dima 9.12.2015 - 22:28

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль