Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Міського голову Ладижина можуть позбавити доступу до державної таємниці

Міського голову Ладижина можуть позбавити доступу до державної таємниці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/ddd2831-300.jpgМіського голову міста Ладижин Валерія Коломєйцева Управління СБУ у Вінницькій області може позбавити доступу до державної таємниці.

Про це нас повідомив відомий в місті Ладижин громадський діяч, який вже багато років бореться в місті з корупцією в органах влади, Юхим Мітков.

« Валерія Івановича Коломєйцева дійсно можуть позбавити доступу до державної таємниці. Рішення з цього приводу приймається на рівні Служби Безпеки України. Я вже кілька місяців проводжу своє громадське розслідування щодо можливої участі керівника нашого міста в торгівлі зброєю та зраді національних інтересів України в інтересах сусідньої держави. В даній справі фігурує також і співпраця з російською військовою корпорацією «Рособщемаш», договір з якою укладав міський голова в червні 2013 року напередодні подій в Україні. Якщо перевірку міський голова Ладижина не пройде, то його буде позбавлено допуску до державної таємниці, як мінімум, а як максимум буде відкрито кримінальне провадження за державну зраду України» - пояснив Юхим Мітков.

Наш ресурс неодноразово повідомляв про обставини укладення договору про співпрацю територіальної громади міста Ладижин з російською військовою корпорацією «Рособщемаш», договір з якою таємничо зник в Ладижиніській міській раді.

Як виявилось, наші публікації стали підставою для проведення свого громадського розслідування Юхимом Аврамовичем Мітковим.

За словами Юхима Міткова, його власне розслідування стало підставою для проведення розслідування вже Управлінням СБУ у Вінницькій області, про обставини якого він зможе повідомити трохи згодом, як йому стане відомо більше інформації.

Читайте також:

Мер Ладижина запропонував взірвати щось у Москві (плюс відео)
4 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 764 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль