Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Топ-5 Мер Ладижина працевлаштує директора Ладижинського інтернату в комунальну сферу міста

Мер Ладижина працевлаштує директора Ладижинського інтернату в комунальну сферу міста

5365_img_1969.jpg (92.14 Kb)Як ми вже повідомляли, трудовим колективом та адміністрацією ладижинського дитячого будинку – інтернату стався серйозний конфлікт, який набув публічного розголосу.

Відразу після того, як про конфлікт було написано перший матеріал на нашому ресурсі, за ініціативою директора інтернату Володимира Мельника для мирного залагодження конфлікту Володимир Мельник запросив Юрія Васильєва та представників ЗМІ до «Троянди» на зустріч. Для цього директору будинку-інтернату навіть довелося перервати свою відпустку. До речі, під час цієї зустрічі пан Мельник погрожував подати в суд на Юрія Васільєва.

Як стало відомо нашому ресурсу, вчора відбулась зустріч представників трудового колективу та міського голови міста Ладижин Валерія Коломєйцева на його особистому прийомі на якій працівники інтернату намагались достукатись до мера зі своїми проблемами.

Згадаємо, що тульчинська влада підтримала трудовий колектив інтернату і пообіцяла всіляко допомагати у вирішенні конфлікту доповівши про ситуацію в область. На таку саме допомогу сподівались і працівники інтернату на зустрічі з мером Ладижина. Натомість не отримали жодного сприяння та допомоги, оскільки Валерій Коломєйцев вважає директора інтернату Володимира Мельника професіоналом і гарним керівником.

Під час зустрічі з’ясувалось, що Володимир Мельник вже звертався до міського голови Ладижина з проханням допомогти йому знайти роботу в місті Ладижин за тиждень до цього. Представникам трудового колективу на зустрічі в понеділок Валерій Коломєйцев пообіцяв, що у випадку необхідності із задоволенням працевлаштує Володимира Мельника в комунальну сферу міста Ладижин, оскільки такі фахівці йому потрібні.

Від трудового колективу інтернату нам стало відомо, що сьогодні в різні інстанції було передано їх колективне звернення з приводу їх конфлікту з адміністрацією інтернату, то ж найближчим часом до проблем інтернату має долучитись обласна влада та правоохоронні органи.
26 січень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1638 Коментарів: 3
Написав: rtn 26.01.2016 - 23:33
Пан Мельник В В не бігайте під вікнами Інтернату шукаючи підстави щось за зняти вечорами з паном Шайногою В Н Весь колектив як працював сумлінно так і працює. Чи ви думаєте що вас ніхто так і не помічає? Повірте вас видно.
Написав: Тарас 30.01.2016 - 12:17
Достали . Сколько можно молчать и слушать ту чушь какую нам вливает в уши пан Мельник и его сообщники . Там творится беспредел, просто отмывают не только деньги а и имеют совесть наполнять свои холодильники продуктами которые предназначены для детей. И даже на секундочку не задумываются что так просто им это не пройдет .Большой грех обежать таких деток, мы же не на зоне с убийцами работаем . Думаю если бы Мельнику дали добро он бы деток в клетку посадил. Те дети которые что то понимают еще немного имеют а остальные дети просто кормят своим существованием несколько лиц которые там работают. Пан Мельник можно вам напомнить ,что директор должен знать своих кормильцев не только в лицо а и по имени. За ваше пребывание на троне вы за все время заходили до детей сколько раз? Я могу сказать максимум 5раз. Думаю ,нет больше похожих учреждений с таким директором . С персоналом вы тоже не разговариваете , недавно это вы нам продемонстрировали ,убежали от нас как вор ,может нужно делать выводы? Нельзя просто молчать и делать ,то что вам говорят ваши сообщники. Мы живем в маленьком городке где все друг о друге все знают, если молчат те что выносят ,то говорят соседи, родственники которые не совсем понимают от каких детей это забирают. Я могу написать так минимум 10 историй с фамилиями, что было вынесено, только вопрос - детям от этого легче не станет? Думаю всем все понятно ,только пожалуйста подумайте про беззащитных детей в стране и так …опа и вы туда же . Господин Мельник перевоплотитесь с козла в человека.
Написав: Uliya 30.01.2016 - 19:57
Мельник слуга нашого мера, в них і годівничка одна на двох.
Не скажу за оточення а директора треба поміняти, бо він не розбирається і не бажає нікого слухати. Мої знайомі шо там роблят часто на нього жаліються. А що робити тим бідним діткам. Умови в санітарок та медсестрів жахливі. Зарплати не великі. А куди підеш робити, якшо роботи нема ніде. Ряба то каторга, тому мусять терпіти. А цей Мельник щей знущається. Йому не можна з людьми робити. Він підлеглих вважає за зеків.
Хай мер бере його до себе. Вони два сапога пара.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль