Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Неприхована правда про кінний клуб. Частина 4. Переслідування.

Неприхована правда про кінний клуб. Частина 4. Переслідування.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/6613_aaa2b835_fit990xnone_01.jpg Наш ресурс завершує публікувати матеріали журналістського розслідування діяльності підрозділу «Зелений патруль» громадської організації «За чисте довкілля», яку очолює Людмила Червонецька.

В цій частині нашого розслідування мова піде про переслідування працівників кінного клубу Ольги та Валентина.

«Далі після того, як нам з дітьми заборонили спочатку з дітьми пригати, потім нас почали « убирати» всіма відомими способами. Коли ми почали ходити до мера просити коней для дітей, він був дуже незадоволений, що його про це просять. Видно було, що краще нікого не чіпати і живіть своїм життям», - продовжила Ольга свою історію.

Розказала Ольга Модилевська про те, як вони працювали з дітьми:

«Ми з дітьми проводили змагання між собою. Показали чому навчились діти, прийшли батьки, зробили фотокартки, всі були щасливі, кожна дитина отримала грамоту, отримала подарунки, діти були радісні та щасливі. Але питання в іншому. Нам ніхто не допомагав, ніхто не написав про це в газету, не прийшли журналісти. Це все робилось за нашою ініціативою і тільки для дітей".

В нашому розпорядженні є кілька колективних заяв від дітей до міського голови Валерія Коломєйцева з проханням посприяти розвитку кінного спорту в місті та прохання залишити на посаді тренера Ольгу Модилевську. Також в заявах повідомлялось про неналежну поведінку сьогоднішнього тренера. ( див нижче).
7258_kony_6.jpg (56.46 Kb)4758_kony_7.jpg (84.83 Kb)
За її словами після цих подій, їх активності в розвитку кінного спорту в місті щодо них з Валентином почали шукали причини для звільнення, яких по суті не було, тому вдались до брудних методів, таких, як підкладення диктофону в особистий кабінет та почали шантажувати навіть в присутності дітей.

«Після того, як я не піддалась на шантаж, почали намагатись виштовхати. Почали ходити в Зернопродукт, носили якісь записи. Зернопродукт, який допомагає і спонсорує конюшню, обливали брудом. Потім мені особисто зателефонував особисто Валерій Іванович Коломєйцев і сказав, що давайте спокійно розділимось, буде окремо спортивна конюшня, де будуть діти спокійно займатись і буде окремо конюшня Зернопродукта, де діти будуть їздити в ліс, буде Зелений патруль.», - пояснила Ольга Модилевська.

Після фактичного розділення конюшні Ольга написала заяву про звільнення з ГО «За чисте довкілля», але на роботу в Зернопродукт її на повну ставку не взяли. В ГО «За чисте довкілля» залишилось фактично двоє осіб, які не мають ні фахової освіти ні відповідної підготовки. Тренером-викладачем було взято фактично конюха, а начальником підрозділу було призначено його дружину, яка також не має ні відповідної освіти ні підготовки. Але це ще не все.

«Після того, як ми розділились нас почали «випихувати» з Зернопродукту. Людину, яка була начальником конюшні від Зернопродукту ( від ред. –мова іде про Валентина) побили на вулиці, в мене було викрадено сідло. Коли служба безпеки Зернопродукту серйозно зайнялась цим питанням сідло нам підкинули. Міліція не розбиралась хто займався цим. Щодо побиття, то є відкрите кримінальне провадження, ці люди продовжують працювати в дитячій організації… Причому голова цієї організації особисто займалась збором цієї інформації», - пояснює Ольга.

«Коли ми з Ольгою прийшли сюди на роботу, то тут відбувались жахливі речі. Коней годували неправильно внаслідок чого сталось отруєння і їх почали продавати, кого на м'ясо, кого продали «по частникам», але саме головне те, що обіцяли придбати інших коней, щоб займались діти і їх не придбали, скільки ми не просили. Злодійство процвітало. Коней до цього часу не було. Грошей не було. Куди діли невідомо...З приводу людей, які зараз працюють в кінному клубі. Абсолютно профнепридатні, пиякі, алкоголіки, підловили мене під будинком, побили мене біля будинку, вкрали в нас сідло… і оці диктофони. І саме головне. До кого ми не звертались, ніхто нас не зрозумів, ні в міліції, ні з якої сторони допомоги не було.», - прокоментував Валентин конфліктну ситуацію.

Наостанок Ольга та Валентин побажали кілька слів Ладижину:

Валентин: «Ми намагались всіма способами розвивати тут спорт, щоб було де займатись, щоб діти не тинялись по вулиці… До нас ходило дуже багато дітей і внаслідок того, що нас звільнили діти переживають і сподіваються, що нас повернуть… Так як я майстер спорту, сам бачив перемоги, брав участь у змаганнях всерадянського масштабу, був в збірній України, хотілось би дуже сильно розвивати цей спорт і щоб наші діти ладижинські досягнули більших результатів рівня Європи, а можливо навіть світу, але до цього треба докладати зусиль, а не так до цього відноситись, як до цього відноситься організація «за чисте довкілля».

Ольга: «До нас діти ходили в погані погодні умови, навіть коли були конфлікти та скандали діти ходили та нас всіляко підтримували, їх батьки, які збирали підписи, звертались до мера. І безперечно ми б хотіли розвивати кінний спорт в місті Ладижин, щоб наші діти, які вже досягли якогось результату розвивались далі і на цьому їх життя в спорті не закінчилось і вони могли виїжджати на змагання і показували місто Ладижин на всю Україну».

Наш ресурс зі своєї сторони буде вимагати проведення депутатської перевірки діяльності підрозділу «Зелений патруль» громадської організації «За чисте довкілля» та буде просити міську раду розробити міську програму розвитку кінного спорту в місті Ладижин, щоб перетворити профанацію під назвою "Зелений патруль" в професійний спортивний кінний клуб.Читайте також:

Неприхована правда про кінний клуб (плюс відео). Частина 1.

Неприхована правда про кінний клуб (документи). Частина 2. Коні на м'ясо.

Неприхована правда про кінний клуб(плюс відео). Частина 3. Іпотерапія.


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7258_kony_6.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4758_kony_7.jpg
22 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 971 Коментарів: 1
Написав: Dima 9.12.2015 - 22:28

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль