Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Ладижинські бійці потрапили в оточення в Бахмутці

Ладижинські бійці потрапили в оточення в Бахмутці

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4250_hqdefault.jpgСьогодні біля Вінницької ОДА зібрався нечисленний мітинг, жінки з плакатами вимагали повернути додому солдатів із батальйону «Вінниця»( калинівського полку «Ягуар»). Це саме ті бійці з 32 блокпосту, котрі опинилися в облозі біля с. Сміле та Бахмутка.

Біля Вінницької ОДА зібрався нечисленний мітинг, жінки з плакатами вимагали повернути додому солдатів із батальйону «Вінниця»( калинівського полку «Ягуар»). Це саме ті бійці з 32 блокпосту, котрі опинилися в облозі біля с. Сміле та Бахмутка.

Саме в цьому батальйоні служать і ладижинці, 6 з яких знаходяться саме на 32 блок-посту.


Про це нам повідомили дружини ладижинських бійців, які вже кілька днів звертаються до чиновників місцевого, обласного, так і всеукраїнського рівня. За їх словами в Києві їх активність щодо опікування долями своїх чоловіків назвали проявами дій ворожих сил.

Дивує жінок також і те, що інформація, яка подається засобами масової інформації та прес-службою АТО в більшості не дуже достовірна, а по суті прикривається новий котел на зразок Іловайського, адже в оточення можуть потрапити ще два блок-пости, -29-й та 31-й.

Нагадаємо, що в районі н.п. Бахмутка (Луганська область) в оточення бойовиків потрапили 112 українських військовослужбовців. Про це йдеться в повідомленні прес-служби голови Луганської ОДА Геннадія Москаля ще 15 жовтня.

За отриманою нами інформацію батальйон «Вінниця» перебуває в оточенні з минулого понеділка, тобто з 13 жовтня.

Повідомляється, що в районі Бахмутки бойовики так званого 32-го окремого козацького округу "Війська донського" обстрілювали позиції сил АТО. Бойовики окопалися в лісовому масиві і мають на озброєнні близько 20 танків і два десятка одиниць іншої бронетехніки.

Також він повідомив про те, що немає конкретних даних про втрати бронетехніки, кількість убитих і поранених, оскільки підійти до місця бойового зіткнення неможливо через постійні обстріли. Але як нам стало відомо, тільки за вчорашній день на 32-му блок-пості загинуло 12 чоловік та багато поранених, яких неможливо вивезти, тобто керівництво АТО та чиновники не дають всієї інформації.

Описуючи події навколо сьогоднішнього мітингу інтернет-ресурс Інформаційна Вінниччина повідомляє:

Спочатку жінки у відчаї спробували звернутися з проханням про допомогу до Андрія Сенченка - Голови Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування обставин трагічних подій, що призвели до загибелі та захоплення в полон бійців добровольчих батальйонів.

- До нас телефонують наші солдати, вони знову залишилися одні,- говорить одна із жінок,- В них закінчилася вода та їжа, вони в оточені, до них не поступає допомога, а їхні теплі речі посічені від перестрілок. Тому зараз хлопці в літньому одязі та взутті. По них далі продовжують стріляти снайпера, а їм ніяких команд діяти не доходить.

Сенченко пообіцяв вирішити проблему, але коли чекати допомоги – невідомо.

Нагадуємо, що 9 жовтня під час зустрічі з сім’ями бійців батальйону територіальної оборони області, Голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник пообіцяв повернути додому бійців із вінницького батальйону не пізніше, ніж через 10 днів. Від того моменту уже пройшло 14.

Наш ресурс буде тримати на контролі ситуацію навколо ладижинських бійців та її доль, адже в районі траси Бахмутка перебуває до 20 ладижинців, з яких вже 6 знаходяться в оточенні.

23 жовтня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1174 Коментарів: 10
Написав: Olexa 24.10.2014 - 16:03
Чому ж ранiше не турбувалися? На вiйнi як на вiйнi. Хто вас туди запрошував? Скачiть далi, може щось i дiйде нарештi до вашоi голови - хто вами манiпулюе
Написав: petruxa 24.10.2014 - 17:06
"Ладижинськя " surprisesurprisesurprise что-то новенькое!!! АРХИПОН давай ЖГЫ дальше!!!
Шо, птихоньку начинают открываться глаза, подернутые зомбо пеленой!? Становиться понятно, что для кровавого Пороха и сумасшедшего Кроля, пастора и тягнибыка, Бени шо очень любит "Кент" и другой нечестивой шелупони мы все лишь пушечное мясо, которое они послали умирать за их интересы под диктовку пиндосов и проститутки ГЕЙропы. А ведь можно было договориться весной сразу, без крови. Идиоты!!!
Написав: UmBro 25.10.2014 - 00:45
Война закончится тогда, когда украинские женщины начнут любить своих мужчин сильнее чем ненавидеть Россию!
Partizan
Написав: Partizan 25.10.2014 - 01:51
Ого, як ватнік заспівав. Виходить це українські жінки з "Буків" збивають мирні літаки. Виходить це українські жінки на плечах через кордон з рашки перетаскують "гради". Виходить це українські жінки силоміць з рашки тянуть їхніх козаків, чеченців, "моторол" і всяку погань до нас.
Ну така хвора фантазія точно могла прийти в голову де замість мізків вата.
Написав: Protcenko 25.10.2014 - 13:51
Partizan, Я прочитав і здивувався, яку істеричну нісенітницю ти написав ... все перевернув ... Ти знаєш, українські жінки винні в тому, що народжували таких дебілів як ти. Якщо я теж, як UmBro "вата", то ти фашистка бандера.!
Написав: UmBro 25.10.2014 - 16:45
Partizan, Отсуствие мозгов не скроешь)) , но речь не об этом , а ты вообще вкурсе что такое ватник и почему такие как ты поклонники бандеры и гитлера его так не любят?
Написав: patriot-Lad 26.10.2014 - 11:47
Protcenko 25.10.2014 - 13:51 ти пишеш:"...українські жінки винні в тому, що народжували таких дебілів як ти"
Ти ж не хотів образити жінок - матерів? Будь обережнішим у своїх висловлюваннях! Не будь Stalinом і aleksandrом, вони курять по-дорослому. А якщо ти хотів порадити Stalinу, aleksandrу і "иже с ними" користуватися засобами контрацепції, щоб такі майДАУНИ не розмножувалися, то я тебе повністю підтримую!!!
Написав: Protcenko 26.10.2014 - 15:34
Петро Порошенко: «Бандерівська» Одеса - найкращий комплімент для городаКомментаріі
Президент України перед виборами до Верховної Ради приїхав агітувати за свою партію в Одесу
І здивував усіх. Виступаючи в цьому місті Герое, він урочисто заявив: «На даний момент Одеса стала дуже проукраїнським містом! У російських ЗМІ Одесу навіть називають «бандерівської». І більшого компліменту для Одеси для мене не існує! »
Петро Порошенко нагадав, що Одеса «заплатила дуже високу ціну» під час трагічних подій 2 травня, коли в Будинку Профспілок були заживо спалені і забиті до смерті 48 антифашистів і ще 200 - поранені отримали опіки і отруєння. На думку Порошенка, це було необхідно «для того, що б побачити зараз, що відбувається, якби ми тоді не зупинили спробу сепаратистів».

Одеса не бандерівська, а окупована

Пан Порошенко сильно помиляється. Заснована російським народом і французьким герцогом на російській службі, Одеса звичайно не стала «бандерівським містом». Точно так само, як не стала вона в 1919 році французькою, а взимку 1941 року - німецько-румунської. Одеса - окуповане місто, де безчинствують спаливши десятки людей криваві кати.
Висловлення Петра Порошенко, якого іноді намагаються представити «примирителем» України, не залишає сумнівів - перед нами промови тріумфуючого окупанта, який усвідомлює, що мотузочці витися недовго. І очевидно, що Порошенко несе Одесі не мир, не заспокоєння, а продовження розправ, щоб зробити місто «ще більш бандерівським». Ну і, зрозуміло, ні про яке справедливому пошуку винуватців трагедії 2 травня в умовах, коли ці винуватці постають у Порошенка героями, зупинити «сепаратистів» і які зробили Одесу «бандерівської, не доводиться.
А ще соромно має бути деяким нашим теледіячів, які незрозуміло з чого назвали Одесу «Бандерштадт», давши Порошенко привід для тріумфуючого коментаря. Одеса не здалася. Вона пішла в підпілля, в партизанські загони на Донбасі, в кримську еміграцію. Але вона, звичайно, повернеться. Це повернення буде швидким. І тріумфуючого бандерівця Петра Порошенко навряд чи обрадує.
Plisak
Написав: Plisak 26.10.2014 - 19:48
Protcenko, upupup
Написав: petruxa 27.10.2014 - 10:00
Окрестности деревни Смелое. Дорога смерти соединяет 31-й и 32-й украинские блокпосты, которые оказались в окружении. Несколько дней по дороге, заваленной сожженной бронетехникой, безуспешно пытаются прорваться в котел украинские танки и БТРы.
В перемирие бронетехника не может идти в бой на прорыв, поэтому ее жгут. А украинское Командование шлет на убой все новые и новые БТРы. Их опять жгут.
На 32-м блокпосту — около ста солдат. Ополченцы не понимают, зачем украинскому командованию эта точка? Почему ее не снимают и почему так глупо пытаются прорвать окружение, оставляя все новые и новые трупы?
Переговоры с попавшими в котел ни к чему не приводят. Ни сдаваться в плен, ни покидать блокпост они не хотят. Каждый день приносит очередные жертвы с обеих сторон.
До блокпоста — почти километр. По дороге постоянно попадается сожженная бронетехника. Впереди — украинские парламентеры с белым флагом — значит, стрелять не будут. Два бойца их прикрывают. В посадках тоже рассредоточились автоматчики и взяли дорогу под прицел.
Военные неразговорчивы. Просят не снимать лица. Ни номера части, ни подразделения не говорят — только то, что из Винницкой области. Они не верят, что им предоставят коридор и они смогут уйти.
Слово за слово. Речь заходит о политике. Комбат — коренной луганчанин — пытается убедить, что украинская армия стреляет в своих граждан. Измученные войной, голодные, одетые непонятно во что, они верят в то, что говорят, но мечтают вырваться наконец-то из окружения.
Предложение сделано. Будут думать. Парламентеры расстаются. Жмут друг другу руки.
Вчерашние одноклассники, сослуживцы, соседи, а ныне смертельные враги расходятся по боевым позициям.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль