Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал, Топ-5 Міський голова Ладижина постане перед судом

Міський голова Ладижина постане перед судом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/08_otskanirovano_30_05_2014_16-23_4.jpg

Як нам стало відомо, найближчим часом міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев має постати перед судом. Поки що його викликають в якості свідка у справах за позовами заступник а прокурора Вінницької області про визнання недійсними державних актів на земельні ділянки та їх повернення.

Мова іде про скандальні справи навколо земельного дерибану біля берегів Південного Бугу в районі санаторію «Дубрава».
Нагадаємо, що після публікацій на нашому ресурсі та звернень Народного центру екологічного контролю прокурора турою Вінницької області було порушено кримінальну справу в якій головний земельщик міста Ладижин Сергій
Баламут (ОПГ «Рибаки») обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366, ст.. 357 Кримінального кодексу України.

В Ладижинському міському суді знаходиться на розгляді 37 позовів заступника прокурора області щодо повернення земельних ділянок та визнання недійсними державних актів, провадження в яких було зупинено до того моменту, доки Бершадський районний суд не розгляне кримінальну справу, що стосується пана Баламута.

Подібне затягування могло тривати ще досить довго, але наприкінці листопада місяця Ладижинський міський суд розглянувши клопотання прокурора знайшов підстави для відновлення всіх справ в Ладижинському міському суді і найближчим часом має розглянути ці справі.

Виявляється, що Ладижинська міська рада не приймала рішень про видачу державних актів цим 37 особам, а в сам державний акт було внесено неправдиву інформацію і зазначено рішення міської ради № 892 від 04.07.2008 року, яке регулювало зовсім інші суспільні відносини. Крім того, в рішенні не було зазначено відомостей про площу землі, громадян, яким слід видати державні акти, а також в ньому не зазначено про наявність до нього певних додатків.

Такого рішення головному земельщику міста та його підопічним виявилось цілком достатньо, щоб видати аж 37 державних актів в прибережній смузі річки Південний Буг.

Суд вирішив також викликати в суд в якості свідків чиновників відділу Держземагенства у місті Ладижин та Ладижинської міської ради, зокрема: Баламута С.П., Добрянську Н.П., Мельник Г.Л., Бучко Л.Д., Терепу В.М., Котика І.І. та міського голову Валерія Коломєйцева.

Але, як з’ясувалось, більшість чиновників уникає походу в суд в якості свідка і робить все можливо, щоб не отримати судової повістки, мова іде про пана Баламута та мера Ладижина Валерія Коломєйцева.

Якщо мер міста та земельщик все ж таки будуть ігнорувати прихід до суду, то суд має право застосувати адміністративний привід з допомогою міліціянтів, то ж чи насмілиться Ладижинський міський суд застосувати закон та привести Валерія Коломєйцева в міліцейському автозаку в наручниках? Про це ми дізнаємось трохи згодом.

Як відомо, депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик просив неодноразово міського голову Валерія Коломєйцева внести в порядок денний питання стосовно необхідності проведення перевірки всіх фактів виділення земельних ділянок на території Ладижинської міської ради, але його пропозиції ігнорувались міським головою. Запитайте себе чому?

Читайте також:

В земельному дерибані в Ладижині брали участь жителі Києва, Дніпропетровська та Черкаської області

На березі Південного Бугу біля дитячого інтернату відбувся земельний дерибан

Біля міського пляжу завершується будівництво майстерні по ремонту земснарядів... ( плюс фото)

Губернатор Вінницької області прикриває земельний дерибан в Ладижині?

По земельному дерибану в Ладижині порушено дві кримінальні справи

Земельна мафія в Ладижині може перешкодити будівництву містечка за містом

Міський голова, його заступник та земельщик поїхали на рибалку в Норвегію?
17 грудня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1103 Коментарів: 2
Написав: piatkovskiy 17.12.2014 - 07:30
ХА-ХА! В якості свідка! Чергові досягнення громадської ради та сенсаційна новина від цього сайту!
Написав: nina 17.12.2014 - 08:52
Міського голову викликають "поки що в якості свідка" Складають ціну на закриття справ та перерозподілять вертікалі відкатів?! Чому "поки що свідком"? А не одразу відповідачем?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль