Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Місцева влада в Ладижині провалила святкування Європейського тижня місцевої демократії

Місцева влада в Ладижині провалила святкування Європейського тижня місцевої демократії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/31238791.jpgВ Ладижині цього року вперше проводили Європейський тиждень місцевої демократії, який започаткував Президент України Віктор Ющенко своїм указом від 27 вересня 2007 року.

Європейський тиждень місцевої демократії (далі – Тиждень або ЄТМД) є щорічною загальноєвропейською кампанією, що включає національні і місцеві заходи, які проходять у всіх державах-членах Ради Європи з метою поширення інформації про можливості розвитку місцевої демократії і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Заходи ЄТМД проводяться у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття до підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році. Для досягнення якомога більшої ефективності кампанії заходи ЄТМД можуть також проводитися й протягом року.

Міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев підписав розпорядження яким вирішив провести на території Ладижинської міської ради подібний захід з 13 по 17 жовтня та затвердив план заходів. Відповідальним за проведення заходу був визначений профільний наступник міського голови, екс-голова партії регіонів в місті Ладижин, Олександр Ткачук, який з успіхом провалив проведення Європейського тижня місцевої демократії.

Планом заходів передбачалось проведення тематичних круглих столів, громадського обговорення з метою обговорення найбільш важливих питань життєдіяльності територіальної громади, механізмів їх розв’язання та наближення прийняття рішень до Європейських демократичних стандартів та інші заходи.

Сподіваємось, що місцева влада в особі пана Ткачука провалила проведення Європейського тижня місцевої демократії не з умислом через свої політичні погляди, через недбалість.
18 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль