Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Топ-5 Ладижинські «стахановці” з комунгоспу зуміли освоїти на новорічну ілюмінацію 126 тисяч гривень

Ладижинські «стахановці” з комунгоспу зуміли освоїти на новорічну ілюмінацію 126 тисяч гривень

Нещодавно ми публікували матеріали свого невеличкого журналістського розслідування щодо вартості новорічної ілюмінації, в якому брав участь депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик. Ми гадали, що тема вже вичерпана і сума в 66 тисяч гривень, яку було витрачено на вивішування та зняття новорічної ілюмінації в Ладижині, є остаточною.

Нагадаємо, що монтаж та зняття ілюмінації на центральну ялинку коштувало місцевому бюджету 16 тисяч гривень, а монтаж та зняття ілюмінації по місту коштувало 49, 4 тисячі гривень. Договір по ялинці було укладено 07 грудня 2015 року, договір по місту було укладено ще 16 січня 2015 року.

Але аналізуючи інформацію Єдиного веб-порталу використання публічних коштів ми випадково натрапили на платіжку про перерахунок Лаижинському комбінату комунальних підприємств ще 60 тисяч гривень на вивішування та зняття новорічної ілюмінації. Кошти було перераховано 28 січня 2016 року на підставі договору, який було укладено 19 січня цього року та акту виконаних робіт від 25 січня. 9511_image001.jpg (21.47 Kb)

Загалом на вивішування та зняття святкової ілюмінації в Ладижині на новорічні свята цього року було витрачено 126 тисяч гривень.

Якщо 66 тисяч гривень ще якось можна було уявити, то для того, щоб нарахувати за цю роботу 126 тисяч, для цього потрібно працювати або в міській раді або в міському комунгоспі. Ця цифра абсолютно виходить за рамки здорового глузду.

Зі своєї сторони ми радо б вислухали та опублікували коментар директора міського комунгоспу та депутата Лаижинської міської ради Олександра Коломійця з приводу обґрунтованості подібних розрахунків.
6 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 964 Коментарів: 25
Написав: pash 6.02.2016 - 21:46
Arhip. Це вже не вперше подібні приписки. У актах ревізії Вінницької держфінінспекції є подібні порушення правда на них ніхто не реагує. Я тільки-що зробив коментар по "собачій" темі а тому ув*яжу ці дві теми таким чином: Владарювати наші міські чиновники хочуть, посилаються,що це заборонено законом. То це від лукавого.Де їм вигідно криком кричать законом не дозволено, а якщо є користь- про закон забувають.Далеко за прикладом не потрібно йти наш мер об*явив на всю україну,як закони можна обходити і Конституцію також. Щоб не повторюватись уважно прослухайте його "подвиг" по ферментному-Кінаха і його(Коломейцева) треба посадити за корупцію!!!!!
Написав: nina 7.02.2016 - 09:27
Всі про все знають. Один перед оним викладають тут свої знання, але ніхто не пропонує що робити із злочинною владою. Коли вже кінець цим злочинам покладемо?Коли об*єднаємось і ударимо по злочинцях?
Написав: pash 7.02.2016 - 10:43
nina. Не потрібно об*єднуватись в прямому розумінні слова тому,що буде великий гвалт боку владної команди. Згадайте про звернення до генерального прокурора про те,що дві партії у нашому місті намагаються повалити владу.Згадайте як Вас затримувала міліція. Так от відповідь така ,що саме міліція,а нині поліція повинні перевірити ці факти і, якщо дійсно перевірять і доведуть до кінця-то буде поставлений край злочинній владі.Я трохи підняв архіви то найшов такі заголовки у комунальній газеті: "Хто шиє справу меру ?", "Хто кришує мера?"... То у мене є відповідь на це питання-передивіться уважно його інтерв*ю -він все хоч замасковано,але висвітлив і навіть назвав прізвища.Промовчав він лише про Януковича і його команду. Але якщо уважно читати і тут можна знайти відповідь.Перегляньте,що він говорить про реформу медицини у нашому місті...Хитрий мер все перекрутив Ця реформа планувалась при правлінні саме Януковича. Із листопада 2010 року нам намагались нав*язати цю дурну ідею в місті Цитую заголовки-"Чи реформують нашу лікарню в окружну?" (НМ №;47-2010) "Медична реформа: В Ладижині також очікуються зміни" (НМ № 48-2011р.)Але зміни не сталися-депутати медики хоч раз пішли проти....І цим скористався хитрий мер...Деталі нехай розкажуть депутати...А про те що ще робиться буде повідомлено.Я висловлю особисту думку-наша дискусія на сайті також має певні позитиви.Жаль,що мало людей приймають у обговорені участь....
Написав: nina 7.02.2016 - 12:16
Мені також набридло сомплі жувати. Ви пишете:"Нехай міліція,....нехай депутати....! А вони не нехайуть. Не хочуть і не будуть, далі ЩО? Марна трата нервів? І заспокоювання Жульок на цему сайті? Надоїло!!!!Поки не припинимо хворобу гетьманством, нічого не змінемо!
Написав: pash 7.02.2016 - 13:54
Nina.Емоційно я можу підтримати Вас, але як можемо змінити Ви,я і інші люди, які мають іншу думку поламати систему,наголошую,протиправну,яка складалась на протязі 15 років.Як можна змінити наших людей, які клюють на брехню і популізм???Наведу приклад, вперше вживу емоційне слово-Ідиотізм. Як можна слухати нісенітницю з уст лауреата -мера таке висловлювання"если бы ...миллиард...мы бы законы обошли".Він правильно сказав про тещо мав на думці і що він реально здійснює у нашому місті...А голодній кумі, що на умі... ? У нього на умі-гроші Тим 67%(які його підтримали?????) потрібно думати головою а не нам із Вами...
Написав: nina 7.02.2016 - 14:29
Знов мене не зрозуміли??!!
Написав: pash 7.02.2016 - 16:26
nina, нам би сперечатись??? ми один другого прекрасно зрозуміли...Я навмисне навів останню фразу із Висоцького. Тому,що подібні цитування Висоцького були у одній із газет міста,яку заснував не хто інший,як наш лауреат "Людина" року" (!)І 15 років наш електорат читає цю газету і вірить, як у совкові часи у газету "Правду" Нас називають опозицією.ну і що це просто не розумні люди. які не можуть відрізнити опозицію від опонента...А якщо серйозно, то дійсно ми поки що не можемо реально щось зробити.Громади у нас як такої не має. Депутати лише іменуються ними..... Але мої коментарі чомусь читають не уважно....жовтень не за горами...Є варіант дострокового відкликання....Є інші варіанти...
Написав: Sidir-Gnatovich 8.02.2016 - 09:20
Якщо вірити бухгалтерським документам, то в комунгоспі працюють одні за---ці, адже в кінці грудня 2015 року вони по цих документах закупили лише туалетної бумаги на 14 000 грн. А прокурор, подаючи звіт, на протязі багатох років стверджує, що зловживань у сфері бюджетних коштів немає.
Написав: nina 8.02.2016 - 10:46
А перевірки КРУ, щоперевірки находять фінансових порушень не на один мільйон грн. І передає ці акти перевірок в прокуратуру(в крайньому випадку повинно передавати). Колись за 5000 крб. засудили сільського голову одного з сіл тростянеччини лише за те, що в сільраді зламався Москвич і пальне, яке б мало використовуватись на цьому авто списали на Жигулі, яке на той час залишилось робочими в цій сільради. І засудили до увьязнення. Згідно законів якщо фінансових порушень виявлена на 85 грн., прокуратура повинна відкривати кримінальне провадження. Але це не для нашого!
Написав: pash 8.02.2016 - 11:34
Ви, панове, абсолютно праві, але,вибачте,ці акти ревізій практично рідко хто читає у нашому місті.Із п*яти чи шести актів навіть наш міський керманич підписав лише одного!!!!Ми могли б опублікувати на сайті всі ці акти для ознайомдення, але серед користувачів сайту дуже мало таких,які зрозуміють суть бухгалтерських термінів і великої кількості цифр.Проте суть всіх порушень зводиться до їх повторення, слідуюче-порушується бюджетне законодавство, а це саме головне.Я надам адміністрації сайту інформацію про акти.п.Ніна, а щодо законів питання я вже піднімав не одноразово у тому числі на своєму блозі.Я проводив і до цього часу проводжу дослідження по проблемікорупції..А корупція починається саме із дотриманням законів саме тими,які мають владні повноваженя.Ви часто ставите запитання що робити-я відповідав і зараз повторюю: У зв*язку з тим,що не має Статуту територіальної громади-жоден громадянин міста, ні одна громадська організація реально не може реалізувати прояву місцевої ініціативи. не заслухати чиновника міськради, не може проконтролювати як виконуються передвиборні обіцянки і повноваження...На рівні держави ці питання врегульовані. Думаю,що мої колеги мене доповнять....
Написав: nina 8.02.2016 - 15:35
Не треба нічого друкувати на сайті. Треба перевірити хочь один такий акт, де є фінансові порушення. і зробити наступне: 1. Перевірити чи передала КРУ ці порушення до прокуратури міста. 2. Яких заходів було вжито, якщо прокуратура була про це повідомлена. Якщо порушення склали 85 грн., вже акт повинний передатись до прокуратури. Якщо порушення були , а акт не передався до прокуратури, то вже є корупція.
Написав: helen 11.02.2016 - 23:34
"Графічні матеріали плану зонування території м.Ладижин розміщено на сайті Ладижинської міської ради в розділі «Житлово-комунальна сфера», «Відділ містобудування та архітектури», меню відділу «Інформація для громадського обговорення»"
Хтось може щось роздивитись на цьому плані? Чи тільки в мене не виходить?
Написав: Vetаl 11.02.2016 - 23:48
helen, дайте ссылку.
Написав: Vetal 12.02.2016 - 00:01
Нашел.
Максимум увеличения в нашего хозяйственника выглядит так
//goo.gl/dsSP9T

А так выглядит в городе энергетиков Добротвор (плюсуется)
//goo.gl/CmSKBs
или так
//goo.gl/OHd3gG
Написав: helen 12.02.2016 - 00:08
Vetal, отож. Це, мабуть, щоб ніхто не здогадвся, що там на зонували :))))
Написав: Arhip 12.02.2016 - 00:26
Я звертався до пана Гнатюка з питанням, чому графічних матеріалів немає, натомість є малюнок невеликого формату, він сказав, що це комп*ютерщики винні і він все виправить. Завтра планую відвідати його та побачити цю схему зонування особисто, якщо дадуть( не можутьн едати), то ми на сайті опублікуємо цю схему для обговорення. До речі, жителям багатоперхівок варто серйозно взяти до уваги обговорення цієї схеми, щоб потім не бігали та не збирали підписи, коли півень клюне...
Написав: Vetal 12.02.2016 - 00:39
Arhip, большинство депутатов такую карту никогда не видели.
Правда когда то пани Мельник будучи нач земотдела приносила на деп.комиссию по требованию, и показывала этот никудышный рисунок размером 1.2*1м.
Карта хорошего качества существует. За последних лет так 15, на нее выделялись денег раза так четыре, и очень неплохие деньги. Около 12 лет назад с буджета на нее было выделено 150 тысяч. оБЕЩАЛИ С ВЕРТОЛЕТА ЕЕ ФОТОГРАФИРОВАТЬ но так и никто не видел не вертолет не карту. Я думаю что она существует у Коломейцева, только как в разработке захвата земель громады.
Написав: pash 12.02.2016 - 08:29
Arhip. Vetal Тему по карті потрібно розглядати окремо.У мене одне поки що питання,чому саме зараз виникла проблема зонування?До 2010 року діяв закон "Про планування та забудову" де передбачалось проведення громадських слухань- його не виконували а нині стали дуже законослухняні...?????? До речі на порталі Лада FM 'є інтересні речі по питанню зонування....
Написав: helen 12.02.2016 - 09:05
pash, мабуть, це через прецеденти, що були з куркою і її забудовами. Рішили, щоб потім не було бунтів з громадою, то буцім всі норми і громадські слухання були дотриманні.
Написав: nina 12.02.2016 - 10:55
Ніякіх прецедентів ніхто не боїться і до уваги не бере. Це швидше за все скеровано з "ГОРИ". І скерувала дуже потрібна людина. Тому і зроблено через дупу. І ніхто не буде нічого переробляти, а тим більше до когось дослухатися.
Написав: pash 12.02.2016 - 11:54
Про те хто скерував з гори доказів не маю. Але у нашому місті не було бунтів із громадою (як висловлюється Helen)У нашому місті громаду просто-напросто і відверто обманули. І тепер той хто це зробив хизується на всю Україну -("Ми их заманули"...)Нехай це все залишається на совісті "вельмиповажного" і високопровесійного" мера і тих кого він добровільно-примусово зігнав на збори у вересні 2010 року, де вони тягнули ледь не до неба руки за будівництво Рябої курки.Нехай це залишається на совісті "непродажних" журналістів, які вішали локшину на наші вуха-"амбре не буде"....А прецедент з куркою є, був і буде.І робиться це з допомогою так званої влади.Мені смішно із вислову мера -ми-заманули... Ні то його заманули. і до цього часу курка дурить і його і нас.На сайті міської ради курка опублікувала про те,що по лукашівській бригаді проводились слухання і вказує срок березень -квітень (Збрехали -міськрада самоусунулась і ніякої участі у цьому не приймала) Точно як у 2010 році!!!У вересні місяці публікують на сайті два документа-заяву про наміри і заяву про наслідки.У одному із документів чітко прописано-об*єкт підвищеної екологічної небезпеки. цей документ показував у Демидівці п.Лещенко.Там сільським головою жінка без досвіду...Але вона винесла це питання на обговорення і був складений протокол.А у нас у 2010 році було два слухання і ні разу не було проведено по-закону. Теж саме і по Лукашівській бригаді.Для чог я це все пишу..Є два шляхи-звертатись до суду, до правоохоронних органів.Звертались до багатьох інстанцій..Визнають, що об*єкти підвищеної екологічної небезпеки... А по липових громадських слуханнях-нуль уваги.(натяк такий-це ваша місцева проблема громада рішила!)Є інший шлях-депутати міської ради повинні створити комісію і з участю громадсьості перевірити детально це питання) А далі все по закону..
Написав: helen 12.02.2016 - 12:43
Мені ще цікаво чи детальний план є?
pash, ви ж добре знаєте яким чином проходять громадські слухання," З А К О Н У К Р А Ї Н И Про регулювання містобудівної діяльності ", постанова КМУ, і яким чином подаються пропозиції і зауваження. У 2010р. їх хтось подавав належним чином? Теж саме по Лукашівці? А на рахунок депутатської комісії, ті 11 депутатів, що не взяли на себе відповідальність голосувати за кота в мішку. Можливо саме це питання і може стати цим спільним і об"єднати такі місцеві осередки партій, як Батьківщина, Укроп, Ляшка, НФ та ін, об"єднати їх керівництво, їх актив, громаду, яка їх підтримує. Провести якісь попередні переговори з головами, а потім круглий стіл з активом, де обговорити і знайти спільні бачення життя міста і спільно на це працювати? Можливо і громаду тоді легше буде пробудити?
Архіп, звичайно правий, якщо люди зараз не проявлять зацікавленості в обговоренні генплану, то тоді можуть кусати лікті, якщо під вікнами раптом щось з"явиться, а неприєне сусідство на околицях міста.
Написав: Arhip 12.02.2016 - 13:51
опублікували після моїх кількох звернень нормальний формат схеми зонування, можна аналізувати та вивчати.
Написав: pash 12.02.2016 - 13:55
Helen. Генеральний план дійсно є, але хто і чому данному плану присвоїв гриф ДСК мені не відомо.Тепер щодо громадських слухань, так я знаю як повинні проводитись громадські слухання.У 2010 р.у вересні місяці лише дві людини-В.Кондрицький і я звернули на це увагу.Володимир Васильович запитав приблиєно слідуюче-чому не говорять про наслідки!!! Я задав два запитання-про розу вітрів(тому що забійний мали будувати на землях с.Заозерного) і на яких підставах п. Коломейцев проводить громадські слухання (відповіді не отримав. До речі друге моє запитання не потрапило на сторінки "опозиційної"ЛГ"Я розумію, що ми всі розумні після того....(я опущу навмисне багато інтересних деталей)Коли зібрались кілька представників ГО Народний центр екологічного контролю і проаналізували ситуацію-зрозуміли як громаду Ладижина примітивно. по шахрайські розвели і мер і Ряба.А про об*єднання зусиль названих партій я за двома руками,але проблема у тому,що ні у 2010 році ні зараз місцеві партії не робили і не роблять нічого. Ось про що я майже постійно пишу і звертаюсь до депутатів.Можу ще раз повторити і навіть трохи із грубощами.Крутить, мутить все міський голова,він підім*яв під себе майже все і депутатів також, якщо вони свою позицію не хочуть висловити (крім В.Сутика) то гріщ їм ціна...Що стосується ГО Ладижинська громадська рада і Народний центр екологічного контролю то тут є свої проблеми...Я висловлю лише одну-ГО не партія!!! У нас є статут...А по людській зацікавленності Ви із Андрієм праві....По круглих столах: п. Ніна може підтвердити як їх проводили і скільки людей приходило...Кожен повинен починати із себе, але це лише лозунг...
Написав: nina 12.02.2016 - 15:40
Всі гросмадські слухання, об єднання та круглі столи, замінюються населенням Ладижина на серіали, весіля дні народження, та т. і. Колись прокинуться , а може вже і не прокинуться, але вже буде пізно.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль