Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Кримінал Керівництво Ладижинського спиртзаводу розікрало 3, 4 мільйона гривень

Керівництво Ладижинського спиртзаводу розікрало 3, 4 мільйона гривень

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2011_2880_img-1926.jpgМова йде про привласнення і розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем на суму 3,4 млн грн.

13 вересня 2016 року Вінницький міський суд розглядав кримінальну справу №127/19389/16-до, в рамках якого слідчі Головного управління Національної поліції України клопотали про доступ до майна і документів Дочірнього підприємства "Ладижинський завод "Екстра" компанії "Укрмедпром". Про це пише pharma.net.ua.

Проводиться розслідування кримінального злочину, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 2016020000000192 від 07 червня 2016года. Слідчі виявили ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 Кримінального Кодексу України "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Встановлено, що в період з 1 січня 2014 року по липень 2014 року підприємство "Ладижинський завод "Екстра" проводило господарські операції з придбання товарно-матеріальних цінностей (котельного палива в кількості 1200 тонн) у ТОВ "Агрос-Дніпро" на загальну суму 3,4 млн грн.

Однак за даними податкової звітності ТОВ "Агрос-Дніпро" і після проведення слідчих дій виявилося, що компанія не мала трудових ресурсів, виробничого обладнання, складських та торгових приміщень, транспорту і торгового устаткування, сировини, матеріалів для продажу спиртзаводу "Екстра" 1200 тонн палива. Це також підтверджується актом податкової перевірки ТОВ "Агрос-Дніпро" №951/04-62-22-1/3574053 від 22 липня 2014 року.

Фактично паливо доставлялося підприємством ТОВ "АГАТ-А", хоча за документами це підприємство не здійснює господарської діяльності з 2010 року.

Таким чином, мова йде про розтрату майна ДП "Ладижинський завод" Екстра" на суму 3,4 млн грн. Вилучення документів і майна, пов'язаних з даною кримінальною справою, суд у підсумку дозволив. Якщо співробітники заводу "Екстра" будуть перешкоджати слідчим, буде проведено обшук. Оскарження даного судового рішення неможливо.

Спиртзавод "Екстра" на 100% належить АТ "Укрмедпром" (статутний капітал 1,5 млн грн). АТ "Укрмедпром" (колишнє ДП "Укрмедпром"), у свою чергу, на 100% належить Міністерству охорони здоров'я України (статутний капітал 128,7 млн грн).

АТ "Укрмедпром" та його дочірні підприємства неодноразово фігурували в скандалах, пов'язаних з розкраданням державних коштів. Як бачимо, Моз України не особливо турбується про ефективне використання коштів та майна цих підприємств, адже жодна команда "реформаторів" за майже три роки з моменту повалення режиму Віктора Януковича навіть не заявила про необхідність перевірити діяльність цих підприємств.
30 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2495 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль