Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3, Відео Неприхована правда про кінний клуб (плюс відео). Частина 1.

Неприхована правда про кінний клуб (плюс відео). Частина 1.

6613_aaa2b835_fit990xnone_01.jpg (92.89 Kb)Певний час ми проводили журналістське розслідування діяльності підрозділу «Зелений патруль» громадської організації «За чисте довкілля», яку очолює Людмила Червонецька.

Про багато цікавих деталей, про які було мало кому відомо, ми можемо повідомити всім, хто цікавиться діяльністю кінного клубу в місті Ладижин.

Як відомо, підрозділ «Зелений патруль» було створено в 2012 році в складі громадської організації «За чисте довкілля».
В 2012 році в цей підрозділ було передано 8 коней, які подарував ГО «За чисте довкілля» ЗАТ «Зернопродукт».
МХП на офіційному сайті повідомляє, що кінно-спортивний клуб «Зелений патруль» є спільним проектом з ГО «За чисте довкілля», а в 2013 році в Ладижині відбувся всеукраїнський кубок Дарлінга.

Тобто ми бачимо гарну вивіску, непоганий піар для Ладижина, але «що криється за цією вивіскою?», - про це наш матеріал журналістського розслідування.

Ми змогли поспілкуватись з колишніми працівниками кінно-спортивного клубу «Зелений патруль» Валентином Приступою та Ольгою Модилевською, які були вимушені звільнитися в грудні минулого року після переслідувань зі сторони Людмили Червонецької.

Виявляється, що не все гаразд в кінному клубі, який по суті є профанацією, адже коней в цьому клубі внаслідок безгосподарного відношення здають на м'ясо, а гроші кладуть в банк на депозит, є також багато порушень і в роботі самого клубу, а діти наражаються на небезпеку. За принциповість Валентина і Ольги, які прагнули розбудувати дійсно професійний клуб, а не «шарашкіну контору», проти них було організовано цілу кампанію з підкладенням диктофонів, побиттям, зведенням наклепу та навіть фізичного знищення.

Валентин та Ольга за фахом є фахівцями в кінному спорті. Ольга має перший розряд по конкуру, має вищу освіту за фахом «зоотехнік». Валентин також має вищу освіту напрямку «кінний спорт», є майстром спорту, до цього часу бере участь у змаганнях.

За словами Ольги, коли вона приїхала в Ладижин, вона зіштовхнулась з хворобою коней, яких було отруєно гнилою соломою. Це сталось внаслідок неналежного відношення працівників до своїх обов’язків.

Після отруєння дві кобили та два меріни довелось списати за станом здоров’я після отруєння. Замість них планувалось закупити нових коней, але цього не було зроблено.

Навесні нам просто не дали, сказали, що грошей немає. Ми ходили до мера, діти ходили до мера, просили, що вони бажають розвиватися, мають бажання займатись спортом, на що була відповідь – грошей немає, займайтесь так. Конкретно, начальник громадської організації «За чисте довкілля» Людмила Червонецька сказала, що дітям не потрібен спорт, дітям треба кататись на конях, їм і так вистачить. Нам заборонили тренувати дітей по прижкам… діти просили, писали звернення до мера про те, що вони бажають займатись конкуром, на що мер сказав: «Шукайте коней». Ми знайшли коней зі спортивної школи зо всіма документами», - говорить Ольга.

Але, як зсувалось, все зупинилось на Людмилі Червонецькій, яка не дала привезти коней в місто мотивуючи неналежними документами, хоча тих, коней, яких вона продала, були взагалі без документів.

Виявляється, коні клубу не мали жодних ветеринарних документів взагалі, коли Валентин та Ольга почали працювати в ньому. За їх словами за період їх роботи в кінному клубі жоден кінь не захворів, всі коні були привиті. Також вони звернули увагу на ковку коней, яка відбувалась один раз на пів року, коли за вимогами її слід проводити кожні 45 днів. Людмила Червонецька пояснювала цю ситуацію тим, що казначейство не давало гроші.

Цікава доля восьми коней, які були подаровані Зернопродуктом «Зеленому патрулю».

«Зернопродукт поставив для клубу вісім коней, як спонсорську допомогу. Всі ці коні було продано ( авт. - на м*ясокомбінат). Одні коні було продано до того, як я прийшла на роботу. Останні чотири голови було продано після, всі гроші передавались Людмилі Іванівні Червонецькій. Є відповідні документи і вони ( авт. - гроші), як вона говорить (авт. - Людмила Червонецька ), були покладені на рахунок організації ( авт.. – на рахунок в банк), після чого коней купити в нас не вийшло», - прокоментувала цю ситуацію Ольга.

Виявляється, що кошти з продажу коней потрапили на депозит в банк.

Ще одним епізодом в роботі ГО «За чисте довкілля» була закупівля необхідної збруї для коней, яке закуплялось з суттєвою націнкою, істотно більшою за ринкову ціну. Не бачили в кінному клубі і коштів від надання послуг, наприклад, замовлення карети з конями. Ці кошти потрапляли на якийсь рахунок. Проти цих речей виступали Ольга та Валентин.

Про те, як Людмила Червонецька намагалась позбавитись принципових працівників кінного клубу, як здавали коней на м'ясо з копіями документів, про гіпотерапію, кінний клуб-обман, кримінальні справи з побиттям, підкладенням диктофонів, читайте в наших наступних матеріалах.

22 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2049 Коментарів: 25
Написав: annamaria 23.02.2015 - 10:10
Як завжди, автор подає інформацію однобоко, ніколи не запитуючи іншу сторону конфлікту. Це непрофесійно. Ми маємо думку двох ображених людей - це не факти, а емоції. На скільки я знаю, у цієї парочки також "рильце в пуху". Будуйте свої матеріали на фактах, не вводьте в оману своїх і так не багаточисельних читачів.
Написав: Arhip 23.02.2015 - 11:05
Це матеріали журналістського розслідування, які ми передамо в правоохоронні органи, як завжди це робимо.
Написав: Wanch 23.02.2015 - 11:06
Интересно, а упряжь для лошадей покупалась ДО? или
ПОСЛЕ? когда с лошадей колбасу сделали???
Я в лошадях плохо понимаю, но то, что, если их закупить,
это - очень дорого! И то, что им нужно ооочень много
сена и овса, я тоже знаю! И то, что у нас городской
Совет для детей не выделяет средств ни в садики, ни в школы, это - всем известно!
То спрашивается, а на хрена этот сыр-бор?
И за чьи деньги представители конного семейства ездили в Киев, привозили кузнеца? И кто им должен оплачивать деньги за труды? Значит и конюхов нанимать надо!
И зерно выращивать или покупать! И сено заготавливать,
и все это не так просто, как кажется!
Для содержания этих кобылиц средств нужно предостаточно, и я думаю, об этом в органах нашей местной Власти знают получше, чем мы.
У них других печалей хватает! А для того, чтобы детки
занимались конным спортом, вначале нужно деткам создать условия благополучия. Так что здесь глухой номер!
Кто будет содержать конюхов, ветеринаров, спецов, наездников, инструкторов и за чьи средства???
Написав: nina 23.02.2015 - 13:41
Це питання задавалось тоді коли з міського бюджету було виділено перші гроші. на цю оборудку. Але тоді ніхто на це не звернув уваги. Зато тепер всі почали прораховувати в яку ціну це стане міському бюджету. І так завжди, радіємо що запізнилися на автобус лише на 5 хвилин, а не набільше.
Написав: Arhip 23.02.2015 - 13:58
Я особисто негативно ставився до цієї "хотєлки", моя дружина позитивно сприймала відкриття кінного клубу. З цього приводу ми постійно сперечались. Але поспілкувавшись з Ольгою та Валентином я прийшов до висновку, що кінний спорт варто в місті розвивати. Мова іде про конкур та гіпотерапію ( для інвалідів). Інше питання те, що 8 подарованих коней Зернопродуктом "За чисте довкілля" пустило на ковбасу, а кінний спорт перетворився на фарс. Я проти цього. "Зелений патруль" слід перетворити на самостійну організацію, а "Чисте довкілля" позбавити взагалі права займатись цим. До речі, чому б Зернопродукту самим не створити свою громадську організацію і самим контролювати всі питання.
Написав: Wanch 23.02.2015 - 15:04
"Зернопродукту" це було цікаво, коли вони наладжували своє підприємство, а тепер їм до цього діла немає,
вони свою справу зробили. Для того, щоб "Зелений патруль"
перетворити на самостійну організацію, - потрібні гроші!
А хто їх дасть? Людям треба ж за щось жити.
У нас лише при соціалізмі такі організації дотувались
за рахунок підприємства, тепер цього нема і не буде.
Я не думаю, що набереться багато діток, які будуть займатися кінним спортом, тому що для цього потрібно вносити великі гроші для оплати тим, хто буде входити в організацію кінного спорту.
Адже даром сьогодні нічого не робиться!
Я чуть-чуть торкнувся теми скільки треба грошей для утримання цього звіринця. Але не трудно підрахувати, що це буде вартувати сотні тисяч гривень, тим більше,
що на сьогоді гривня, це уже не гроші!
То ж я раджу нашим професіоналам - конюхам шукати
собі роботу і не морочити людям заднє місце!

"Чисте довкілля", "Зелений патруль" та інші подібні організації стали не актуальні, тому що не можуть зупинити того дерибана, який, що з ними, що без них,-
працює!
Звичайно, хотілось би одержувати гроші І СВИСТІТИ В ДУДОЧКУ!
Написав: lomov 24.02.2015 - 11:35
Як можна була так занедбати тварин? У самих то морди жирненькі.
Написав: OstapBender 24.02.2015 - 11:43
Arhip, іпотерапію..
Написав: Alfa 25.02.2015 - 09:48
annamaria, О БОЖЕ, я скажу так, ольга та валентин не дбали про коней і якщо сказати відверто, то після того, як вини звільнилися, життя в кінно-спортивній організації стало спокійнішим. А діти до мераходили не один раз саме через їхню недбалість, зверхне ставлення до оточуючих, через проблеми з алкоголем валентина і т.д і т.п. А побили валентина через його язик "без кісток"!
Це брехня з приводу м*ясокомбінату.
Написав: nina 25.02.2015 - 10:33
В нас що вже прийняті закони про побиття за брехню? Тоді всю владу, яка тільки є в Україні треба не просто бити,її треба п....и в день і ніч!
Написав: Wanch 25.02.2015 - 11:30
nina,
Всі ті, хто був при Януковичі і зараз є при Владі!
Можеш назвати хоча би одного, хто не лизав
взуття "Бувшому", а тепер сидить в тюрьмі???
ВСІ РУКОВОДЯТЬ ДЕРЖАВОЮ! І продовжують вести нас
в СВІТЛЕ МАЙБУТНЄ!!!
Написав: Arhip 25.02.2015 - 12:18
Дописувач АЛьфа, не кажіть ГОП. В нашому розпорядженні є документи, які підтверджують те, що коней продали по живій вазі на ковбасу, що вихованці насправаді звертались до мера, щоб він залишив Ольгу на посаді. І до речі, в суді розглядається справа щодо побиття Валентина працівниками конюшні. Не хвилюйтесь, ми про це все напишемо.
Написав: Alfa 25.02.2015 - 16:26
Arhip, а ви знаєте, що валентин не зявляється на слухання справи і його розшукують, і про те що він сам спровокував це побиття. А чи відомо вам про жорстоке ставлення ольги відносно дітей які там займалися, чи про її жорстоке знущання над тваринами ?
Написав: Arhip 25.02.2015 - 19:07
Спровокував побиття, це як? Двоє працівників конюшні прийшли під його підїзд, підчекали, після чого Валентин випадково вдарився об них? Більш жорстокого ставлення до тварин, як здати на м*ясо, годі собі уявити. Якщо у укерівництва Зеленого патруля або Людмили Червонецької є що сказати з цього приводу ми з радістю надрукуємо їх позицію.
Написав: Alfa 25.02.2015 - 20:49
Arhip, ви краще мого знаєте як пяниця може спровокувати бійку. Є більш жорстоке ставлення до тварини ніж м*ясокомбінат, наприклад залишити травмовану тварину доживати віу інвалідом і мучатись , бо з кожним днем буде почувати себе все гірше і гірше.
Написав: nina 25.02.2015 - 21:14
Хтось мені пояснить за що побили? За брехню, чи за те що він це спровокував. За брехню вже відпадає? Це щоб владу за брехню не бити?Сьогоднішній день показав(ажиотаж а місцевих магазинах), що влада вже так нас всіх провокує, що не побити а вбити її мало.
Написав: sanich 26.02.2015 - 21:45
Ох, скажу відверто. Є люди які там працюють і діти які там займаються з самого початку. А є неймовірної величини "професіонали" та просто щирі, безневинні захисники правди Ольга та Валентин, які типу "були вимушені звільнитися" через, звичайно ж безпідставні, "переслідування зі сторони Людмили Червонецької. І хто ж як не вони, невинні мирні громадяни-сепаратисти розкажуть після скандального звільнення про приховану дійсність, про "жахи" які творяться на цій м*ясобійні просто, а не конюшні. Якщо в вашому житті мало екшена та сенсацій - то звичайно ця стаття для вас :) А пафосні коментарі людей, які далекі від цього та просто вірять словам, взагалі вражають. А потім всі захоплюються парадами та з радістю приводять своїх дітей на свята в парки, щоб безкоштовно покатати їх на кониках та побачити щирі усмішки малечі) Журналісти просто виконують свою роботу(і це в порядку речей), але варто іноді бути об*єктивними і не наводити жах на читачів) І це якась не "неприхована правда" а піар для Ольги та Валентина та їх просто геройських подвигів на такій "непрофесіональні" конюшні)
Написав: Alfa 27.02.2015 - 08:16
sanich, +
Написав: nina 27.02.2015 - 10:22
Та ніхто вже нікому не повинен вірити. Але я дожила до таких років, що читко знаю де брешуть, де правду кажуть(це буває дуже рідко) А ДЕ "ПРАВИЛЬНІ ТА ПОРЯДОЧНІ" ГРОШІ НАШІ ВІДМИВАЮТЬ І кому їх на рахунки складає. З нашого оточення на таки посади не беруть(підлості нам не вистачає). Ось така ось правда та брехня.
Написав: Wanch 27.02.2015 - 12:03
nina,
Там "Начало" написав заНІЧу + !!!
Я з тобою, Ніна, згоден! У нас всі вміють балаболити і обзивати один одного, а щось розумне не вміють сказати.
Нехай покатають своїх діток на тій паршивій і зарослій
паршою кобилі. Цікаво, чи втримає кобила їх на собі?
Наші "любителі" котів, собак та коней дбають в першу чергу за себе, бо там гроші "крутяться" і є де підживитися. Я уже писав, що для того, щоб купити цих конячків, треба дуже мати багато грошей. Чим більше грошей, тим більше будуть красти. Чому відправили коней НА КОВБАСУ??? Тому що все розікрали, а бідна худоба здихала з голоду.Нехай самі запрягаються в карету та й возять діток. Було б видно, за що гроші одержують, а якщо куплять якогось коника, то він все-рівно здохне з голоду. Хто з них буде косити сіно,
луцерію, клевер, сіяти ячмінь і вирощувати його, зберігати на зиму?
У нас всі уже стали крутими "ГОРОДЯНАМИ!" хоча лише вчора місили болото в Заозерному або в Маньківці.
Я читаю тему і коментарі та й думаю: - Удаліть цю тему
разом з коментарями та й не морочіть людям голови!
Написав: Arhip 28.02.2015 - 20:50
наше розслідування про квартирам набрало в середньому 200 переглядів, а це якщо вірити якесь ніяке вже за 400 переглядів. ЦІе багато про що говорить. В ненділю чекайте новий матеріал.
Написав: hohlenko 28.02.2015 - 20:59
nina, Кацапська відьма це ти "Гавно на блюді."
Пріхала сюди з чуркестана і сунеш свою пику скрізь, краще їдь до себе на батьківщину! Або в тебе її немає?
Сиди в своїй будці (поки можеш не на ланцюгу) і торгуй жовтою пресою поки ніхто не чіпає ..
Написав: nina 1.03.2015 - 09:34
О стас прокинувся!!!!!Знов на зарбітки?
Написав: Dima 9.12.2015 - 22:38
Відверта брехня саме коли ольга прийшла робити на конюшню коні почали хворіти.А про коней яких здали ня мнясо!!!!!Саме Ольга приняла таке рішеня щоб 4-рьох коней продати на мнясо.Зараз коли ольги та валентина немає наша організація розвивається нам привезли нових коней,нам почали робити ремонт по конюшні і так далі.
Написав: nina 10.12.2015 - 09:21
Як далі? По інших схемах відкатів?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль