Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Відео Мер Ладижина запропонував взірвати щось у Москві (плюс відео)

Мер Ладижина запропонував взірвати щось у Москві (плюс відео)

Як ми вже повідомляли, вчора 25 лютого троє ладижинських бійців 128-ої гірсько-піхотної бригади, які вийшли з оточення під Дебальцево, повернулися до рідного міста у відпустку.

Спочатку наші Герої прибули до Вінниці, де їх зустріли представники ладижинської самооборони, які спеціально для цього відправились до області власною автівкою.

У цей час у Ладижині, на головній площі міста, зібралися зустрічаючі – рідні, друзі, знайомі, а також представники Народної самооборони та ГО «Мирослава».

Вийшов, щоб зустріти бійців та потиснути їм руку і мер Ладижина Валерій Коломєйцев разом зі своїм заступником Олександром Ткачуком.

Але це ще не все. Під час зустрічі ладижинських бійців сталась коротка розмова міського голови Валерія Коломєйцева з ладижинським фотохудожником Владиславом Пясецьким під час якої міський голова запропонував тим, хто хоче вбивати москалів, взірвати щось у Москві.

Відео зустрічі розміщено в матеріалі "Бійці 128-ї гірсько-піхотної бригади, що обороняли Дебальцеве, повернулися у Ладижин" на сайті комунального радіо "Лада ФМ". Автором відео є Олександр Грінченко.

Валерій Коломєйцев: Дай Бог, чтоб приезжали, и не уезжали или кто-то не згоден з цим?

Владислав Пясецький: І москалів вбивали!

Валерій Коломєйцев: Где-то он прав, но лучше чтобы мир был и никто не убивал. А москалей, если кто хочет сильно убивать, то надо в Москву и там взорвать что-нибудь (рос.).

Владислав Пясецький: Ми їм мозги спочатку прочистимо.

Нагадаємо, що в червні 2013 року міський голова Валерій Коломєйцев підписав договір про співпрацю з російською військовою корпорацією «Рособщемаш».

Відомий Валерій Коломєйцев також тим, що в лютому 2014 року його звинуватили в тому, що він організовував загони тітушок на Київ.Читайте також:

Російський прапор в кабінеті мера Ладижина випадковість?
26 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2254 Коментарів: 1
Написав: lomov 26.02.2015 - 14:06
Це є кримінальним злочином - підбурювання до тероризму.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль