Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Житловий дерибан. Частина 1. Квартира для ЛОРа.

Житловий дерибан. Частина 1. Квартира для ЛОРа.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9252_0.jpg
З цієї публікації ми відкриваємо матеріали свого журналістського розслідування щодо розподілу квартир виконкомом Ладижинської міської ради.

Зацікавились ми житловим питанням після того, як місцева влада провалила питання забезпечення житлом ЛОРа, приїзд якого в місто вже було анонсовано, тому ми адресували інформаційний запит міському голові в якому просили надати рішення виконкому, які стосуються забезпечення житлом лікарів і начальників міліції та прокурорів міста Ладижин.

Ми хотіли порівняти в яких умовах перебувають так потрібні місту лікарі та правоохоронці. В рівних чи ні.

Міський голова працюючи на випередження в другому номері комунального видання «Нове місто» прокоментував забезпечення лікарів житлом в т.ч. і ЛОРа за що ми йому тільки можемо подякувати, адже ладижинці повинні таки знати, як роздають житло наші народні менеджери, яким довірили кермувати.

Ситуацію з наданням житла ЛОРу мер прокоментував так:

«Позиція керівництва МХП стосовно надання житла спеціалістам така: допоки лікар працює в місті, доти живе в наданій квартирі. У разі, якщо піде на пенсію, то житло передадуть йому у власність. Вважаю, що це є певним запобіжником для того, щоб фахівець довго і плідно працював на благо нашої громади. Адже, якщо квартиру одразу передати у власність, то є ймовірність, що людина продасть її та поїде з Ладижина.
На жаль, отоларинголог, який приїхав у Ладижин разом із родиною, не погодився жити у квартирі, що має статус службової десять років, і поїхав із міста.
До речі, умови надання житла для всіх спеціалістів від медицини однакові.наприклад. до нас приїхав молодий анестезіолог і керівництво МХП надало йому двокімнатну квартиру. Цей спеціаліст, очевидно, має розуміння того, що доки він працює в ЛТМО, доти він живе у наданому йому помешканні, принаймні перших десять років роботи».


У зв’язку з цим виникає багато питань до міського голови.

З яких пір в місті за житлове забезпечення медиків відповідає приватне підприємство, в даному випадку це МХП? Виявляється, що МХП має свою позицію по наданню житла медикам. А де житловий фонд міської ради та відповідальність виконкому з міським головою?

Слід також мера запитати, чому при будівництві 9-поверхівки не було вирішено питання про передачу частини житлового фонду в комунальну власність для надання житла згідно черги. Чи не з цього фонду виконкому повинен був створити службове житло для медиків та інших фахівців, які так потрібні громаді міста?

Далі мова іде про критерії надання житла. З яких пір квартири в приватному будинку мають статус службових, як говорить мер, якщо цей будинок вводився в експлуатацію, як гуртожиток? Спочатку Валерій Коломєйцев пише про те, що потрібно працювати до пенсії, щоб отримати житло, потім про 10 відпрацьованих років та використовує такі терміни, як «принаймні 10 років», що говорить лише про те, що медик не має жодних гарантій на отримання житла у власність, навіть, якщо відпрацює 10 років.

Стосовно ЛОРа, якого виставили, як людину з примхами, який ставив якісь фантастичні умови, то слід пригадати, що на одному із зібрань Народної самооборони міста Ладижин лунало прохання «прописати» нового ЛОРа в своєму помешканні, бо в квартирі, яка надавалась в 9-поверхівці йому не давали реєстрації, тобто житло для медиків в МХП - це житло без жодних гарантій, яке можна втратити в любий момент.

Комунальне видання пише, що три сім*ї медиків отримали квартирив Ладижині, з яких дві в будинку МХП. (До речі, для тих, хто планує купити однокімнатну квартиру в Києві - продаються квартири в житловому комплексі "Чайка").

Мова іде про хірурга вищої категорії з Донецька Євгена Вакуленко, якому було надано кімнату в будинку МХП, анестезіолога Олександра Рябуху з дружиною стоматологом, яким було надано двокімнатну квартиру в цьому будинку та уролога Дениса Матяша, який отримав однокімнатну квартиру в будинку № 33. Ще одну квартиру, яка має статус службового житла, було надано лікарю-терапевту амбулаторії сімейної медицини по обслуговуванню населення с. Лукашівка та с. Губник Володимиру Шевчуку.

І все. Фактично медики отримали всього дві службових квартири за рахунок житлового фонду міської ради, та дві в приватному будинку без жодних прав та гарантій.

Не говорить міський голова про умови надання житла керівному складу міліції та прокуратури, які отримували службові квартири, після чого виконком надав дозвіл на зміну статусу квартир зі службової на житлову після чого той же виконком давав дозвіл на приватизацію цих квартир, після чого квартири продавались після того, як начальство змінювалось, а новоприбуле отримувало вже нові квартири в обхід квартирної черги, яка майже не просувалась.

Чомусь подібної принциповості міський голова зі своїм виконкомом не виявляв, коли вирішувались питання надання житла прокурорам та міліціянтам? Натомість у питанні ЛОРа мер: по-перше, самоусунувся від вирішення житлового питання перекинувши його вирішення на приватну компанію; по-друге, переклав вирішення цієї проблеми на головного лікаря лікарні пана Альчука, який при всьому бажанні не має житлового фонду і як би він не хотів, не може забезпечити свого ЛОРа житлом. А де міський голова та виконком???

Хотілось би запитати міського голову, а де поділась квартира, яку було надано конюху в приміщенні молочної кухні, яка належала до сфери міської лікарні? В молочній кухні можна було облаштувати відразу дві квартири для медиків. Чи не так?

Насправді житловий фонд міської ради призначений не для ЛОРів, а для прокурорів, міліціянтів, чиновників, начальників КРУ та казначейств та інших наближених до тіла вождя та потрібних осіб.

В наступних матеріалах ви дізнаєтесь, як виконком надає житло керівному складу прокуратури та міліції.

Читайте також:

Незаконне проживання місцевого депутата-регіонала в комунальній квартирі кришує міський голова?

Начальник Ладижинського КРУ отримає службову квартиру площею 38, 8 кв.м.
15 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1441 Коментарів: 21
Написав: lomov 16.01.2015 - 11:26
Очень актуальная тема. Написано всё верно, но очень мягко и лояльно. Необходимо прямо говорить, что согласно закону, при строительстве ведомственного жилья, юридические лица передают исполкому 10-15% квартир для распределения среди лиц, состоящих на квартирном учёте. Думаю, что при строительстве 9 этажного дома МХП передало исполкому эти квартиры, но чиновники укрыли этот факт с целью предоставления квартир в ручном режиме, а не по закону. Про милицию тоже правильно написано. Например, бывшим начальнику милиции Соловейчуку и прокурору Гырбе было выделено служебное жильё - половина гостиницы "Акация".Злоупотребляя своим служебным положением, чиновники горсовета тайно сняли с этих квартир статус "служебная", предоставив возможность Соловейчуку и Гырбе в обход закона приватизировать эти квартиры и продать. Соловейчук продал свою квартиру за 32 тысячи долларов США, а Гырба - около 40 тысяч. Аналогичное преступление было совершено и с квартирой предыдущего начальника милиции Скичко. Квартира продана за 23 тысячи долларов. Но на этом злоупотребления не окончились. Соловейчуку и прокурорам повторно были предоставлены квартиры в 9 этажном доме, хотя они на квартирной очереди не состояли. Так было распределено около 20 квартир. При этом люди, состоящие на квартирном учёте, не получили ни одной квартиры.
Написав: nina 16.01.2015 - 15:19
Интересно сколько от таких манипуляций получил САМ? Даром ведь, как говорят в Одессе, и папа маму не целует!!!!!!
Написав: lomov 16.01.2015 - 16:03
Нина, это всё, что Вас волнует? Меня лично волнует, что за 14 лет простой и добрый сварщик превратился в матёрого махинатора, который крутит людьми, как цыган солнцем.
Написав: Vetal 16.01.2015 - 18:06
Lomov, причем здесь старый профиль сварщика?
Имея в месяц доход не менее 1 миллиона гривен, любой сварщик научится оболванивать тупой лекторат и будет профессионалом в этом. Мотивация более чем достаточная. Постоянные усовершенствования нанятыми репетиторами, тренинги в словоблудии со временем делают свое чудо.
Сравните хотя бы Кличко 3 года назад и сейчас, или яныка до и после, или мера до и сейчас.
Это Вам ломов не с упорной работы прийти домой наработавшись за 100 гривен в смену, а далее перед сном покушать жаренной картошки с квашеной капустой и уснуть в надежде на лучший завтрашний день. Какая еще мотивация к само совершенствованию может после такого ежедневия возникнуть?
Именно в то время когда физически убивают твоих сограждан, Вы
Lomov со своей мотивацией не сможете думать о таких высоких целях как например споймать марлина или тунца где то в яхте под Канадой.
Вы Lomov не будете покупать для бойцов АТО каски для страйкбола и зарабатывать на этом со своей канторой.
Так же Вы Ломов, не будете выпускать в город пылесос сосать пыль на ул.Строителей когда идет снег и только потому, что конец года и еще не все до копейки растрачено с эфективностью.
И насчет Нины уважаемый Lomov, Вы так не озадачивайтесь.
Нина маленькая бабушка, но которая вомного сельнее Вас мужика ,и знает чем озадачиваться.
Написав: nina 16.01.2015 - 20:44
Дорогой LOMOV! Простого доброго сварщика, который превратился в матёрого махинатора никогда не было. Все просто хотели бы чтобы так было. На самом деле, этот "простой добрый сварщик", заработал свои капиталы на выводе войск бывшего СССР из Германии. Потом после открытия сети оружейных магазинов, заработал на войне в Приднестровье, поставкой туда оружия. А сколько смертей на нём, которые были для достижения его коварных целей. Не был этот человек никогда ПРОСТЫМ ДОБРЫМ СВАРЩИКОМ. Он на пару лет моложе меня и у нас с ним в нашем поколении очень много общих знакомых(было, многие уже ушли в мир иной). Здесь места не хватит описать всё что мне известно. И времени мне жаль на это ЛИЦО тратить. Если интересно приходите, много чего могу рассказать. Начиная с его 18 лет. И вы поймёте, что на такие должности не попадают "простые добрые сварщики". И не будут попадать, пока мы не начнём отдавать свои голоса за имена людей скромных и порядочных, а не за малоизвестное хамло, которое пойдёт по Головам своих родителей для достижения своих коварных целей.
Написав: glow 17.01.2015 - 15:58
Вы знаете таких"добрых и порядочных",за которых можно и нужно отдать свой голос???Лично я таких не встречал!Может поэтому и не считаю целесообразным отдавать голос за кого-либо вообще...
Не будьте так наивны.Может человек ещё не такой алчный и подлый,но это не надолго.Кто бы ни был у руля в скором времени всё встанет на круги своя.Такова система,да и природа человека.Ведь нам всегда всего мало!Так было всегда!Так будет всегда.
Написав: статист 17.01.2015 - 21:04
Мер недавно давая интервью сказал,что не влияет ни как на издание НОВЕ МІСТО,так-же его высказывание было о том,что в городе нет коррупции и если кому известны факты обращаться в милицию или прокуратуру.Это его слова и это не требует доказательств.Редакция подтвердит.А куда обращаться.Не помню кто высказал красивую фразу.если не можешь победить коррупцию,тогда лучше ее возглавить.Вопрос почему в городе нач.милиции,прокуроры не задерживаються.Ответ наверное в том что они ЮРИСТЫ.И замечать постоянные нарушения и оставаться чистыми неудобно.Вот и вся текучесть.Как и замы у В.И.К.
Написав: lomov 19.01.2015 - 11:20
А я думаю, що прокурори і нач. міліції не затримуються тому, що вони приїзджають у місто не працювати, а підзаробити коштів, у тому числі і на отриманні та продажі квартир. Вони "розкусили" риженького боягуза і приїзджають у місто як на заробітки.
Написав: статист 19.01.2015 - 15:39
lomovА вот это и правильное мнение.Только это и плата за то,что они что-то не замечают.То есть правонарушения со стороны власти.Поэтому ВЛАСТЬ НЕ ДЕЛАЕТ ОШИБОК И НЕТ КОРРУПЦИИ в городе и такие случае неизвестны меру.То-же самое но и карманные депутаты,но для них существуют другие расценки земли под дома,гаражи,другие решения их и приближенных к ним вопросов.Но за это они решают все вопросы по городу без обсуждений с избирателями.Поэтому В,И,К, прав не он так решил а депутаты избранные народом,прокурор,нач.милиции.Все класс.Он не причем.Т.е виноват сам избиратель.Так в этом городе было и будет.Пока........Читатель наверное догадался.
Написав: lomov 19.01.2015 - 15:49
Я перебуваю на квартирному обліку під №19, підскажіть мені, будь ласка, чи маю я право оскаржити такі діїї влади і що для цього мені необхідно зробити?
Написав: Wanch 19.01.2015 - 17:28
- У цей день було вбито кілька десятків беззбройних прорусских демонстрантів, які намагалися сховатися в будівлі адміністрації міста від прихильників самопроголошеного київського уряду. Будинок Профспілок був повністю оточений, двері заблоковані, а сама будівля - підпалено - йдеться в повідомленні.

antimaydan,
За такую информацию без ССЫЛКИ тебе самому нужно
отрезать яйца!
Написав: lomov 20.01.2015 - 10:12
Зверніт увагу, посіпаки мерліна завжди намагаються перевести стрілки на іншу тему, тільки б не критикували їх ідола.
Написав: La-la-La-la 20.01.2015 - 11:17
lomov, мысль поддерживаю.
И это называется флуд.
По правилам администратор должен предупредить а далее заблокировать пользователя.
НО АДМИНИСТРАТОР СПИТ!
Написав: lomov 20.01.2015 - 12:09
Я пербуваю на квартирному обліку під номером 19. Підскажіть мені, будь ласка, чи маю я право оскаржити такий безпрєдєл влади, якщо да, то як це зробити?
Написав: La-la-La-la 20.01.2015 - 12:55
lomov, идешь в АТО.
Приходишь в отпуск и решаешь вопрос.
Помнится авганцам много не давали, поствоенная травма.
Написав: lomov 20.01.2015 - 14:00
La-la-La-la, нет желания пачкать руки об эту кучу навоза.
Написав: nina 20.01.2015 - 14:03
Будь-який громадянин, Ладижина , має право оскаржити будь-яке рішення міської ради. Друга справа, чи виграє він цю справу, якщо в спарві будуть зацікавлені "сильные мира сего"
Написав: lomov 20.01.2015 - 14:32
nina, так это же не решения гор.совета, а решения исполкома.
aleksandr
Написав: aleksandr 11.06.2015 - 23:00
lomov, Подавал я Ладыжинскую прокуратуру заявление на открытие "дела" на Соловейчука отказ , обжаловал в Лад.суде - тоже все правильно -ОСНОВАНИЙ НЕТ... ПРАВИЛЬНО КВАРТИРКИ ПОЛУЧАЛ... НИЧЕГО НЕ МЕНЯЕТСЯ... НУЖЕН МАЙДАН ТРИ И НЕ ПРОСТО ИХ ПУГАТЬ , А К СТЕНКЕ СТАВИТЬ ... ПО ПРИМЕРУ РУМЫНИИ...
Partizan
Написав: Partizan 11.06.2015 - 23:03
aleksandr, кримінал - це наркоту продавати.
aleksandr
Написав: aleksandr 11.06.2015 - 23:54
coolPartizan,

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль