Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, RSS-Ladyjin Наша Ряба залишила покалічену на виробництві жінку без засобів до існування

Наша Ряба залишила покалічену на виробництві жінку без засобів до існування

5886_dsc01069.jpg (35.81 Kb)2221_dsc01070.jpg (35.58 Kb)
Показовий випадок стався в філії «Переробний комплекс ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Працівниця цього підприємства Наталія Гладько, що працювала комірником у відділенні прийому продукції на складі замороженої продукції 25 січня цього року отримала серйозну виробничу травму.

Сталося так, що в робочий час під час руху електровізка сталося зіткнення і нога Наталії Гладько зісковзнула з підніжки і опинилась затиснутою між підніжкою електровізка і колесовідбійником.

В результаті Наталія отримала закритий оскольчатий перелом великої гомілкової кістки та двійний перелом малої гомілкової кістки лівої гомілки.

Для того, щоб залагодити всі питання на настійливе прохання адміністрації пані Наталія підписала всі папери та дала пояснення, які влаштовували адміністрацію підприємства. За її словами навіть папери по техніці безпеки підписувались заднім числом, в т.ч. сином Наталії.

У відповідь на «правильне відношення» до прохання адміністрації Наталії Гладько обіцяли надати матеріальну допомогу та оплатити лікування і таку допомогу їй надали.

Але, як виявилось, це була по суті не матеріальна допомога, а позика, яка підлягала поверненню.

Повертати позику примусили сина Наталії Гладько в якого будуть вираховувати із зарплати отриману позику, яку Наталія вважала допомогою.

Але це ще не все, з сина Наталії Гладько вирахували 100% премії тільки за те, що він якимось чином не так пройшов прохідну підприємства, а тому останню заробітну плату він отримає з врахуванням всіх виплат навіть меншу за 1000 гривень і це при тому, що Наталія не може навіть ходити, а від роботодавця не отримала взагалі нічого.

Лікарі прогнозують Наталії, як мінімум 2-3 місяці лікарняного, а враховуючи складність отриманої травми не можна навіть виключати можливі ускладнення у вигляді обмеження працездатності.

Наталія Гладько через наш ресурс попереджає про те, що на її підприємстві ( переробний комплекс Нашої Ряби) поводяться з людьми погано, і застерігає всіх від своїх помилок.
11 березень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1847 Коментарів: 15
Написав: Rabochiy 11.03.2014 - 08:45
Все правильно, все по європейськи! А якщо серйозно, треба збирати майдан біля "Ряби"! Де місцева самооборона? Треба оборонятися від цього свавілля! Даєш МАЙДАН біля прохідної!
Написав: народ 11.03.2014 - 12:51
народу нравится, так и работают.
Написав: убий у собi москаля 11.03.2014 - 17:04
Юрченко, Ну тоді я вам влаштую масову невиплату премій!tongue
Написав: Mesniy 11.03.2014 - 17:20
убий у собi москаля,
Хлопці! Якщо хто знає хто цей «Убий в собі москаля» дайте інформацію! Він вносить розкол у наше і без того крихке суспільство! Провокує на агресію, про це свідчить його мерзенний ник! Треба зупинити провокатора, який своїми брехливими і образливими словами ображає гідність звичайних громадян нашого міста! Якщо є інформація про нього пишіть тут і на пошту: morgof525@mail.ua
Написав: Andriy 11.03.2014 - 21:27
Mesniy,
Запитай у Чернеги, він тобі розповість хто це.
Написав: Терешко 11.03.2014 - 21:38
Ха-ха-ха! Адміністратори сайту вибірково видаляють коментарии або редагують їх і таким чином маніпулюють громадською думкою! Скакодуб, тобі ганьба!
Написав: Кукишь 24.03.2014 - 00:02
1 никто и никого не заставляет туда устраиваться.
2 пока мы не будем знать законов нашего государства, нас постоянно будут нае...вать. Сам был в подобной ситуации, теперь знаю сто получил травму на работе - значит это поизводственная травма.
3 "Сталося так, що в робочий час під час руху електровізка сталося зіткнення і нога Наталії Гладько зісковзнула з підніжки і опинилась затиснутою між підніжкою електровізка і колесовідбійником." Она водитель погрузщика? У нее есть разрешение на управление электропогрузчиком? Сомневаюсь.
Написав: Александр 15.04.2014 - 19:12
На НАШЕЙ РЯБЕ ето в порядке вещей.Там работают одни рабы.Надеюсь найдется СПАРТАК и поведет рабов за собой !
Написав: KrisBlutenstein 15.04.2014 - 19:33
Александр, ти хочеш сказати, що там немає нормальних людей?
Написав: Таня 15.04.2014 - 19:46
Чому? Нормальні люди є. Але нажаль тільки в кирівництві.
Бо тільки їм і зарплата и квартира.
Написав: KrisBlutenstein 15.04.2014 - 19:55
Таня, =) то не будьте рабами. У вас своя профспілка є? скажіть мені, що сталось з тими водіями на АТП, які вчинили "заколот" проти колишнього начальника? Їх змусили написати заяви. А чому? Тому що всім пофіг. У нас люди такі. Треба вбивати їм в голови кожного дня, що тільки разом ми щось зможемо вдіяти.
Написав: KrisBlutenstein 16.04.2014 - 02:12
aleksandr
Написав: aleksandr 5.06.2014 - 01:01
Rabochiy, НА РЯБЕ ПРОДОЛЖАЮТ КАЛЕЧИТЬ ЛЮДЕЙ И ВЫКИДЫВАТЬ НА УЛИЦУ. СОБИРАЮ "КРИМИНАЛ НА РЯБУ". ЗВОНИТЕ - 050 761 97 15....098 85 17 457 ПРОФСОЮЗ. МАСОВО ПОДАЕМ В СУДЫ ВИННИЦКОЙ ОБЛ. БЕЗПЛАТНО !!!!!
Написав: ZORO 5.06.2014 - 20:26
НАТАША ,НАТАША - 3000грн. И НАША ?! ЛУЧШЕ СИНИЧКА В РУКЕ - ЧЕМ ЖУРАВЛЬ В НЕБЕ... ГДЕ ТОТ БАБЕНКО БЫЛ , КОГДА ТЫ БЫЛА ТРАВМИРОВАНА ...(НОВЕ МИСТО ЗА 5.06.14) РАСХВАЛИВАЕШ "КАРМАННЫЙ"ПРОФСОЮЗ... ТЕБЕ ЗАКРЫЛИ РОТ - 3т.ГРН. ТАК КОГДА ТЫ ГОВОРИЛА ПРАВДУ ?! В ВИДЕО ИЛИ В НОВОМ МИСТЕ ?!
aleksandr
Написав: aleksandr 5.06.2014 - 20:50
Rabochiy, МАЙДАН 3 НА РЯБЕ БУДЕТ ! ОСТАЛИСЬ СЧИТАНЫЕ ДНИ... ОТВЕТЯТ НА БОЖЕМ СУДЕ ВСЕ ... НЕ ВСЕ ПРОДАЮТСЯ ! НА РЯБЕ БУДЕТ НЕЗАВИСЕЕМЫЙ ПРОФСОЮЗ !!! ПОЗОР "ЛИДЕРУ-ПРОПЮДЕРУ" РЕЙДЕРСКИ ЗАХВАЧЕНОГО ПРОФСОЮЗА ВЕШАЕТ СЕБЕ "МЕДАЛИ" НА ГРУДЬ ЗА НЕЗАСЛУЖЕНЫЕ ИМ ДОСТИЖЕНИЯ ... КОСТЯК ПОФСОЮЗА НА РЯБЕ ЕСТЬ - И ЕТУ "СОТНЮ" НЕ КУПЯТ... angryuptiredupcrazyupupup

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль