Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 Керівництво Ладижинського інтернату звинувачують в корупції та зловживаннях

Керівництво Ладижинського інтернату звинувачують в корупції та зловживаннях

3240_image001.jpg (85.56 Kb)Як відомо, 3 березня, директор Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА Анатолій Сопун у своєму службовому кабінеті одержав неправомірну вигоду в розмірі 8 тис. грн. Про факт затримання чиновника повідомила прес-служба обласної прокуратури.

Не встигли з’явитись перші публікації по цій темі на обласних ресурсах, як дописувачі почали повідомляти про інші факти, що стосуються корупції в системі департаменту соціальної політики Вінницької ОДА. В коментарях мова йшла про можливі факти корупції та зловживання в Ладижинському інтернаті.

Нагадаємо, що Ладижинський інтернат з квітня 2013 року очолює Володимир Мельник, депутат Ладижинської міської ради з пулу міського голови міста Ладижин Валерія Коломєйцева, висуванець партії «Сильна Україна». Призначення керівником інтернату Володимира Мельника сталося за керівництва Мінсоцполітики Наталаєю Королевською після її приїзду в цей заклад з перевіркою в 2013 році, коли було звільнено попереднього директора Григорія Зубка, що очолював заклад 14 років.

Останній скандал навколо інтернату виник під час подій минулої зими навколо звільнення з посади заступника директора Федіра Верещагіна. Дійсною причиною свого звільнення Федір вважав свої політичні погляди та активну життєву позицію, адже був активним євромайданівцем, брав постійно участь в масових акціях, як в Києві, та к і в Ладижині. На його думку саме його активна участь в Євромайдані стала головною причиною того, що в лютому місяці місяці 2014 року під час лютневих подій в Києві, коли режим Януковича особливо звірствував, він був звільнений і залишився без роботи.

Наш ресурс зацікавили коментарі під матеріалом «Керівник департаменту соцполітики Вінницької області може сісти на 10 років за хабар» на інтернет-ресурсі «Інформаційна Вінниччина». Наведемо вам їх без змін:

Япрольд: «як би ще навели порядок в Ладижинському інтернаті там не кого не впускають із волонтерів люди везут дітям допомогу а вони забирають на склад і там діляться між собою їдальний блок сестра-господарка старша-медсестра завскладом медикаментів теж не висчатає старшої постійно нема на місти вона завжди то хвора то ще щось трапилось мельник в в дуже рідько буває в корпусах увес персонал відправляє за свій рахунок каже що є наказь".
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9374_image003.png

Cenbr: «а 8 тис. гривень хабара дав Сопуну директор Ладижинського закладу? Кажуть, що так. Цього взяточника давно пора вивести на чисту воду».

Комірник: «якщо керівника Ладижинського дитячого будинку-інтерната на роботу взяли лише за те що депутат міськради і госуватиме за "правельні" рішення а до цього працював у колонії суворого режиму то про яке відношення до працівників а дітетей тим-паче може бути мова. керівництво інтерната за рахунок дітей-інвалідів намається покращувати життя власних сімей та кошти зібрані волонтерами ремонтують кабінети утримання автопарку».
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4275_image005.png

Сашен: пане Коровій прошу вас дуже допоможіть цим дітям чому він не хоче впускати волонтерів до дітей ці і так обіжани долею і він ще наклав на інтернат не законо каратин яке він мав право так зобити добрі люди допоможім цим дітям досить Новицкий Спіродонова Коваль нажилис на цих дітях пришов час змін люстрація все киремниство інтерната на мило червяки будут їх жерти і їх дітей і гунуків.
http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3795_image007.png
Ми не будемо підтверджувати чи спростовувати написане, тому зі своєї сторони будемо намагатись провести своє власне журналістське розслідування всіх викладених в коментарях фактів, а також будемо залучати правоохоронні органи та керівництво Ладижинського інтернату в області до вирішення цієї проблеми.

Читайте також:

В Ладижинському інтернаті списували пальне та підробляли кошториси

Електрокотельна Ладижинського інтернату збиткова

В Ладижинському інтернаті прикривають «хвости»

Наталія Королевська: Директора Ладижинського будинку-інтернату, що довів заклад до незадовільного стану, буде звільнено


Наталія Королевська звільнила начальника обласного управління праці та соцзахисту (оновлено)
16 березень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1330 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль