Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Міського голову Ладижина можуть позбавити доступу до державної таємниці

Міського голову Ладижина можуть позбавити доступу до державної таємниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/ddd2831-300.jpgМіського голову міста Ладижин Валерія Коломєйцева Управління СБУ у Вінницькій області може позбавити доступу до державної таємниці.

Про це нас повідомив відомий в місті Ладижин громадський діяч, який вже багато років бореться в місті з корупцією в органах влади, Юхим Мітков.

« Валерія Івановича Коломєйцева дійсно можуть позбавити доступу до державної таємниці. Рішення з цього приводу приймається на рівні Служби Безпеки України. Я вже кілька місяців проводжу своє громадське розслідування щодо можливої участі керівника нашого міста в торгівлі зброєю та зраді національних інтересів України в інтересах сусідньої держави. В даній справі фігурує також і співпраця з російською військовою корпорацією «Рособщемаш», договір з якою укладав міський голова в червні 2013 року напередодні подій в Україні. Якщо перевірку міський голова Ладижина не пройде, то його буде позбавлено допуску до державної таємниці, як мінімум, а як максимум буде відкрито кримінальне провадження за державну зраду України» - пояснив Юхим Мітков.

Наш ресурс неодноразово повідомляв про обставини укладення договору про співпрацю територіальної громади міста Ладижин з російською військовою корпорацією «Рособщемаш», договір з якою таємничо зник в Ладижиніській міській раді.

Як виявилось, наші публікації стали підставою для проведення свого громадського розслідування Юхимом Аврамовичем Мітковим.

За словами Юхима Міткова, його власне розслідування стало підставою для проведення розслідування вже Управлінням СБУ у Вінницькій області, про обставини якого він зможе повідомити трохи згодом, як йому стане відомо більше інформації.

Читайте також:

Мер Ладижина запропонував взірвати щось у Москві (плюс відео)
4 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 745 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль