Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Місцева влада в Ладижині провалила святкування Європейського тижня місцевої демократії

Місцева влада в Ладижині провалила святкування Європейського тижня місцевої демократії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/31238791.jpgВ Ладижині цього року вперше проводили Європейський тиждень місцевої демократії, який започаткував Президент України Віктор Ющенко своїм указом від 27 вересня 2007 року.

Європейський тиждень місцевої демократії (далі – Тиждень або ЄТМД) є щорічною загальноєвропейською кампанією, що включає національні і місцеві заходи, які проходять у всіх державах-членах Ради Європи з метою поширення інформації про можливості розвитку місцевої демократії і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Заходи ЄТМД проводяться у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття до підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році. Для досягнення якомога більшої ефективності кампанії заходи ЄТМД можуть також проводитися й протягом року.

Міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев підписав розпорядження яким вирішив провести на території Ладижинської міської ради подібний захід з 13 по 17 жовтня та затвердив план заходів. Відповідальним за проведення заходу був визначений профільний наступник міського голови, екс-голова партії регіонів в місті Ладижин, Олександр Ткачук, який з успіхом провалив проведення Європейського тижня місцевої демократії.

Планом заходів передбачалось проведення тематичних круглих столів, громадського обговорення з метою обговорення найбільш важливих питань життєдіяльності територіальної громади, механізмів їх розв’язання та наближення прийняття рішень до Європейських демократичних стандартів та інші заходи.

Сподіваємось, що місцева влада в особі пана Ткачука провалила проведення Європейського тижня місцевої демократії не з умислом через свої політичні погляди, через недбалість.
18 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 490 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль