Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Керівництво Ладижинського спиртзаводу розікрало 3, 4 мільйона гривень

Керівництво Ладижинського спиртзаводу розікрало 3, 4 мільйона гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2011_2880_img-1926.jpgМова йде про привласнення і розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем на суму 3,4 млн грн.

13 вересня 2016 року Вінницький міський суд розглядав кримінальну справу №127/19389/16-до, в рамках якого слідчі Головного управління Національної поліції України клопотали про доступ до майна і документів Дочірнього підприємства "Ладижинський завод "Екстра" компанії "Укрмедпром". Про це пише pharma.net.ua.

Проводиться розслідування кримінального злочину, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 2016020000000192 від 07 червня 2016года. Слідчі виявили ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 Кримінального Кодексу України "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Встановлено, що в період з 1 січня 2014 року по липень 2014 року підприємство "Ладижинський завод "Екстра" проводило господарські операції з придбання товарно-матеріальних цінностей (котельного палива в кількості 1200 тонн) у ТОВ "Агрос-Дніпро" на загальну суму 3,4 млн грн.

Однак за даними податкової звітності ТОВ "Агрос-Дніпро" і після проведення слідчих дій виявилося, що компанія не мала трудових ресурсів, виробничого обладнання, складських та торгових приміщень, транспорту і торгового устаткування, сировини, матеріалів для продажу спиртзаводу "Екстра" 1200 тонн палива. Це також підтверджується актом податкової перевірки ТОВ "Агрос-Дніпро" №951/04-62-22-1/3574053 від 22 липня 2014 року.

Фактично паливо доставлялося підприємством ТОВ "АГАТ-А", хоча за документами це підприємство не здійснює господарської діяльності з 2010 року.

Таким чином, мова йде про розтрату майна ДП "Ладижинський завод" Екстра" на суму 3,4 млн грн. Вилучення документів і майна, пов'язаних з даною кримінальною справою, суд у підсумку дозволив. Якщо співробітники заводу "Екстра" будуть перешкоджати слідчим, буде проведено обшук. Оскарження даного судового рішення неможливо.

Спиртзавод "Екстра" на 100% належить АТ "Укрмедпром" (статутний капітал 1,5 млн грн). АТ "Укрмедпром" (колишнє ДП "Укрмедпром"), у свою чергу, на 100% належить Міністерству охорони здоров'я України (статутний капітал 128,7 млн грн).

АТ "Укрмедпром" та його дочірні підприємства неодноразово фігурували в скандалах, пов'язаних з розкраданням державних коштів. Як бачимо, Моз України не особливо турбується про ефективне використання коштів та майна цих підприємств, адже жодна команда "реформаторів" за майже три роки з моменту повалення режиму Віктора Януковича навіть не заявила про необхідність перевірити діяльність цих підприємств.
30 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2633 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль