Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Фото, Відео Намагання делегації екологів з Євросоюзу потрапити на очисні споруди «Нашої Ряби» закінчилося штовханиною

Намагання делегації екологів з Євросоюзу потрапити на очисні споруди «Нашої Ряби» закінчилося штовханиною

0175_image001.jpg (.04 Kb)
Стусанами та шарпаниною зустріли внутрішні охоронці «Нашої Ряби» делегацію ладижинських, київських та європейських екологів, які намагалися ознайомитися з екологічними аспектами роботи очисних споруд «Вінницької птахофабрики».

Нагадаємо, нещодавно, в Ладижині із триденним візитом побували екологи з Євросоюзу від різних впливових екологічних організацій та іноземні журналісти з семи країн Європи.В рамках візиту, екологи планували відвідати очисні споруди «Вінницької птахофабрики», щоб ознайомитися з екологічними аспектами роботи підприємства, дізнатися куди зливаються стічні води, чи дотримуються при цьому санітарні норми тощо. За два тижні, як годиться, в адміністрацію підприємства було направлено відповідного листа, в яком зазначалась мета поїздки, але виявилось, що керівництво Вінницької птахофабрики вирішило обрати іншу тактику, - просто не пустити екологів на очисні споруди. Можливо у керівництво Ряби в Ладижині є що укривати?

Прибувших на місце, звиклих до високої культури спілкування європейців, чекав легкий шок – зустріч із охороною «Нашої Ряби». Іноземцям відмовили у наданні будь-якої інформації та дуже наполегливо і емоційно попросили піти геть незважаючи на те, що делегація стояла біля огорожі підприємства і навіть не намагалась потрапити на територію очисних.

Щоб не дратувати охоронців, екологи вирішили поїхати в адміністрацію «Вінницької птахофабрики» аби з’ясувати організаційні питання, сподіваючись хоч там знайти порозуміння.

Але, як виявилося, їхні сподівання були марними. Перший «сюрприз» чекав вже на в’їзді на автостоянку підприємства у вигляді білого «бусіка» який перегородив екологам дорогу.

А ось у вестибюлі адміністрації було зовсім гаряче - там знову з’явилася охорона на чолі із начальником служби безпеки Олегом Гавриляком. На цей раз охоронці вирішили не церемонитися із нав’язливими екологами та просто виштовхати їх в шию, причому не лише із приміщення адміністрації, а й з прилеглої території автостоянки. І ніякі благання і вмовляння на охоронців не діяли – людей грубо штовхали не приймаючи ніяких доводів. Перепало на горіхи і журналісту нашого ресурсу «Новини Ладижина» за спробу відзняти неприйнятні дії охоронців на відеокамеру, а також учаснику громадської організації "Народний центр екологічного контролю" Юрію Нагорному.

Наостанок начальник охорони пригрозив:

- Я зараз виведу людей, всіх наших працівників, вас обкидають яйцями! Повірте мені!

Щоб зафіксувати неналежну та образливу поведінку охорони «Вінницької птахофабрики» довелося викликати міліцію та писати відповідну заяву.

Своїми враженням від поїздки на «Нашу Рябу» поділився директор Національного екологічного центру України Юрій Урбанський, якому того дня дісталося найбільше.

«Вранці ми поїхали з представниками НЕЦУ і колегами з іноземних екологічних організацій подивитися як працює "наша ряба" (МХП) під Ладижином. спочатку нас прогнали з парковки біля очисних споруд, перервавши спроби головного інженера розповісти нам про їхню крутизну. це зробив начальник служби охорони, Олег Гавриляк, сказавши треба надіслати лист на керівництво. ок, сказали ми, ми слали листа, а я його підписував, і поїхали в адміністрацію. там нас попросили присісти в вестибюлі і почекати, поки з'ясують долю нашого листа, однак, знову з'явився Гавриляк з тітушками і почав проганяти нас звідти, бо він "так хоче". дійшло до штурханини, вихоплювання камер і погроз, а закінчилось приїздом міліції, моєю заявою і оформленням свідчень/пояснень», - написав Юрій на своїй сторінці у Фейсбуці

1932_img_0381.jpg (98.62 Kb)5341_img_0382.jpg (99.69 Kb)4747_img_0383.jpg (101.18 Kb)4736_img_0384.jpg (108.38 Kb)3936_img_0386.jpg (88.31 Kb)6375_img_0388.jpg (96.83 Kb)3147_img_0390.jpg (91.6 Kb)5540_img_0394.jpg (82.25 Kb)0563_img_0395.jpg (76.56 Kb)2619_img_0397.jpg (78.84 Kb)6978_img_0396.jpg (81.7 Kb)4393_img_0403.jpg (89.66 Kb)6453_img_0404.jpg (96.02 Kb)
0175_image001.jpg (.04 Kb)
29 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2149 Коментарів: 6
Написав: nina 29.05.2015 - 21:45
Бандюги рулят, и бандюги их защищают. Была бы совесть чиста-показали бы!
aleksandr
Написав: aleksandr 29.05.2015 - 22:11
nina, ШАВКИ КОСЮКА В БУ-Д-К - У!!!ЕТО ТОЛЬКО ЦВЕТОЧКИ... ЖДИТЕ СЮРПРИЗ 2... И 3(ТРИ) ... ПРОФСОЮЗ НА РЯБЕ БУДЕТ!!! М Ы НЕ Р Я Б О В С К И Е Р А Б Ы ! ! !
Написав: La-la-La-la 29.05.2015 - 22:25
undecide
Вот это европейское предприятие?
Туда что в последнее время уже только дибилов набирают?
Это что менеджеры по связям с общественностью?
А может это социальные работники?
Может выпихатели или выталкиватели поситителей?
Выпинатели и выкатыватели?
Раньше этих критинов я там в упор не видел.
Понабирали!!!
Как там, Европа в шоке?
Что, трудно найти белокурую красотку с высшим образованием?
Да такую, что бы могла все поставленные вопросы заговорить.
Лицо компании должно выглядеть тупым, в белой майке, с огромным животом и кулачищами и толстыми локтями?
А для интелектуальности в очках и с заученными фразами.
Фраза в лево, право и сразу беее --- меее.
вот точно бееее...
aleksandr
Написав: aleksandr 29.05.2015 - 23:25
La-la-La-la, nina, Брати на панщину ходили,
Поки лоби їм поголили!
А сестри! Сестри! Горе вам,
Мої голубки молодії,
Для кого в світі живете?
Ви в наймах виросли чужії,
У наймах коси побіліють,
У наймах, сестри, й умрете!
Мені аж страшно, як згадаю
Оту хатину край села!
Такії, боже наш, діла
Ми творимо у нашім раї
На праведній твоїй землі!
Ми в раї пекло розвели,
А в тебе другого благаєм,
З братами тихо живемо,
Лани братами оремо
І їх сльозами поливаєм.
А може, й те ще… ні, не знаю,
А так здається… сам єси…
(Бо без твоєї, боже, волі
Ми б не нудились в раї голі).
А може, й сам на небеси
Смієшся, батечку, над нами
Та, може, радишся з панами,
Як править миром! Бо дивись:
Написав: nina 30.05.2015 - 09:37
Жаль что мой предыдущий комментарий убрали. Ну ладно, повторюсь без слова паскуда. Какой поп, такой и приход. Не могла служба безопасности предприятия действовать без приказа (негласного) хозяина предприятия или на худой конец без поручения ответственного директора. Службе безопасности за это деньги платят. А начальник этой службы должен быть отморозком, потому что ему за это ещё и премию хорошую отвалят.
aleksandr
Написав: aleksandr 30.05.2015 - 18:12
nina, В БУДКУ ДОХЛИХ КУРОЧОК ПІДКИНУТЬ...ЩОБ ДОБРЕ ГАВКАЛО - ТА Й НА ЛЮДЕЙ КИДАЛОСЯ...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль