Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Керівництву жіночого комітету мобілізованих «Мирослава» висловили недовіру

Керівництву жіночого комітету мобілізованих «Мирослава» висловили недовіру

Нещодавно ми повідомляли про те, що голова ГО «Мирослава» Олена Пясецька закинула самооборонівцям звинувачення у недоцільному використанні зібраних благодійних коштів, які на їх думку можна було витратити на інші речі.

Результатом її активності стала неоднозначна публікація в комунальному виданні газеті «Нове місто» та шквал критики на адресу Народної самооборони від міського голови Валерія Коломєйцева, висловлену під час останньої сесії.

Але конфлікту не вдалось розгорітись завдяки конструктивній позиції активістів Народної самооборони, якими було запропоновано створити координаційну групу на чолі з депутатом Ладижинської міської ради Оксаною Денисюк, яка допоможе налагодити зв'язок із всіма волонтерами міста Ладижина та координуватиме їх діяльність.

Декому в місті Ладижин дуже хотілось би підірвати довіру до Народної самооборони та дискредитувати її активістів, але цього не вдалось, штучно створений скандал вдалось ліквідувати. Натомість скандал виник вже всередині громадської організації «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава».

Кілька її учасників, Олена Червончук, член правління та Олена Зеленюк, член ревізійної комісії заявили про свій вихід з ГО «Мирослава». Відкриту заяву з цього приводу було поширено в офіційному блозі Олени Червончук.

«Коли в лютому цього року, дізналася про можливість створення нової громадської організації, яка об’єднає сім’ї мобілізованих бійців та допомагатиме їм вирішувати проблеми соціального захисту, з радістю запропонувала свою допомогу в організаційних та інших питаннях. Згідно рішення установчих зборів громадської організації «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава», які відбулися 10 лютого 2015, року мою кандидатуру було затверджено на посаду члена правління зазначеної організації. Але, коли організація почала працювати з’ясувалось, що ми з іншими членами правління маємо розбіжності у своїх поглядах на те, в якому форматі та за якими правилами має працювати громадська організація «Мирослава». Тому вважаю недоцільним моє подальше перебування, як члена правління, у складі ГО «Жіночий комітет мобілізованих «Мирослава», яку очолює Олена Пясецька, про що заявляю у відкритому листі», - мотивувала свій вчинок Олена.

Слід відмітити на причину для такого вчинку, про яку вказано в заяві:

«Керівництво ГО «Мирослава» та зокрема її очільниця Олена Пясецька встигли викликати недовіру інших членів організації, зокрема це пов’язано із розподілом зібраних коштів та гуманітарної допомоги, а також з деструктивною позицією, яка спрямована на створення конфліктів та ворожнечі між активістами міста, що займаються волонтерською діяльністю».

Але не все так погано. В заяві анонсовано створення Жіночого корпусу Народної самооборони міста Ладижин, до складу якого запрошують увійти Олена Червончук та Олена Зеленюк дружин та матерів мобілізованих.

«З цією метою ми створюємо жіночий корпус Народної самооборони міста Ладижин, до складу якого запрошуємо всіх бажаючих з дружин, матерів мобілізованих, тим самим ми закликаємо до єдності волонтерського руху в місті Ладижин та кажемо рішуче «Ні!» випадковим людям», - йдеться про це у заяві.

Як нам стало відомо, бажання вийти з ГО "Мирослава" висловило ще кілька жінок, але вони воліють все ж таки перед цим перевірити діяльність свого керівника.

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/8114_zvernennya3.jpg
26 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1017 Коментарів: 4
Написав: lomov 26.03.2015 - 09:45
Усе це козні рижика і його команди. Їм не вигідно, щоб у місті були потужні громадські об'єднання. Це загроза для їх панування. Наближаються вибори, а в цей період вони начинають виявляти високу активність. Аналізуючи дії провладної команди перед кожними виборами, легко можна зробити висновок, що ця команда безпосередньо перед виборами шукає собі ворога, а якщо такого не має, то штучно його придумує. Після чого розпочинає з ним боротися і виявляти активність, відволікаючи виборців від недоліків в роботі влади. Для цього створюються цілі команди, на них працюють ЗМІ і вся команда чиновників. На сьогодні ми маємо у місті організовану команду, яка володіє мистецтвом політичного маневрування. Вони стоять на сторожі своїх інтересів, інтересів панівного класу, і слідкують аби у невдоволених не знайшлося підхожого лідера, який би міг їх об’єднати. В разі виявлення таких осіб, вони як оси нападають на людину, змішують її з брудом і просто знищують як особу. Для цього застосовуються різні методи: доноси, кляузи, розповсюдження неправдивої інформації, звернення до керівництва держави і таке інше. В цих питаннях вони стали майстрами. Від таких дій постраждали екс. міський голова Боднар О.М., три директора Ладижинської ТЕС: Якушин, Павленко, Данченко, головний редактор газети «Ладижинська газета» Головашич, голова літературно – мистецького об’єднання «Стожари»- Скакодуб, та інші.
Написав: nina 26.03.2015 - 10:01
І такі собі Пятковськи,є розповсюджувачами їхніх падлючих методів. Через маленьки магазинчики, де "не торгують китайськими товарами", але збирають групки , мяко кажучи, неадекватних людей на такі собі маленькі політбесіди, на яких промивають і так нездорові мізкі!
Написав: ирина 27.03.2015 - 16:37
Слова голови ГО "Мирослава"пані Пясецької на зборах у Штабі "Народної самооборони":"- Ми на війні, а ви в тилу!" були сприйняти, як образа та приниження!!! І позиція " Мирослави" до самооборони, накшталт - "Ми-хороші,ви-погані"... Незрозуміла!!! Дії наводять на думку, що ціль ( або замовна від кого-сь дія) очільниці ГО "Мирослава" лишень для конфліктів між волонтерами міста. Ми, як представники самооборони, як працювали так і продовжуємо працювати на користь України. В доказ нашої роботи є довіра від населення міста та волонтерських організацій Вінничини.Як приклад,ГФ відзвітувалось на радіо та громадських сайтах. Громада нашого міста очікує аналогічні дії інших волонтерів.
Хочу нагадати, що саме "Народна самооборона" посприяла створенню ГО "Мирослава", організувавши зустріч з представницями відомої "Мальви" м.Гайсин - Людмилою Менюк та її соратницями. Як тоді, так і зараз "Народна самооборона" закликає до спільної дії та співпраці.
Написав: La-la-La-la 27.03.2015 - 18:55
Вопрос есть к этим двум организациям:
Какой дурень установил возле памятной доски погибщих воинов и воинов добра Небесной сотни фото Кузьмы Скрябина?
Почему за то, что он угражал жителям Укаины своей опасной скоросной ездой на своем драндулете его причесляют к святым?
Только гопники игнорируют общественные правила езды предоставляя опасность для окружающих.
Чем этот мудак отличился кроме того что сотрудничал с режимом Кучмы и был проводником партии И.Богословской "Озимое поколение"?
Пямятная доска установленна для воинов находившихся в окопах и там погибщих,
и тут же гопник-кучмист погибщий с поклонницей в кабине.
Выставлять его святым? Мораль Ваша где? Певец он хороший был. Можно даже послушать.
Но продажный гопник был и это факт.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль