Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Міського голову Ладижина можуть позбавити доступу до державної таємниці

Міського голову Ладижина можуть позбавити доступу до державної таємниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/ddd2831-300.jpgМіського голову міста Ладижин Валерія Коломєйцева Управління СБУ у Вінницькій області може позбавити доступу до державної таємниці.

Про це нас повідомив відомий в місті Ладижин громадський діяч, який вже багато років бореться в місті з корупцією в органах влади, Юхим Мітков.

« Валерія Івановича Коломєйцева дійсно можуть позбавити доступу до державної таємниці. Рішення з цього приводу приймається на рівні Служби Безпеки України. Я вже кілька місяців проводжу своє громадське розслідування щодо можливої участі керівника нашого міста в торгівлі зброєю та зраді національних інтересів України в інтересах сусідньої держави. В даній справі фігурує також і співпраця з російською військовою корпорацією «Рособщемаш», договір з якою укладав міський голова в червні 2013 року напередодні подій в Україні. Якщо перевірку міський голова Ладижина не пройде, то його буде позбавлено допуску до державної таємниці, як мінімум, а як максимум буде відкрито кримінальне провадження за державну зраду України» - пояснив Юхим Мітков.

Наш ресурс неодноразово повідомляв про обставини укладення договору про співпрацю територіальної громади міста Ладижин з російською військовою корпорацією «Рособщемаш», договір з якою таємничо зник в Ладижиніській міській раді.

Як виявилось, наші публікації стали підставою для проведення свого громадського розслідування Юхимом Аврамовичем Мітковим.

За словами Юхима Міткова, його власне розслідування стало підставою для проведення розслідування вже Управлінням СБУ у Вінницькій області, про обставини якого він зможе повідомити трохи згодом, як йому стане відомо більше інформації.

Читайте також:

Мер Ладижина запропонував взірвати щось у Москві (плюс відео)
4 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 758 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль