Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Ладижинська казначейська служба програла суд на 55 мільйонів гривень

Ладижинська казначейська служба програла суд на 55 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/kaznachejstvo2.jpg10 липня цього року Вінницький окружний суд Вінницької області виніс постанову якою визнав протиправною бездіяльність управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Вінницької області щодо не перерахування тимчасово вільних коштів спеціального фонду місцевого бюджету м. Ладижин в загальній сумі 55 мільйонів гривень. (тут - установка бронедверей - Бронедвери) Крім того, суд зобов’язав казначейську службу перерахувати кошти в сумі 55 мільйонів гривень на депозитний рахунок Укргазбанку.

В суд з позовом звернулось міське фінансове управління. Позовні вимоги мотивовані протиправною бездіяльністю відповідачів, яка полягає у неперерахуванні тимчасово вільних коштів спеціального фонду місцевого бюджету м. Ладижина в сумі 55 млн. грн. на депозитний рахунок позивача № 2546004151577 в ПАТ АБ "Укргазбанк", відповідно до умов Договору банківського строкового вкладу № 2-Ю/2014 від 12.01.2015р.

Виявляється, що 12.01.2015р. між міським фінансовим управлінням та ПАТ АБ "Укргазбанк" було укладено договір банківського строкового вкладу № 2-Ю/2015, за умовами якого вкладник розміщує тимчасово вільні грошові кошти в сумі 77 млн. 500 тис. грн. на рахунок № 2546004151577 в банку, який за користування даним депозитом зобов'язаний сплатити вкладнику проценти із розрахунку 19,10 % річних.

На виконання цього договору фінансове управління спрямувало в казначейство платіжні доручення, але вони не були оплачені, а гроші не було перераховано.

Нагадаємо, що аналогічне рішення Вінницьким окружним адміністративним судом було винесено минулого року. Тоді предметом спору було 30 мільйонів гривень, які було отримано Ладижинською міською радою від компанії «Західенерго» на ремонт житлових будинків. Суд апеляційної інстанції залишив чинним вказане рішення, то ж будемо сподіватись, що рішення набуте законної сили, а казначейство виконає рішення суду.

Якщо рахувати збитки, завдані ладижинським казначейством громаді міста Ладижин, то за рік сума складає близько 15 мільйонів гривень, але для того, щоб відшкодувати завдані збитки, слід звернутися з позовом до суду. Чи насмілиться міський голова Валерій Коломєйцев подати позов суд проти держави, адже сума немаленька.

Читайте також

Вся правда та брехня про 30 мільйонів гривень. Частина 1.

Вся правда та брехня про 30 мільйонів гривень. Частина 2.
24 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 534 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль