Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Місцева влада Ладижина створить в аварійних приміщеннях гуртожиток для біженців

Місцева влада Ладижина створить в аварійних приміщеннях гуртожиток для біженців

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8154_0720_dscn2562.jpg

Як ми вже повідомляли влітку цього року влада Ладижина заговорила про необхідність закриття стаціонарного відділення Ладижинського будинку престарілих. Спонукав чиновників та особисто міського голову Валерія Коломєйцева до такого непопулярного кроку аварійний стан закладу.

Як тоді запевняли директор соціальної установи Євгенія Зубко та заступник міського голови Олександр Ткачук, аварійність будівлі була визнана спеціальною комісією і на це є всі відповідні документи.

Протягом досить короткого періоду часу стаціонарне відділення будинку престарілих було закрито, частину підопічних було переведено в інші подібні заклади на території області, а частину поселили до міської лікарні, облаштувавши для цієї цілі декілька палат у неврологічному відділенні.

Але пройшло не так і багато часу, як в листопаді місяці міський голова Валерій Коломєйцев заявив, що приміщення колишнього будинку престарілих потрібно обстежити, і якщо там все більш-менш нормально, віддати його для проживання родин переселенців.

На грудневій сесії Ладижинської міської ради міський голова, чиновники та депутати зовсім забули про те, що будинок престарілих є аварійним і на це є відповідні акти і вирішили змінити статус на гуртожиток для тимчасового проживання громадян. Передбачається, що цими громадянами будуть саме біженці, яких мають заселити в аварійне приміщення.

Обслуговувати приміщення буде комунальне підприємство «Ладжитловсервіс» на баланс якого були передані всі приміщення загальна площа яких складає 427, 2 кв.м., а виконавчому комітету було доручено розглянути необхідні питання, щодо створення фонду житла для тимчасового проживання громадян.

В Ладижині від рішень місцевої влади складно здивуватись, адже подібних прикладів багато, коли влада говорить одне, а через певний період зовсім протилежне. Напевно це такий-со стиль.

Ще влітку будинок престарілих ліквідували на тій підставі, що він був аварійним, а за кілька місяців в аварійному приміщенні створюється житловий фонд для тимчасового проживання громадян, якими можуть бути біженці.
Питань виникає дуже багато, в тому числі і у правоохоронних органів.

Цікаво, що фактичну ліквідацію будинку престарілих місцева влада Ладижина перетворила на один із 4 проектів, які втілюються в життя під назвою «Покращення умов проживання підопічних стаціонарного відділення Ладижинського міського територіального центру з обслуговування одиноких та непрацездатних громадян».

За отриманою нами інформацією в приміщенні будинку престарілих можуть бути розміщені працівники одного із підприємств міста Ладижин, а саме приміщення згодом може готуватись до продажу.
1 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 606 Коментарів: 5
Написав: nina 2.01.2015 - 09:26
Приміщення до продажу вже давно готово, залишилось замести злочинні сліди. Зо два рази змінити статус споруди і грошіки в кішені місцевих Остапів Бендерів!
Написав: Wanch 2.01.2015 - 10:09
nina,
Я про це уже давно писав,але наші "праведники"
по боротьбі із несправедливістю
кроме песиків на площі фонтанів і "мусору" в своїх кишенях
більше нічого не бачать.

Примітка; мусор, це - гроші!
Написав: nina 2.01.2015 - 10:37
Wanch,завдяки нашіх праведників, розпочато багато судів над нашими Остапами Бендерами. Та на жаль, судді хто? Всі вони в одній команді, ригів. Побачимо що з цього вийде. І шкода що праведникі замало в Ладижині, все більше очикувачив, що з цего вийде і кому нарешті підмахнути!
Написав: Arhip 2.01.2015 - 13:05
На нашому ресурсі до двох десятків публікацій на цю тему, тому ми з самого початку підінмали цю тему. Крім того. активісти Ладижинської громадської ради неодноразово були і в самомо будинку престарілих і в лікарні, куди перевели людей. було також звернення до прокуратури міста Ладижин, яка дала відписку, що все законно. Це так, для інформації.
Написав: Wanch 2.01.2015 - 14:35
Arhip,
А що у нас робиться "беззаконно?"
Кінотеатр спалили, законно побудували супермаркет
"Европейський."
Перевели безпомічних людей також "законно" в лікарню,
там ближче до моргу. Біженців поселять в аварійку "законно." А потім запалять , щоб руіни залишилися і
спишуть на біженців, скажуть, хтось цигарку не
потушив.
Що, у нас щось у владі змінилось?
Чи судді зовсім чесні стали? Он в інститутах всіх,
хто на державному завалюють при здачі заліків,
щоб перевести на платну форму навчання.
Судді допоможуть? Наставляй карман! Кругова порука
і все та ж мафія.Он "ІНТЕР" збираються закрити, бо
в програмі співаки не до вподоби Президентській братії:

"...за введение санкций против украинских каналов, которые транслируют выступления "невъездных" артистов, выступили министр информационной политики Украины Юрий Стець
и пресс-секретарь президента Украины Святослав Цеголко.

А секретарь СНБО Александр Турчинов заявил, что за антиукраинскую деятельность телеканал "Интер" нужно лишить лицензии на вещание."
(Украинская правда)
УЖЕ УКРАІНЦІ НЕ МАЮТЬ ПРАВА СЛУХАТИ РОСІЙСЬКИХ СПІВАКІВ, А УКРАІНСЬКИХ БЕЗГОЛОСІВ ДУЖЕ ПУСКАЮТЬ В
ЕФІР? А якщо пускають, то ті виють ломаною англійською.
Звичайно, Це ж Європа! Це - ІДІОТИЗМ!
Так що ми семимильними кроками просто галопом біжемо
в Європу!
Я активістів не виную! Що вони можуть зробити проти
цього монстра-молоха, який називається ВЛАДОЮ?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль