Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Неподобство. Про якість ремонту будинків в Ладижині

Неподобство. Про якість ремонту будинків в Ладижині

Отримали на електронну пошту» листа зі скаргами на якість ремонту, який було проведено в будинку № 11. Також читач написав аналогічне повідомлення в розділі "матеріали читачів".

«В нашому будинку після ремонту встановили двері, які нормально не закриваються і гнеться лудка двері. Лудка виконана з квадратної труби такого розміру, що ставши на неї однією ногою - гнеться вся конструкція. Абсолютно всі двері в будинку виглядають просто жахливо. Таке враження що їх зробили з жерсті і навіть в сарай такі двері не поставиш. Підійшовши до сусіднього 9-го будинку можна звернути увагу, що двері зовсім іншої якості, хоча ці два сусідніх будинки утеплювали http://opeks.ua/teploobmen/razbor-teplobmen.html одночасно, але там двері встановили кілька років тому. Допоможіть зясувати, чому така різниця».
Petro
3354_20150611_172338_resized.jpg (67.66 Kb)

Ми вирішили відреагувати на звернення та особисто пересвідчитись в написаному, то ж відвідали 11-й будинок. Мешканець 11-го будинку, який назвався Petro не вказав, який саме під'їзд треба було оглянути, але, як виявилось, й не треба було, позаяк всі двері відповідали опису і виглядали жахливо.

Ми також зясували, хто ж саме робив ремонт 11-го будинку та дуже «якісно» виготовив двері в підїздах. Жителі 11-го будинку нам повідомили, що роботи по установці дверей виконувались в процесі утеплення 8-ми будинків підрядною організацією ПП "СБТ-12", директором якої є директор пан Ігнатоля.

Можливо двері робились відповідно до проекту? І хто ж зробив тоді такий проект, що в жилому будинку вхідні двері зробили, як в короварнику? За нашою інформацією проекти робила ця ж фірма «СБТ -12», що викликає подив.

Пройшовшись біля інших утеплених будинків, ми побачили, що всі двері в під'їздах такої ж якості, як і на 11-му будинку і також з*ясували багато цікавих деталей, крім вхідних дверей, а тому вирішили залучити експертів, щоб підготувати нові матеріали про те, як в Ладижині наспіх розпилюють гроші на ремонт житлових будинків.

Цікаво, чи знають в мерії про те, як «фабулить» підрядник при ремонті житлових будинків і якщо знають, то чому покривають?

0661_20150331_134015_resized.jpg (72.76 Kb)3431_20150611_172319_resized.jpg (80.75 Kb)5152_20150611_172325_resized.jpg (77.8 Kb)3354_20150611_172338_resized.jpg (67.66 Kb)2978_20150611_172431_resized.jpg (96.19 Kb)
20 червня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 885 Коментарів: 5
Написав: nina 21.06.2015 - 14:30
А в нашому 14 будинку вже двері іржавіють знизу.Ще, навіть року немає як іх встановили. А черезх два рокі, мабуть вже в тому місті де іржа, дірки з являться.
Написав: Sidir-Gnatovich 22.06.2015 - 09:31
Не потрібно дивуватися. Гроші не розпилюються, а бідний Ігнатоля намагається вложитися в ту суму, яка в нього залишилася після виплати відкатів( а це мінімум 25%), та й йому щось потрібно заробити.
aleksandr
Написав: aleksandr 23.06.2015 - 08:20
Рудий піариться по О.Б.С.(Лада FM одна бабка сказала) Про його намір спільно з Лещенком відкрити "Соціальний Магазин"... Вибори наближаються !!! Це так зараз "Гречку" роздавати будуть.....(В соціальний пакет війдуть Рябівські кури , олія і ще 2-3 інших продуктів)..... СЛАВА НАШОМУ КЕРМАНИЧУ !!! ДЯКУЕМО ЗА ПЛІДНУ ПРАЦЮ З НАШИМИ КОРМИЛЬЦЯМИ !!!
Написав: nina 23.06.2015 - 08:42
В перщій "похід" РУДОГО до ладижинського "корита", було багато обіцянок. Дві з яких повторювалося ще багато разів. Це 1. зробити в старому місті БАНЮ. 2. Відкрити в новому місті рибний магазин. Тепер цен вже не актуально потрібно щось новеньке "лохторату" впарювати!
aleksandr
Написав: aleksandr 23.06.2015 - 14:04
nina, Дійсно так... Виберуть знову... Психологію совка ще довго викорінювати треба...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль