Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы Ладижинська казначейська служба програла суд на 55 мільйонів гривень

Ладижинська казначейська служба програла суд на 55 мільйонів гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/kaznachejstvo2.jpg10 липня цього року Вінницький окружний суд Вінницької області виніс постанову якою визнав протиправною бездіяльність управління Державної казначейської служби України у м. Ладижині Вінницької області щодо не перерахування тимчасово вільних коштів спеціального фонду місцевого бюджету м. Ладижин в загальній сумі 55 мільйонів гривень. (тут - установка бронедверей - Бронедвери) Крім того, суд зобов’язав казначейську службу перерахувати кошти в сумі 55 мільйонів гривень на депозитний рахунок Укргазбанку.

В суд з позовом звернулось міське фінансове управління. Позовні вимоги мотивовані протиправною бездіяльністю відповідачів, яка полягає у неперерахуванні тимчасово вільних коштів спеціального фонду місцевого бюджету м. Ладижина в сумі 55 млн. грн. на депозитний рахунок позивача № 2546004151577 в ПАТ АБ "Укргазбанк", відповідно до умов Договору банківського строкового вкладу № 2-Ю/2014 від 12.01.2015р.

Виявляється, що 12.01.2015р. між міським фінансовим управлінням та ПАТ АБ "Укргазбанк" було укладено договір банківського строкового вкладу № 2-Ю/2015, за умовами якого вкладник розміщує тимчасово вільні грошові кошти в сумі 77 млн. 500 тис. грн. на рахунок № 2546004151577 в банку, який за користування даним депозитом зобов'язаний сплатити вкладнику проценти із розрахунку 19,10 % річних.

На виконання цього договору фінансове управління спрямувало в казначейство платіжні доручення, але вони не були оплачені, а гроші не було перераховано.

Нагадаємо, що аналогічне рішення Вінницьким окружним адміністративним судом було винесено минулого року. Тоді предметом спору було 30 мільйонів гривень, які було отримано Ладижинською міською радою від компанії «Західенерго» на ремонт житлових будинків. Суд апеляційної інстанції залишив чинним вказане рішення, то ж будемо сподіватись, що рішення набуте законної сили, а казначейство виконає рішення суду.

Якщо рахувати збитки, завдані ладижинським казначейством громаді міста Ладижин, то за рік сума складає близько 15 мільйонів гривень, але для того, щоб відшкодувати завдані збитки, слід звернутися з позовом до суду. Чи насмілиться міський голова Валерій Коломєйцев подати позов суд проти держави, адже сума немаленька.

Читайте також

Вся правда та брехня про 30 мільйонів гривень. Частина 1.

Вся правда та брехня про 30 мільйонів гривень. Частина 2.
24 липня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 524 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль